W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mam dość!! 18 lat i ciągle sam

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mat.
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 521

    #31
    Chłopak club i lecisz .
    Jak widzisz lubię szydzić .

    Skomentuj

    • Flea
      Banned
      • Mar 2009
      • 6

      #32
      Napisał Kwieciu_89
      a ptaszk w kieszeni to co ? ;>
      A to juz inna sprawa ale jako kobieta moge Ci powiedziec , ze licza sie umiejetnosci mezczyzny a nie rozmiar

      Skomentuj

      • Sexy_man
        Perwers
        • Feb 2007
        • 1163

        #33
        A ja po raz pierwszy miałem dziewczynę (na poważnie) w wieku 22 lat.
        Więc nie ma co się przejmować że w wieku 18 lat nie masz dziewczyny. Ja wiem, że presja środowiska, stereotypów, zachowań jakie narzucają nam ludzie, media, środowisko - wpływa deprymująco i frustrująco na brak dziewczyny. Ale zapewniam Cię, jeszcześ młody i nie przejmuj się brakiem dziewczyny.
        Po prostu rób swoje. Czyli zachowuj się tak jak się zachowujesz w życiu prywatnym i korzystaj z okazji, a nie chowaj głowy w piasek
        Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

        Skomentuj

        • KSU
          Ocieracz
          • Aug 2006
          • 99

          #34
          Kolego, nic się nie martw co prawda mam ten sam problem co ty a mam 22 lata i nigdy z nikim nie byłem (nie zanosi sie na to) Tyle, że ja jestem przeciwieństwem Ciebie! Na pewno prędze czy później Ci się uda kogoś znaleźć przynajmniej życzę Ci tego pozdro
          ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

          Skomentuj

          Working...