W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziwne zachowanie w stosunku do dziewczyn. :|

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jamaniek
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 3

    Dziwne zachowanie w stosunku do dziewczyn. :|

    Witam . Chciałbym prosić o małą radę . Gdy powiedzmy rozmawiam z jakąs dziewczyną i jest ona powiedzmy blisko to czuje się jakoś nie swojo , odchylam się lekko (praktycnie niewidocznie) do tyłu żeby kontakt nie był zbyt bliski. Poprostu czuje się jakoś nie swojo . Coprawda chodziłem już z jedną i pierwszy pocałunek mam za sobą ale to uczucie zbyt bliskiego kontaktu cały czas za mną chodzi. Poprostu się zawstydzam Czy to jakieś normalne czy poprostu niedojżałem jescze czy coś ?? Nie to żebym się diewczyn przydzil bo rozmowy na pozioie to normalka A z wami jak jest ?? Mój wiek 15 lat. Pozdro
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    Po prostu naruszają twoją przestrzeń osobistą. Odpowiednie odległości mówią o stosunkach z innymi ludźmi.

    Chyba dosłownie na ciebie leci
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • Czarodziejka
      Perwers
      • Sep 2005
      • 963

      #3
      to tej sfery intymnej, która wynosi podajże 30 cm nie powinny zbliżać się osoby obce. Twoja psychika broni się po prostu.

      Skomentuj

      • Falcon
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2005
        • 369

        #4
        a ja tam zawsze lubilem jak dziewczyny byly blisko bo bylem bardzo niesmialy i to byla jedyna okazja zeby jakas byla blisko a co do tematu to nie kazdy lubi jak ktos obcy mu sie z butami pakuje do strefy "bezpieczenstwa"
        Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

        Skomentuj

        Working...