W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem ze stresem(?)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kubaq
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 15

    Problem ze stresem(?)

    No więc tak, jestem z dziewczyną już 3 miesiące, ciepło się robi, łaka, koc - to wiadomo że można się posunąć dalej niż zwykle. Dopóki ją całuje, dotykam itp. wszystko jest ok, penis stoi aż miło, ale jak tylko z jej strony pojawi się sygnał, żeby przejść dalej(tzn. raz zaczęła mi rozpinać spodnie, a raz powiedziała żebyśmy "to" zrobili) i właśnie w tych komentach następuje kompletna klapa i nie wiem co z tym zrobić. Ta sytuacja powtórzyła się już 2 razy, ostatnio byliśmy już rozebrani do pasa i tak jak mówie, wszystko było ok zanim nie padło słowo "seks", wtedy nie wiem co sie dzieje, ale mój penis odmawia posłuszeństwa. Za tym drugim razem wypiłem nawet 1 piwo na odwage ale nic nie pomogło.

    Dodam jeszcze, że to ma być mój pierwszy raz(mam 20 lat), poradźcie coś, bo czuje że moja dziewczyna coraz bardziej się niecierpliwi.
  • Abegan
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 591

    #2
    Tego typu tematów było "od liku".

    Ale... doradzę:
    1. Stres robi swoje, boisz się inicjacji i tyle
    2. Alkohol to akurat słaby sposób na takie sytuacje, daruj sobie go.
    3. Wyluzuj się... to pomoże.
    Abegan

    Skomentuj

    • zwyczajna
      Ocieracz
      • Oct 2006
      • 101

      #3
      Przede wszystkim się wyluzuj i myśl o przyjemności.
      Powodzenia.

      W silnych ramionach męskości,
      słabość pieszczot szalonych...

      Skomentuj

      Working...