W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy jestem nienormalny? O.o Lubie stac na uboczu, słucham japonskiej muzyki i inne...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • !koleśś!
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 34

    #46
    no tak, wszystko jest dla ludzi ;p ale trzeba odpowiedznei do tego podchodzic

    Skomentuj

    • Yoshua
      Perwers
      • Mar 2007
      • 1374

      #47
      puu przeczytaj jeszcze raz.
      " - Fajny masz korek od wanny.
      - Taki tam...
      - ...Ale gra empetrójki"

      Skomentuj

      • bi.girl
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 380

        #48
        Napisał !koleśś!
        Powiem wam ze stwierdzenie "bezmózgowe masy" to lekka przesada w LO nie jest już tak źle.
        czy ja wiem, czy 100% każdej polskiej szkoły (liceum) da się nazwać intelektualistami?
        but if you gimme your love, you won't regret it.
        now gimme your touch, you won't forget it.

        Skomentuj

        • !koleśś!
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 34

          #49
          No nie powiedziałem ze jest cudowanie ale może być

          Skomentuj

          • atta2k
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 58

            #50
            Napisał bi.girl
            ..czyli nie tzw "masy", które bezmózgownie słuchają hip-hopu
            bi.girl po pierwsze słuchać to można rapu; po drugie masz coś do tej muzyki? A może słuchasz kretyńskiego disco polo lub techno?
            Z cudzych gustów się nie szydzi...

            Skomentuj

            • magmagiq
              Świętoszek
              • Dec 2005
              • 3

              #51
              Nie uważam się za nienormalnego, lecz przeciwnie, raczej jestem lubiany przez kumpli.
              Szczerze powiedziawszy to jestem trochę podobny do Ciebie - nie lubie ostrego imprezowania, lubię poobserwować ludzi, całe otoczenie i czasami posiedzieć w samotności
              Nie ma w tym nic złego, także głowa do góry, bo jesteś normalnym chłopakiem
              towarzyskie ogłoszenia
              rapidshare

              Skomentuj

              • !koleśś!
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 34

                #52
                To raczej był krytyka środowiska psełdo-ziomów którzy to lansują się tym jakie mają super dresy bądź jakie to luksusowe fajki palą...

                Wracając do nazwy tematu czyli pytania: "Czy jestem nienormalny?" to musisz sobie sam na nie odpowiedzieć. Bo prawda jest taka że jesli jest ci dobrze tak jak jest to ok, a jeśli czujesz się niespełniony, brakuje ci kontaktów z innymi (mi np brakuje) czy nawet chcesz sobie znaleźć dziewczyny a to twoja nienormalność ci w tym przeszkadza to staraj się jakoś poprawić.

                Skomentuj

                • fotograf69
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 23

                  #53
                  Dla mnie trochę jesteś dziwny. Dziwi mnie szufladkowanie równieśników. To, że ktoś słucha pop/techno/hip-hop to nic dziwnego. Takie mamy społeczeństwo. Wydaje mi sie, że patrzysz stereotypami.

                  Ja mam dość dziwny styl bycia, uwierz, że stanowczo wyróżniam się w tłumie, ale jakoś większość znajomych mam takich 'normalnych'. Kiedys, gdy byłem mlody, to wydawalo mi sie ze oni są tacy 'plastikowi', nijacy, bez wlasnych osobowości. Na szczescie z tego wyrosłem

                  Radzę Ci nie obnosić się ze swoją innością, jakby to był najwięszy fenomen świata, a będzie dobrze Kumple z klasy to też ludzie, wyglądają inaczej (a raczej Ty wygladasz inaczej), ale napewno macie wiele wspólnego

                  Skomentuj

                  • !koleśś!
                    Świętoszek
                    • Jul 2007
                    • 34

                    #54
                    eee chwila ja nie mowie o wszystkich ale trafiają się czasem takie ewenementy...

                    Skomentuj

                    • kafufu
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 26

                      #55
                      Napisał !koleśś!
                      To raczej był krytyka środowiska psełdo-ziomów
                      a tobie radzę popracować nad swoim pseudo-polskim.

                      Napisał !koleśś!
                      anime i manga to zly znak...
                      Napisał !koleśś!
                      Anime, manga i japonska kultura jest cool...
                      raz, że szybko zmieniasz podejście, a dwa, że o ile te japońskie utwory mogą zachwycać (choć osobiście, nie mogą mnie do tego przekonać), to w samej Japonii nie chciałbyś żyć : >

                      Skomentuj

                      • Jol
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 46

                        #56
                        Heh czytam mange oglądam anime gram sporo na konsoli lub na komputerze lubię słuchać hip hop jak i muzyke japońską ( z anime xd ) i też lubię obserwować innych ludzi a jednak nie mam problemów z zawieraniem nowych znajomości i mam dużo znajomych i uważam się za człowieka normalnego

                        Skomentuj

                        • !koleśś!
                          Świętoszek
                          • Jul 2007
                          • 34

                          #57
                          Ja zwróciłem uwagę na to że też cie Pain interesuje manga i anime i ma podobny mmmm jak to ująć, charakter? ;p

                          A jeśli chodzi o mange, to czyta ktos Bleacha?

                          EDIT:

                          Jol, ja raczej kiepski jestem w zawieraniu nowych znajmosci, choć gdy wybierałem sie do gim było ok. Popieprzyło mi sie w drugiej polowie 3 klasy gim i teraz jest kiepsko LO.

                          Skomentuj

                          • Jol
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 46

                            #58
                            Ja gim i pods. Mialem w w budynku połączonym a więc moja klasa to stara ekipa ale doszli nowi i spoko było aha i nie znacz że ktoś ma inne zainteresowania to juz wogóle niema oczym gadać z rówieśnikami. Co do mang i anime to : Naruto Bleach Hellsing Ewangelion Full Metal Panic / alhemist DB GTO and more xd

                            Skomentuj

                            • kafufu
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 26

                              #59
                              Napisał Jol
                              Ja gim i pods. Mialem w w budynku połączonym a więc moja klasa to stara ekipa ale doszli nowi i spoko było aha i nie znacz że ktoś ma inne zainteresowania to juz wogóle niema oczym gadać z rówieśnikami. Co do mang i anime to : Naruto Bleach Hellsing Ewangelion Full Metal Panic / alhemist DB GTO and more xd
                              'wogóle' to musiałeś się dość naoglądać tego japońskiego gówna, gdzie przerost formy nad treścią jest wręcz olbrzymi, skoro już trudno ci posługiwać się poprawnie naszym językiem. i, do ch**a zadaj sobie tyle trudu, żeby wstawiać znaki interpunkcyjne, bo bez tego niektóre zdania można odebrać na kilka sposobów.

                              poza tym, w twoim wieku mógłbyś już ładniej się wypowiadać ; /

                              Skomentuj

                              • Christophero
                                Banned
                                • Feb 2009
                                • 1039

                                #60
                                Są dwie drogi,
                                jedna zaprowadzi Cię do głębokiego zadufania w sobie, bo z racji pogardy jaką odczuwasz do swoich lansujących się kolegów, zaczniesz mocno wierzyć w swą wyższość, zaczniesz być w swym mniemaniu lepszy, mądrzejszy.... widziałem kilku takich.... znałem kilku takich.. przeważnie kończą osamotnieni, zagubieni, bo często jest tak że rówieśnicy ich doganiają a często przeganiają.
                                Bo w swym zadufaniu przestaniesz się rozwijać i doskonalić.
                                Czlowiek musi się upić,
                                Musi iść na dziwki,
                                Musi upaść żeby wstać
                                itd.

                                Druga droga to rozwój. Może ten rozumowy?
                                może idź głębiej w filozofię, nauki o życiu.
                                Rozwijaj się.
                                Ale też kup sobie 5 tomów książki "o pokorze i umiarze"
                                Bez pokory i samokrytycyzmu wpadniesz w gówno z pierwszego przykładu

                                Skomentuj

                                Working...