W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Płaska jak deseczka:(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #46
    Rafi171,
    ostatnie zdanie mogę potwierdzić.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Paulineczka
      Świntuszek
      • Jun 2005
      • 96

      #47
      no chyba miec lepiej duze niz nie miec w ogole!tak jak ja!

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #48
        A ty byś się dobrze czuła, gdyby facet powiedział, że jest z tobą tylko dlatego, że masz fajne cycki???
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Paulineczka
          Świntuszek
          • Jun 2005
          • 96

          #49
          jasne ze nie!ale to jednak jest wazne....nie tylko dla facetow,ale dla samej mnie!

          Skomentuj

          • rafi171
            Świntuszek
            • May 2005
            • 74

            #50
            nieprzejmuj sie tym jeszcze jestes jeszcze młoda wiec w karzdej chwili mogą zacząć Ci rosnąć tym bardziej ze Twoja mama ma ładne piersi bo tak pisałaś więc powinny Ci zacząć rosnąć.
            KaŻdy patrzy na to inaczej ale ja zawsze tolerancyjnie...............

            Skomentuj

            • Tilia
              Erotoman
              • Feb 2005
              • 560

              #51
              Skoro ginekolog twierdzi, że są porządku, to ich tkanka gruczołowa jest zapewne prawidłowa dla Twojego wieku. Pamiętaj, że tak naprawdę to kształt i wielkośc nadaje ilość i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Skoro masz niedowagę, to i ja jestem zdania, że to jest przyczyną.
              A co do diety, to samo jadanie tłusto niewiele Ci pomoże. Wbrew pozorom tłuszcz jest dość szybko zużywany, a tłuszcz odkładający się w organizmie powstaje głównie z cukrów i im podobnych (nie zaczy to jednak, ze masz jeśc zbyt dużo słodyczy). Tak i inni zalecałabym wysiłek i odpowiednią dobrana dietę (np taką jak proponuje rojze). Właściwie dawkowany wysiłek w naturalny sposób wzmoże (i to znacznie) apetyt. Co bardzo ważne, spowoduje rozrost całego organizmu, łącznie z (co bardzo ważne) rozwojem układu kostno-mięśniowego i pobudzenim do większego wysiłku układu krążenia. Samo tylko tycie, wprawdzie piersi powiększy, ale obciąży szkielet i serce bez ich wcześniejszego wzmocnienia.

              Nie wierz również w to, że po 18 roku piersi przestana Ci rosnąć. Skoro się wolniej rozwijasz, to mogą jeszcze długo rosnąc. Nieregularna miesiączkowanie może świadczyć o nie całkiem jeszcze uregulowanej gospodarce hormonalnej. Gdy się poziom hormonów ustabilizuje na właściwym poziomie, to może to wpłynąć i na powiększenie piersi. Zalecałabym jednak unikanie stosownia środów hormonalnych - zazwyczaj przyspieszają one dojrzewanie, lecz są jednocześnie odbierane przez organizm jako sygnał do wyhamowania ogólnego rozwoju (np wzrostu), bo pozornie ciało osiągnłęo już wystarczającą dojrzałość. Można jednak stosować (w uzgodnienu z lekarzem) maści i kremy hormonalne o działaniu miejscowym, choć opinia o ich skuteczności jest różna.

              Dbaj tez o własne samopoczucie pamiętając, że stres zaburza wydzielanie hormonów.
              0statnio edytowany przez Tilia; 20-06-05, 21:03.
              To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

              Kto ma cycki, ten rządzi!

              Skomentuj

              • Paulineczka
                Świntuszek
                • Jun 2005
                • 96

                #52
                nie dostaje hormonow,poniewaz lekarka powiedziala mi ze mozna je podawac przzd dostaniem pierwszej miesiaczki...a potem to juz nie wiec jestem do tyluuuuuu..........

                Skomentuj

                • daroo
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 22

                  #53
                  a słyszałem ze sie dorasta do ok 20-21 roku życia więc sie nie przejmuj bo mas jeszce 5 lat a przez ten czas możesz sie jeszcze bardzo zmienic a po drugie wygląd to nie wszytko liczy się również wnętrze człowieka.

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #54
                    Napisał Paulineczka
                    miesiaczke mam od 2lat,a miesiaczkuje nieregularnie...ale lekarz o tym wie,a nielegularnie miesziaczkuje bo mam niedowage...ale jestem zdrowa(mialam robione kilkanascie badan)moja mama ma duze piersi(miseczka C)i o wiele szybciej dojrzewala ode mnie,wszytskie kobiety w rodzinie maja spore...co powinnam zrobic?
                    hmm to jak masz niedowage to z czego maja ci urosnac:>?? na kosciach a co do wielkosci ja wole małe piersi dlamnie sa bardziej podniecajace małe piersi niz jakies big cyce ale ni emowie tu obraku piersi ale małe sa ok jak ci to nie pasuje to na 18 zbieraj na silicony bedziesz miała takier jakie chcesz a co do lekarza nie kieruj sie tym co jeden lekarz mowi idx do drugiego i porównaj to co powiedzieli ja pamietam ze była unas klijetka co była płaska jak decha w podstawówce a w 8 klasie jej niexle piersi urosły i ja kazdy macał było fajnie
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • Paulineczka
                      Świntuszek
                      • Jun 2005
                      • 96

                      #55
                      no ale ja nie moge przytyc!!a bardzo bym chciala!ma dwie kolzeanki ktore sa bardzo chude i majaa spore piersi..a jedna to ma nawet miseczke C.....

                      Skomentuj

                      • esterka
                        Świętoszek
                        • May 2005
                        • 37

                        #56
                        Nie przejmuj się ! Teraz może to dla Ciebie problem, ale zobaczysz, że piersi Ci urosną! Może nie będą "wielkiego kalibru" ale teraz co to za wstyd mieć małe piersi ? Powinnaś się cieszyć, że z Twoim rozwojem płciowym wszystko oki W końcu miesiączka dobry znak, a piersi przyjdą z czasem.
                        " Szampon wylany na podłogę grozi śmiercią lub trwałym kalectwem! Wylany na głowę jest bardzo pożyteczny! "

                        Skomentuj

                        • Paulineczka
                          Świntuszek
                          • Jun 2005
                          • 96

                          #57
                          to jest duzy wstyd!sporo osob sie nabija,np koledzy z klasy!albo chlopak cie pyta o wymiary...a zreszta nie chodzi tylko o ludzi,ale tez i o mnie!a nadzieji to ja juz za bardzo nie mam...za duzo czasu minelo...za stara juz jestem

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #58
                            Przeżywasz jak mrówka okres ja sie nie znam ale jak ci kobiety pisza na forum że jescze masz czas urosna to urosna a co do piersi moim zdfaniem za duże sa beznadzijne ja lubie jak kobiety maja małe piersi wtedy moga chodzic w bluzeczkac bez staników a to jest bardzo podniecajace . A co do znajomych nie przejmuj si eopiniainnych ludzi l,udzie gadaja majac sami kompleksy. A co do kolesia jak cie spyta o wymiary spytaj sie o jego wymiary zatka go. i nie przejmuj sie tym co ktos gada na twoj temat ****c ich
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #59
                              Świat naprawdę nie kończy się na piersiach.
                              Ktoś nabijający się z twojej budowy zasługuje na obelżywą ripostę- nie na pokorne spuszczenie oczu i łykanie łez.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #60
                                hmm nie wiem czy cie to pocieszy ale niektorzy maja gorzej np jedna piers c a druga b, albo wogole maja tylko 1... A kobieta bez stanika + obcisla bluzeczka - mniam
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...