W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z penisem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotrk15
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 1

    #16
    na twoim miejscu chodził bym z klatą do przodu i cieszył się z rozmiaru penisa, nie wstydził bym się, wręcz przeciwnie, szpanował bym swoją maszyną a z kolegów śmiał bym się że mają małe łyse fiutki.

    Skomentuj

    • ele
      Świntuszek
      • May 2007
      • 67

      #17
      LOL To nie powiem, koledzy widać z drzewa zeszli niedawno jak się śmieją z czegoś takiego. Taaak to są efekty polskiej kultury, w której seks to dzieło szatana a dzieci to bocian przynosi. Większe slipy, kąpielówki. Spoko, gdy idę na plażę z moją dziewczyną też mi się odznacza ale olałem to bo to tylko widać z mojej perspektywy a jej to nie przeszkadza (hm właściwie to ona jest starsza od ciebie o 3 lata... hm.. ) nic się nie bój, kiedyś będziesz z tego dumny.
      Szukajka jest be!

      Skomentuj

      • kuglarz
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 307

        #18
        Napisał ele
        efekty polskiej kultury, w której seks to dzieło szatana a dzieci to bocian przynosi
        A człowiek wcale nie pochodzi od małpy... Nie pozostaje nic jak pogratulować tylko MENowi programu nauczania.

        Skomentuj

        Working...