W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy jestem nienormalny? O.o Lubie stac na uboczu, słucham japonskiej muzyki i inne...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jol
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 46

    #61
    W OGÓLE to pisze na telefonie a więc nie staram się pisać dość estetycznie dlatego że zajęło by mi to dużo czasu bo nie umiem szybko pisać na fonie. I W OGÓLE nie umiem zasad interpunkcji i trudno xDDD

    Skomentuj

    • !koleśś!
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 34

      #62
      To trzeba się uczyć...

      Skomentuj

      • Jol
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 46

        #63
        Jeszcze jedno jeśli nie masz pojęcia o czymś to się nie wypowiadaj. Jeśli odczuje potrzebę nauczenia się zasad interpunkcji to z pewnością to zrobię xD

        Skomentuj

        • MaestroS
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 19

          #64
          Lubie stac na uboczu, obserwowac ludzi i wysnowac na ich temat rozne opinie ktore oczywiscie zachowuje dla siebie. Lubie sluchac japonskiej muzyki a nie jak inni techno, hip-hop. Lubie pograc w dobra gre czy poogladac fajne anime/poczytac mange. Nie cierpie roznego rodzaju imprez, dyskotek, wychodzenia na miasto w celu upicia sie w najblizszym barze. Interesuje sie poniekad filizofia Oo. Ok.
          Ja mam tak samo - kropka w kropkę i uwierz mi - jest mi z tym bardzo dobrze. Jeżeli Cię to martwi, spróbuj to zmienić. Jeżeli Ci to zbytnio nie przeszkadza, nic z tymi nie rób.

          W japońskim jest takie jedno słowo:
          大丈夫

          A ja mógłbym Ci powiedzieć: 心配ない

          Skomentuj

          • kafufu
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 26

            #65
            Napisał Jol
            Jeśli odczuje potrzebę nauczenia się zasad interpunkcji to z pewnością to zrobię xD
            a jakbym cię je**ął w ryj, a następnie powiedział, że jak odczuję potrzebę nauczenia się kulturalnego zachowania, to z pewnością to zrobię, odpuściłbyś mi?

            Napisał Jol
            Jeszcze jedno jeśli nie masz pojęcia o czymś to się nie wypowiadaj.

            tzn, o czym?

            Skomentuj

            • Jol
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 46

              #66
              Tylko ja moim brakiem interpunkcji nikomu nie przeszkadzam a jeśli tak to omijaj wzrokiem moje posty i tyle ;p Chodzi mi o animy ponieważ nie masz racji

              Skomentuj

              • !koleśś!
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 34

                #67
                kafufu troche racji ma; lataja z duzymi mieczami i sie leja jednak liczne zwroty akcji, powerupy bohaterow itp sprawiaja ze mi sie podoba...

                Skomentuj

                • Amelia
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 121

                  #68
                  Gdyby wszyscy byli tacy sami, świat byłby nudny...
                  Nie jesteś nienormalny. Po prostu wyróżniasz się wśród swoich rówieśników, ale to nie znaczy że jesteś gorszy
                  http://www.wywiader.pl/malinkaa400

                  Skomentuj

                  • Jol
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 46

                    #69
                    Może tak ale nie wszystkie.. Oglądnij Evangeliona to dopiero zmienisz zdanie xDD Niektórzy kolesie piszą interpretacje tej animy na necie aby każdy się pokapował o co biega xD

                    Skomentuj

                    • !koleśś!
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 34

                      #70
                      Ogladalem na hyperze ale malo pamietam, maly bylem xD! ale pamietam czarny koniec na koncu xDDDD

                      Moze i swiat byl by nudny gdyby wszyscy byli tacy sami ale nie ktorzy musza cierpiec przez to ze sa inni

                      Skomentuj

                      • kuba303
                        Ocieracz
                        • Mar 2009
                        • 107

                        #71
                        No i dobrze, ze sie wyrozniasz, lepiej byc innym niz zlewac sie z reszta w mase. Po mojemu kazdy powinnien miec wlasny styl i zdanie

                        Skomentuj

                        • !koleśś!
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 34

                          #72
                          Ale ta np moja innosc jest do dupy, bo to nie jest tak ze jestem orginalny tylko jestem taki nijaki, niewidzoczny-bezwyrazu... zal...Jednak walcze i sie staram!

                          Skomentuj

                          • kuba303
                            Ocieracz
                            • Mar 2009
                            • 107

                            #73
                            Niewyrazny? Sam pisales w post#1, co cie interesuje, co lubisz etc. a jak chodzi ci o to, ze nie masz kumpli etc. to poprostu badz bardziej otwarty, zagadaj do kogos czy co. Podczas rozmowy badz soba. Ja np ubieram sie szeroko, mam dlugie wlosy, slucham punku(kiedys wrzuce tu swoje foto xd) a nie jakis pozerow aka techno i mam maase znajomych, i w ogole nie jestem do nich podobny

                            Skomentuj

                            • !koleśś!
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 34

                              #74
                              No wlasnie ciezko mi zagadac, pokazac siebie

                              Skomentuj

                              • kuba303
                                Ocieracz
                                • Mar 2009
                                • 107

                                #75
                                musisz sie przelamac bo jak inaczej? poza tym to jest trudne na pozor...a tak na marginesie nie kazdy musi byc dusza towarzystwa

                                Skomentuj

                                Working...