W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy kobiety lubią owłosione nogi ? o.O

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bells
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 19

    #31
    Ja tam wolę owłosione, ale niektórzy znajomi nogi sobie golą i jakoś nie są z tego powodu wyśmiewani. To indywidualna sprawa. Masz się czuć dobrze, obojętnie czy z włosami czy bez. Po drugie przyznam szczerze: jeśli facet jest zarośnięty jak małpa (że skóry spod włosów nie widać) to wtedy faktycznie depilacja jest lepsza.
    Ale jak tylko trochę, to bez przesady - nie róbcie z siebie bab. Wystarczy, że my depilujemy nogi.
    Co do depilatora - ja nie wiem, co do niego macie. Nigdy w życiu się nim nie zacięłam. Kiedyś nawet próbowałam, bo moja znajoma na to narzekała (bez skłonności masochistycznych) i mi się nie udało. Dla mnie to po prostu nierealne.

    Skomentuj

    • toxicgirl
      Banned
      • May 2006
      • 783

      #32
      Napisał adeq321
      Witam.
      Mam 14 lat i urosły mi wielkie kłaki na nogach (i nie tylko ).
      Nie wiem co z nimi zrobić
      Mam pytanie do dziewczyn.
      Wolicie gładkie, ogolone nogi, czy owłosione ?
      jasne ze ogloglone, facet bez ogolonych nóg to jak laska bez cipki!

      Skomentuj

      • Wesoly Jas
        Banned
        • May 2009
        • 239

        #33
        Napisał jezebel
        Znaczy w łaty?

        W tym, że dbacie o siebie - nic, broń panie boże, tylko zastanawiam się nad czymś: o ile wyrwanie sobie brwi nad nosem, by nie były połączone, uważam jeszcze za normalność, to skąd ta moda na golenie sobie wszystkiego ? Niektórym się w głowach *******i od photoshopów i zapragną chemioterapii w ramach usług kosmetycznych. Może autor wyjaśni co nim powoduje tak w ogóle, skąd ten pomysł na golenie nóg.

        Zastanawiam się skąd taki pogląd Jak kobieta nie ma sensownych argumentów to chichocze jak idiotka, jak facet - to popada w absurdy. A Ty masz zdecydowane braki w lekturze.

        Jezebel wyraznie napisalem co robie i nie mam łat na glowie tylko punkty a to roznica. Poza tym NIE GOLE NÓG

        Skomentuj

        Working...