W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Koledzy mnie biją.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aergo
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 77

    #76
    Ale Nadia mi nie o to chodzi ze on zaczynał a żeby gdy oni będą go bić bronił się po to miedzy innymi pisałem ten o post gdzie ma uderzać jeżeli będzie ich więcej niż 1

    Skomentuj

    • Nadia
      Ocieracz
      • May 2009
      • 96

      #77
      odniosłam się do ogółu porad

      Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie

      Skomentuj

      • Niagara
        Świętoszek
        • May 2009
        • 21

        #78
        A czy tak w ogole to ma zwiazek z sexem? Nie mozesz powiedziec rodzicom czy isc do pedagoga? heh...

        Skomentuj

        • Piotr90
          Świętoszek
          • May 2007
          • 13

          #79
          Nadia strasznie sie mylisz.
          Wiesz co by sie działo jakby poszedł do dyry albo do pedagoga?
          Cała szkoła miała by go za śmiecia , wyzywali by go ,popychali , lali go po każdych skończonych lekcjach.
          Jeden chłopak odemnie z byłego gimnazjum poszedł sie poskarżyć podagogowi , że go pobili. I co?
          Codzinnie pod koniec lekcji było wpie**ol stali po niego pod szkołą , zastraszali go. Raz nawet chcieli wbić sie mu do mieszkania..
          Oczywiście musiał zmienić szkołe , przeprosić tych kolesi , żeby przestali go odwiedzać w domu.
          Dobrze chłopak zrobił , że im wpier***ił beda pamiętać.
          Pójście do Pedagoga/dyrektora najgłupsza rzecz , takie sprawy sie załatwia samemu oczywiście jak się ma jaja.

          Skomentuj

          • Nadia
            Ocieracz
            • May 2009
            • 96

            #80
            ludzie skończcie z tym wywodem na temat tego jakim to byłby śmieciem gdyby nie załatwił sprawy przemocą tylko poprosił o pomoc oficjalnie wyznaczone do tego osoby, obecnie ten temat powinien się nazywać "ataki i żale na pedagogów szkolnych i instytucje publiczne" ja nie spotkałam się z żadnym pedagogiem, który byłby taki jak opisujecie, zdania nie zmienię pod wpływem waszych doświadczeń, koniec tematu ja wiem swoje, wy wiecie swoje i chyba wystarczy, Boże...

            Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie

            Skomentuj

            • Piotr90
              Świętoszek
              • May 2007
              • 13

              #81
              Dobra nie denerwuj sie bo Złość piękności szkodzi

              Skomentuj

              • Nadia
                Ocieracz
                • May 2009
                • 96

                #82
                nie denerwuję się, tylko nie wiem po kiego grzyba dalej się to roztrząsa jak i tak nie dojdzie się do porozumienia. lepiej zapytajcie chłopaka, jak się sprawy potoczyły.

                Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie

                Skomentuj

                • Piotr90
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 13

                  #83
                  pewnie go zawineli na 48h

                  Skomentuj

                  • Aergo
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 77

                    #84
                    Pewnie tak a i apropo Nadia nie obraz się jesteś dziewczyna wy trochę miedzy sobą inaczej załatwiacie sprawy a inaczej my
                    Uwierz mi teraz albo będzie miał spokój albo przyjadą po niego zawiną go gdzieś naj... mu tak ze nie będzie wstanie dojsc do domu
                    To jest dość ciężkie do rozumienia ale jeżeli Cie gnoja i ich pobijesz to masz chwilowy spokój i zostają dwa rozwiązania albo będzie miał spokój na zawsze albo teraz będzie miał dopiero jazdę bo oni maja zapewne kolegów .... Dalej chyba tłumaczyć nie muszę

                    Skomentuj

                    • Piotr90
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 13

                      #85
                      Ale ona tego nie zrozumie

                      Skomentuj

                      • Aergo
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 77

                        #86
                        Wiem właśnie

                        Skomentuj

                        • Nadia
                          Ocieracz
                          • May 2009
                          • 96

                          #87
                          błagam, powtórzcie mi to wszystko jeszcze raz, proszę proszę proszę!!
                          a tak na serio - czy wy w ogóle rozumiecie jak się do was po ludzku mówi "STOP"?

                          Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie

                          Skomentuj

                          • Nilieth

                            #88
                            Napisał Aergo
                            Pewnie tak a i apropo Nadia nie obraz się jesteś dziewczyna wy trochę miedzy sobą inaczej załatwiacie sprawy a inaczej my
                            Ano inaczej, masz rację. Jako stuprocentowa dziołcha powiem Ci, że MY to się lejemy suszarkami do włosów i wbijamy sobie tipsy w podbródek, biada jak któraś ma akrylowe, bo można nimi szczękę przetrącić. Ale nie jest źle, bo przy okazji interwencji chirurga można poprosić o wyprostowanie krzywego nosa, albo czego innego. Więc lejmy się dla urody...
                            Napisał Nadia
                            błagam, powtórzcie mi to wszystko jeszcze raz, proszę proszę proszę!!
                            Nadia, nie ma czego powtarzać, bo takie wzajemne naparzanie się jest ok, dzieci przecież jakoś muszą się wyżyć i wyładować buzujące hormony. Nie ma to jak się lać po ulicach, czy gdzie tam kto woli. Styl Młodych gniewnych rules!!
                            0statnio edytowany przez Gość; 10-06-09, 19:36.

                            Skomentuj

                            • tynefrugi99
                              Świntuszek
                              • Apr 2009
                              • 60

                              #89
                              Idź na siłownie nikt ci nie kazuje ćwiczyć nóg, wyćwicz dobrze ramiona, tylko w twoim wieku odradzam martwy ciąg, przysiady, bo to szkodzi stawą, rób proste ćwiczenia albo kup hantle w domu i ćwicz ramiona, klate
                              Z nich są cioty skoro we dwóch cie biją i popisują przed dziewczynami raz mu przyblokujesz dobrze i odepchniesz chociaż mocno albo daj mu liścia w morde to zrozumie że ma przestać

                              Skomentuj

                              • Majkelxxx
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 14

                                #90
                                Napisał Exeter
                                Siłownia w wieku 14 lat, rodzice mówią że za wcześniej a po zatym jak będe ćwiczył nogi które były 3-krotnie złamane to będę mógł nicg bić o narazie naprawdę ciężko.
                                na siłownie za wcześnie, ale na piwo, to już odpowiedni wiek?

                                Skomentuj

                                Working...