W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Golenie miejsc intymnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kraszan
    Świntuszek
    • May 2014
    • 51

    Golenie okolić intymnych to według mnie sprawa czysto higieniczna, łatwiej utrzymać czystość, i większa przyjemność dla pieszczącego partnera.

    Skomentuj

    • lapi
      Świętoszek
      • Apr 2014
      • 12

      Napisał Astraja
      Lizesz facetowi wzgórek łonowy że mają się tam golic? Jądra owszem , na zero ale nie ma wg mnie nic bardziej śmiesznego niż facet ogolony na zero nad penisem.
      I to jest w życiu piękne, że są gusta i guściki. Moja Pani wymaga ode mnie bym klatę, plecy, tyłek, i cały przód ciął na gładko, na zero. Mi z tym jest wygodnie. To że mam jeszcze naście lat (19) więc nie muszę epatować starą męskością. Tak więc w różnorodności siła.

      Skomentuj

      • mister-soul
        Świętoszek
        • May 2014
        • 23

        odkąd zaczęły mi tam rosnąc włosy jestem tam wygolony na zero plus klata i pachy na "dupcię niemowlaka"

        Skomentuj

        • mgbud2474
          Świętoszek
          • May 2014
          • 17

          ja się gole regularnie , nie wyobrażam sobie wskoczyć do łózka z jakąś dziewczyną zarośnięty

          Skomentuj

          • Sylwia94
            Świętoszek
            • May 2014
            • 4

            najlepiej wyglądają krótkie włoski, ewentualnie wygolone na zero

            Skomentuj

            • callme
              Ocieracz
              • Aug 2013
              • 157

              krótkie Nie musi być zero u faceta
              Mi włosy nie przeszkadzają.

              A jeśli chodzi o mnie to zawsze golę, co chwile Praktycznie codziennie.

              Skomentuj

              • Golum
                Świntuszek
                • Oct 2006
                • 81

                Przede wszystkim zadbane.. U mnie jest albo zero albo u gory troche zostawiam. Teraz np autostrada u gory, co by prowadzila do celu ;-)
                Do samego końca... Mojego lub jej

                Skomentuj

                • mati_18
                  Świętoszek
                  • Jun 2014
                  • 7

                  Bardzo lubię, gdy panny są gładziutkie i sam też lepiej się czuję po depilacji.

                  Skomentuj

                  • Mihdala
                    Świętoszek
                    • Sep 2013
                    • 14

                    Oczywiscie, ze golic. Jak sie raz ogoli, ten pierwszy raz, to sie juz jest uzaleznionym od tej gladkosci : )

                    Skomentuj

                    • Arkhan
                      Erotoman
                      • Nov 2012
                      • 557

                      Napisał Mihdala
                      Jak sie raz ogoli, ten pierwszy raz, to sie juz jest uzaleznionym od tej gladkosci : )
                      Ogoliłem się raz. Nigdy więcej. Gładkość wcale nie uzależnia, bo następnego dnia już wszystko kłuje podrażnia i swędzi przez parę dni, wyobraź sobie ochroniarza który przechodząc obok ludzi ciągle drapie się po jajkach.
                      Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                      Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                      Skomentuj

                      • KoneserSmaków
                        Erotoman
                        • Jan 2012
                        • 560

                        to używaj kremu może mniej podraznia, chyba ze masz uczelenie i nie swedzi przy odrastaniu

                        Skomentuj

                        • nezdor
                          Świętoszek
                          • Feb 2013
                          • 12

                          Jak ogolisz kilka razy to przestanie swędzieć

                          Skomentuj

                          • mati_18
                            Świętoszek
                            • Jun 2014
                            • 7

                            Napisał Arkhan
                            Ogoliłem się raz. Nigdy więcej. Gładkość wcale nie uzależnia, bo następnego dnia już wszystko kłuje podrażnia i swędzi przez parę dni, wyobraź sobie ochroniarza który przechodząc obok ludzi ciągle drapie się po jajkach.
                            No ja też po 3 pierwszych goleniach miałem tragedię, ale regularnie co dwa dni się goliłem na gładziutko. Drobne podrażnienia występowały przez cały miesiąc. Ale za to teraz wygoda i komfort.

                            Skomentuj

                            • ZimnyŁokieć
                              Świntuszek
                              • Jul 2014
                              • 66

                              Użyj sobie żelu veet który pozbywa się wszystkich włosków i je zmiękcza Twój problem zniknie

                              Skomentuj

                              • mlody_22
                                Świętoszek
                                • Jun 2014
                                • 7

                                Pozwole sobie wyrazic moje zdanie. Mianowicie ja nalezę do tych ktorzy depiluja na zero wzgórek jadra a i nie wiem czy nie zacznę tyłka, uzywam kremu do depilacji (dla mnie jak narazie to zielony Veet najskuteczniejszy, sa jakies nowe pod prysznic ale nie sprawdzalem jeszcze). Pierwszy raz zgolilem maszynka do golenia i nie powiem zebym kilka nastepnych dni czul sie komfortowo bo tak nie bylo swedzenie i wgl koszmar, maszynki uzylem pozniej jeszcze chyba dwa razy i wpadlem na te kremy i jestem z nich bardzo zadowolony na tym Zielonym jest napisane max 7min ale ja czekam zawsze min 20 i efekt jest super gładziutko jak na pupie niemowlaka później aby krem po depilacji i żadnego dyskomfortu na następny dzień, włoski odrastają ale nic nie swędzi i zauważyłem ze faktycznie są słabsze i wolniej odrastają. Jeżeli chodzi o to czy depilować czy nie to zdecydowanie depilować depilować i jeszcze raz depilować efekt gładziutkiej skory jest super i wgl penisek zupełnie inaczej sie prezentuje.

                                Skomentuj

                                Working...