W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie odnośnie owłosienia w intymnych miejscach.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • heroinka

    #16
    Napisał americanos
    ...Może zrobię zdjęcie i pokażę jak to wygląda i wtedy opinia z zewnątrz przechyli szalę.Tylko czy jest ktoś gotowy oglądać męski tyłek na forum?...
    są specjalne miejsca na bt do takich celow
    np http://beztabu.com/showthread.php?t=667

    Skomentuj

    • Nilieth

      #17
      americanos, najlepiej bedzie jak wstawisz jakieś foto, będzie wiadomo czy aby nie przesadzasz z tymi włosami. Zdarza się tak, że ludzie sami stwarzają sobie problemy i wyolbrzymiają niektóre fakty. Lud na pewno skomentuje i bedziesz wiedział, co i jak

      Co do tych plastrów: ja bym się prędzej skichała, niż wytrzymała odrywanie w takich miejscach. Nie polecam, bo boli. Ponoc jak się któryś tam raz z kolei stosuje, to jest mniej bolesne, ale przeżyć te pierwsze razy.

      Skomentuj

      • ***Mlody17***
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2009
        • 235

        #18
        A może po prostu weź maszynkę do włosów, załóż plastikową końcówkę, ustaw na 0 i jazda. Włosy będą króciutkie, myślę, że takie są akurat. Ja tak robię i nie narzekam
        Taki tam, ciekawski człowiek

        Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

        Skomentuj

        • Szarotka
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 236

          #19
          Ja depiluję okolice intymne.. Ból jak ból. Da się wytrzymać.
          Golenie to kiepski pomysł. Odrastające włoski w okolicy odbytu są wyjątkowo kujące, drażniące... choć pewnie da się przyzwyczaić.

          A czemu dziewczyna miałaby Ci nigdy nie powiedzieć, że coś jej się nie podoba?
          Ja ciągle powtarzam mojemu facetowi, że nieznoszę, gdy ma nieogolone jajka i że dopóki ich nie zrobi na gładko o lodziku może zapomnieć, bo takich kłaków do ust pchać nie zamierzam i tyle (jakoś nie marudzi, tylko idzie golić).

          Skomentuj

          • Nadia
            Ocieracz
            • May 2009
            • 96

            #20
            Napisał americanos
            To ja już nie wiem co mam robić, Wiem, że dziewczyna nigdy mi nie powie, że jej się jakaś część mojego ciała nie podoba...
            a dlaczego? ja tam nie mam oporów mówić co mi się nie podoba, chociaż nie mam na co narzekać zapytaj jej wprost (ogólnie albo konkretnie o to owłosienie właśnie - chyba szybciej pójdzie ) i powiedz, że jeśli coś jej się nie podoba to niech to powie, a Ty się nie obrazisz tylko zrobisz coś, by to zmienić... to jest chyba najlepszy sposób...

            depilację okolic intymnych można przeżyć, pod warunkiem, że skóra przyzwyczaja się do tego, włoski są słabsze - ból wtedy jest mniejszy swoje trzeba przecierpieć, a pierwszy taki raz najbardziej boli. ja jak nogi golę depilatorem, tak okolic intymnych w życiu nim nie przejadę na to mam nakładkę golącą... uff

            Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie

            Skomentuj

            • americanos
              Świntuszek
              • Jul 2006
              • 97

              #21
              Dziewczyna widziała i szaleje za moim tyłkiem (tak mówi). Chyba moje obawy są spowodowane napięciem związanym z końcem roku. dziękuję za podpowiedzi z których skorzystałem i wszyło mi na dobre

              Skomentuj

              Working...