W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Okres i straszny ból??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kropla Seksu

    #31
    ja zawsze mam takie bole podczas okresu i pomaga mi jedynie nurofen menstrual albo forte

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #32
      Tutaj sa opisane ćwiczenia o których kiedyś wspominałam, może komuś się przydadzą. Mi naprawdę pomagają...
      Flywheel is managed WordPress hosting built for designers and creative agencies. Build, scale, and managed hundreds of WP sites with ease on Flywheel.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Zwyczajnie
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 412

        #33
        Mi nigdy 'nospy' nie pomagały, wydają się strasznie słabe. Na szczęście umieram tylko w pierwszy dzień i wtedy mogłabym spać cały czas. Biorę ketonal, ale tego nie polecam - są bardzo silne i niekoniecznie rozkurczowe. Jednak mi pomagają. Zresztą, jak na wszystko.

        Proponuję wizytę u ginekologa, na pewno przepisze Twojej dziewczynie coś co może pomóc.
        Forever young.

        Złe języki obgadują,
        dobre dają orgazmy.

        Skomentuj

        • curious
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 562

          #34
          No-spa nigdy mi nie pomogła podczas okresu, aczkolwiek w połączeniu z Ibupromem jest ok
          ...I dobry Boże spraw...
          żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

          Skomentuj

          • lightangel69
            Świętoszek
            • Jul 2009
            • 21

            #35
            Ja jestem w takiej samej sytuacji jak barrum :/ Byłam z tym u ginekologa. Babka spytała tylko, czy jakieś tabletki mi pomagają. Jak powiedziałam, że i owszem, to uzanała, że problemu nie ma A moja mama już od dawna wyzywa mnie od lekomanek...
            /oczywiście w żartach/ No bo co ja mam poradzić, kiedy bez tabletek przez 2 dni (czasem 3) nie mogę wstać z łóżka?!

            Skomentuj

            Working...