W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Taki mały problem ze skórą

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • on616
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 1

    Taki mały problem ze skórą

    witam mam taki maly problem
    mianowicie na twarzy mam raczej normlana skóre ... o tak czasem sie jakis syf zrobi normlane ; )
    ale na nosie ... na nosie skóre mam jakas jakby ...tłustsza? i ciągle widze takie male czarne plamki które da sie 'wycisnąć' jak norlanego syfa tylko ze mniej tego żółtego syfu jest i jest dosyć twardy no i nie wiem czy isc z tym do dermatologa czy mozna to jakos samemu załatwic ? moze ktos zna jakis kosmetyk ...

    dodam ze uzywałem preparatu do czyszczenia skóry ale sciagał ten 'tłuszcz' z nosa tylko na chwile...
  • ktosik1992
    Świętoszek
    • May 2007
    • 40

    #2
    to jest u nas czyli u ludzi dojrzewajcych normalne. na nosie jest poprostu wiecej gruczolów które produkuja wiecej no potu i daltego sie bardzie i szybciej i mocniej zabrudzaja. Nie martw się to calkiem normalne.
    Pozdrawiam

    Skomentuj

    • Shaikura
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2005
      • 200

      #3
      mnie jak sie zaczelo w wieku 13lat to do tej pory trwa i trwa i zaden dermatolog rady nie daje. A czas dojrzewania mam juz daleko za soba
      Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #4
        to sie nazywa wągry?

        Skomentuj

        • Abegan
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 591

          #5
          Myj 5-6x dziennie. I ważne: żadnym mydłem z olejkami i tego typu pierdołami "dla kobiet" - najlepiej tzw. szarym mydłem. Mi pomogło.

          Są też w drogeriach specjalne mydełka na takie dolegliwości - nie wstydź się wejść i zapytać. To nie jest sprawa dla dermatologa.
          Abegan

          Skomentuj

          Working...