W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Czerwone plamki na ciele

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kabal
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 37

    Czerwone plamki na ciele

    mam do Was pytanie
    otóż od pewnego czasu na plecach pojawiają mi się takie małe czerwone plamki, nie są to raczej pryszcze bo stosowałem już na nie clerasil i avon przeciw wypryskom ale to nie pomaga
    podobne są do pryszczy ale nie mają (nie wiem jak to nazwać) tego białego czegoś w środku
    bardzo dbam o swój wygląd i chce pozbyc sie tych plamek
    czy wiecie co to może byc??
    czy są jakieś preparaty którymi mogę się ich pozbyc??
    dzieki za pomoc
  • kris_and_tomi
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 1

    #2
    mi cos takiego pojawia sie na twarzy...i czasami znika...chyba jest to jakies uczulenie ale nie mam pojecia na co

    Skomentuj

    • Tomkos_6
      Ocieracz
      • Jul 2006
      • 150

      #3
      ja tam nie wiem co to moze byc... idz lepiej do dermatologa

      Skomentuj

      • Ms.Madzia
        Erotoman
        • Jan 2006
        • 459

        #4
        idć jak najszybciej do dermatologa, bo to może być łupiez czerwony gilberta.. poczytaj o tyn na internecie, ja myślałam ,ze to uczulenie a okazało się, że to właśnie to i przez kilka miesięcy miałam przesrane, ale maści które przepisuje na to dermatolog działają cudownie także jak najszybciej się udaj do dermatologa. A nie zaczęło się przypadkiem od jednej dużej plamki?
        Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

        Skomentuj

        • kiciunia
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 197

          #5
          heheh.. a moze to ospa? ja niedawno dostalam chociaz jestem sporo po wieku w ktorym sie ja lapie ;P
          Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

          Skomentuj

          Working...