W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Gdy moj wzwod troche trwa, to penis robi sie mokry :/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 69Gwiazdeczka
    Świntuszek
    • Jan 2007
    • 47

    #16
    Moje kochanie tak mialo

    Skomentuj

    • KSU
      Ocieracz
      • Aug 2006
      • 99

      #17
      Naturalne każdy tak ma tylko jednemu sie wiecej wydziela drugiemu mniej ot cała filozofia
      ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

      Skomentuj

      • zuzziaa
        Świntuszek
        • Nov 2006
        • 52

        #18
        mój facet też tak ma i nie przeszkadza mi to.. a wrecz przeciwnie - lubie, bo wtedy wiem ze jest podniecony a jak jest juz za mokro to zlizuję

        wiec mysle ze nie masz sie czym przejmowac

        Skomentuj

        • Bouncy Dee
          Ocieracz
          • Dec 2006
          • 143

          #19
          Napisał Szlajfka
          My tam z moim się z tego śmiejemy A wytrzeć można w chusteczke, a nawet w pościel - lubie później czuć na niej ten podniecający zapach Zresztą ten płyn często świadczy o dużym zaangażowaniu uczuciowym, więc dziewczyna powinna się cieszyć.




          http://www.penis.lmg.pl/gruczoly_cowpera.htm
          Jezeli wykoncypuje sobie, ze "jak jest mokro, to jest bardzo zaangazowany uczuciowo" , albo np. "jak mu staje jak sie tylko do niego zblizam, to znaczy, ze bardzo mu sie podobam". Bo czesto jest tak, ze laska nierozumie tego typu rzeczy, a szkoda .
          Kocham OLDCHOOL...
          Kocham STARE CZASY...

          Skomentuj

          • Radzioradzio
            Świętoszek
            • Feb 2007
            • 2

            #20
            Witaj.
            Wszystko jest z Tobą w porządku. Ja też tak mam i też na początku miałem obawy jak zareaguje na to Moja Dziewczyna gdy np włoży rekę do bokserek, więc zdobyłem się na odwagę i po prostu przeprowadziłem szczerą rozmowę. I o dziwo Moja Dziewczyna wcale nie była zaskoczona ani jakoś nadzwyczaj zażenowana po prostu powiedziała że wszystko rozumie i jest zadowolona że tak na mnie działa.
            Więc wszystko jest w porządku i nie masz się czym przejmować, a jeśli dziewczyna tego nie zaakceptuje to raczej nie zależy jej na Tobie.

            Skomentuj

            Working...