W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy raz w rączce. ;]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mały_zboK
    Świętoszek
    • May 2009
    • 22

    #61
    miałam jakieś 14-15 lat, a on 21 .
    wiem , że trochę mało ale co tam..

    Skomentuj

    • Erotyczna.
      Świntuszek
      • Mar 2009
      • 87

      #62
      Ey!
      Nie mało.
      Ja tak samo. I dużo osób teeeż! xD
      Zawsze razem, zawsze tylko tak.
      Oni sami... U stóp cały świat... <3

      Kocham Cię. <3

      Skomentuj

      • grrr
        Erotoman
        • Mar 2007
        • 368

        #63
        Oj calkiem nie dawno mialem 19 lat i wtedy pierwszy raz dziewczyna trzymala mojego malego a ja dotykalem i piersi i cipke. jakos tak bylo ze w akademiku lezalem na lozku w pokoju 2 kolezanek i ogladalismy film. nie tam zaden xxx komedie "How High"(osobiscie polecam bardzo;p ) i jakos tak bylo ze jedna kolezanka podczas filmu zasnela a druga kolezanka nie. jakos taki mialem odruch ze glaskalem kolezanke ktora nie spala po dloni pozniej po ramieniu itp, pozniej wsadzilem reke pod kocyk polozylem dlon na jej brzuszku zataczalem koleczka. coraz wieksze i wieksze po chwili calkiem niechcacy natknalem sie na jej piers (dziewczyna byla w koszuli nocnej wiec doskonale czulem wszystko) nie zaprotestowala wiec dotykalem jej dalej po chwili wsadzilem reke pod koszulke i dotyklem jej gladkich piersi. co do cipki to juz w pelni swiadomie najpierw przez spodenki i majteczki a nastepnie wsadzilem reke w majtki. ona nie byla bierna tez dotykala mnie. odpiela mi zamek(ja bylem normalnie ubrany) dotykala przez majtki pozniej wyciagnela mi go z majtek i zaczela mi trzepac. ja tez jej palcowke zrobilem. byla bardzo mokra i miala takie twarde sutki. najlepsze bylo to ze druga kolezanka caly czas spala obok nas. co ja bym dal zeby przezyc cos podobnego jeszcze raz. taki spontan heh. no i szkoda ze wszystko sie zaczela rozkrecac na sam koniec filmu. gdy tylko film sie skonczyl jakos wrocilo opamietanie i wszystko sie skonczylo a szkoda. akademiki to piekna sprawa
        "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

        Skomentuj

        • Amfibra
          Świętoszek
          • May 2009
          • 6

          #64
          Widzę ja tu prawie o miano świętej będę mogła się ubiegać
          Jak dotknęłam pierwszy raz penisa miałam już skończone 20 lat, lecz to nie był ten właściwy penis...
          Rok później dotykałam tego właściwego i wtedy na dotykaniu się nie skonczyło

          Nie pamiętam zaskoczenia ale za to pamiętam stres bo nie wiedziałam co lubi i czy nie zrobię mu krzywdy gdy zbyt mocno ścisnę penisa. Cóż czułam się jak mała dziewczynka co nie zna życia i chyba mimo 20 lat nią byłam...
          0statnio edytowany przez Amfibra; 29-05-09, 04:52. Powód: głupia literówka...

          Skomentuj

          • Shy
            Świętoszek
            • May 2009
            • 9

            #65
            ja pierwszy raz dotknalem cipeczki 15-16 lat juz nie pamietam nawet
            grr tak nawiazując do twojej wypowiedzi bylem kiedyś na sylwestra w gorach na kilkudniowym wyjeździe organizowanym przez księzy ;P byla ze mna rowniez moja dziewczyna, jako ze wyjazdy z ksiezmi nie sa koedykacyjne na jednym pietrze mieszkaly dziewczyny na drugim my. I pewnej nocy wbilismy sie z kumplami do nich, oni rowniez byli z dziewczynami tak sie złozyło ze spaly w tym samym pokoju xD połaczylismy łozka i tak mielismy spac obok siebie. Juz w nocy gdy wszyscy "spali" zaczałem zabawiac sie potajemnie z moja dziewczyna, az skonczylo sie ze zaczelismy sie kochac w pokoju bylo ok 10 osob xD xD wydawalo mi sie ze nikt tego nie widzi lecz na drugi dzien kumpel ktory kolo mnie lezal powiedzial mi ze nie dalem mu spac bo go szturchalem przypadkiem ale jako ze wiedzial co sie dzialo to sie wtedy nie odezwal ze chce spac ;P nie powiem bo bardzo mnie to krecilo ze ktos lezy obok i moze nas przylapac

            Skomentuj

            • Erotyczna.
              Świntuszek
              • Mar 2009
              • 87

              #66
              grrr i Shy ~~> Hehe, boskie opowiadanka!!! xD

              Amfibra. ~~> Hoho, nieźle, 20 lat! ;D
              W sumie... Nawet, jak by się miało 60 lat i pierwszy raz to robiło, to byłby stres. Myślę, że za każdym razem taki sam.
              Zawsze razem, zawsze tylko tak.
              Oni sami... U stóp cały świat... <3

              Kocham Cię. <3

              Skomentuj

              • ObSeSSion
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 28

                #67
                Ja miałam skończone 18lat. I bynajmniej mimo wieku nie wiedziałam co robić. Jak dotykać, żeby krzywdy nie zrobić itd.

                Skomentuj

                • daro110
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 20

                  #68
                  w wieku 14 lat z kolezanka z klasy,bylo calkiem sympatycznie

                  Skomentuj

                  • Erotyczna.
                    Świntuszek
                    • Mar 2009
                    • 87

                    #69
                    ObSeSSion ~~> Zawsze tak jest, jak pierwszy raz...
                    Tak samo, jak robiłabyś to pierwszy raz w wieku 13, 14, 19, 20 i 40 lat! xD
                    Ja też nie wiedziałam, co robić...
                    A jakie macie sprawdzone sposoby, żeby partnerowi było przyjemnie, jak tylko rączkami się zajmujecie?
                    Zawsze razem, zawsze tylko tak.
                    Oni sami... U stóp cały świat... <3

                    Kocham Cię. <3

                    Skomentuj

                    • mały_zboK
                      Świętoszek
                      • May 2009
                      • 22

                      #70
                      Erotyczna. ale niektórzy mieli z nim styczność dopiero w wieku 18-19 lat ale co tam- warto było z chęcią bym wróciła do tamtych chwil..

                      Skomentuj

                      • Erotyczna.
                        Świntuszek
                        • Mar 2009
                        • 87

                        #71
                        No tak...
                        Ale skąd mięli wiedzieć co i jak, jeśli nigdy tego nie robili?
                        Zawsze razem, zawsze tylko tak.
                        Oni sami... U stóp cały świat... <3

                        Kocham Cię. <3

                        Skomentuj

                        • grrr
                          Erotoman
                          • Mar 2007
                          • 368

                          #72
                          Erotyczna. tam zaraz opowiadanka tak bylo naprawde. kolezanka moze potwierdzic
                          "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

                          Skomentuj

                          • kuba91
                            Świętoszek
                            • Jun 2009
                            • 3

                            #73
                            15 lat niecałe To były stare piękne czasy

                            Skomentuj

                            • Erotyczna.
                              Świntuszek
                              • Mar 2009
                              • 87

                              #74
                              grrr ~~> Ale ja wiem.
                              Wierze Ci.
                              To jest prawda, + fajnie opowiadanie.


                              Ahh... Wszyscy jak miło wspominają.
                              Zawsze razem, zawsze tylko tak.
                              Oni sami... U stóp cały świat... <3

                              Kocham Cię. <3

                              Skomentuj

                              • kubuś_998
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 35

                                #75
                                20 lat... Ona 16. teraz mam niecałe 21. to było z moją dziewczyną przed odjazdem w delegacje.

                                Skomentuj

                                Working...