W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Podniecenie siostrą

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PPP89
    Świętoszek
    • May 2005
    • 1

    Podniecenie siostrą

    Mam 16 lat, moja siostra 13. Od dawna odczuwam do niej podniecenie, chcialbym zobaczyc ja w pelnej okazalosci. Czy wam tez to sie przydaza ? Moze ktos ma jakis sposob na to, zeby chciala sie przede mna rozebrac, bo ja nie potrafie jej namowic.
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Lepiej porozgladaj sie za rowiesniczkami a nie siostre molestujesz. Prokuratora chcesz? Skrzywisz siostrze psychike? Nie dosc ze rowiesniczki bezkarnie to sa juz lepiej wyposazone prez nature. Od siostry łapy precz!
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Exile
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 334

      #3
      Nie namawiaj jej wogóle.I nie szukaj na to sposobu chyba że chcesz ją skrzywdzić jak urosnie to moze sama poczuje się z tobą na tyle zwiazana że nie bedzie miała oporów przed rozbieraniem się przy tobie ale nie radze iść dalej bo tylko możecie sobie życie popsuć!!
      I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Podpucha.Kiepska podpucha.
        Jestem zdegustowana.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Słodka*LoLa
          Ocieracz
          • May 2005
          • 154

          #5
          no weź co Ty piszesz wogóle.....
          zostaw ją w spokoju!!!!!!!!!!!
          też mam starszego brata i jakbym wiedziała, że on coś takiego planuje to....
          wybacz
          siostra powinna być przyjaciółką, a takim zachowaniem możesz ją tylko zrazić do siebie....

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Podpucha czy nie - lepiej odpowiadac serio, niz zeby potem mial tak robic...
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • hackzone
              Świntuszek
              • May 2005
              • 75

              #7
              Chryste już pisalem że takie akcje wzbudzają tylko wstręt... a pozatym to trzeba być z deczka z****.... eee szurniętym żeby marzyć o siostrze!!! POSZUKAJ SOBIE LEPIEJ RÓWIEŚNICZKI a jak już masz sklonności pedofila to zgloś się do szkolnego psychologa!

              Muzyka od której rosną jaja

              Skomentuj

              • Exile
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2005
                • 334

                #8
                o to to z psychologiem uważam za słuszne!!
                I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                Skomentuj

                • L.J.Silver
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 46

                  #9
                  No jak najbardziej! Choc to pewnie podpucha to niedobrze jak nie.. Nie tedy droga ppp89
                  oj nie tedy...... Choc to pewnie podpucha...
                  Etiam sanato vulnere cicatrics manet

                  Skomentuj

                  • Paulineczka
                    Świntuszek
                    • Jun 2005
                    • 96

                    #10
                    moze i nie podpucha!!po prostu chlopak ma nasrane we łbie...

                    Skomentuj

                    • dragon
                      Ocieracz
                      • May 2005
                      • 90

                      #11
                      Ty weź tą siostre zostaw w spokoju !! Popieram reszte forumowiczów !!
                      - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #12
                        Napisał PPP89
                        Mam 16 lat, moja siostra 13. Od dawna odczuwam do niej podniecenie, chcialbym zobaczyc ja w pelnej okazalosci. Czy wam tez to sie przydaza ? Moze ktos ma jakis sposob na to, zeby chciala sie przede mna rozebrac, bo ja nie potrafie jej namowic.


                        hehehe mi to pedofilia zalatuje hmm rozumiem jak bys miał siostre starasza dobra laska mozna sie zcasami podniecic ale tez nie tak ze cały czas bo kaziroctwo wisi w powietrzu lepiej ni eprubuj jej rozbierac bo jej jescze psyche s*******isz i bedzie sie bała puxniej rozebrac przed facetem swoim w przyszłosci . wogole co to za pomysł rozbierac swoja nie pełnoletnia siostre chore lepiej idx z tym do psychologa
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • Recenzent
                          Świętoszek
                          • Jul 2005
                          • 11

                          #13
                          Stary myślę że przesadzasz. Rozumiem że jesteś w wieku dojrzewania ale to trochę przesada żeby dziewczyne 13 lat namawiać do takich rzeczy. Do siostry owszem możesz się przytulić bo sam to robię jak mam jakiś problem to ide do siostry i odwrotnie albo jak jest mi źle i chcę pogadać zawsze mogę sie przytulić porozmawiać ale sex? rozbieranie? to trochę przesada. Radzę Ci znajdź sobie dziewczynę jest tyle fajnych lasek na ziemi i daj siostrze spokój.

                          Skomentuj

                          • Jakub
                            Perwers
                            • Jun 2005
                            • 702

                            #14
                            Poprostu siostre masz na codzień a koleżanki rówieśniczki nie, ale chyba na serio jak już to lepiej zająć sie jedną z koleżanek, wszystkim na dobre to wyjdzie

                            Skomentuj

                            • Avery
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2005
                              • 293

                              #15
                              PPP89 to pewnie jakis mlody pedofilek ....
                              Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                              Skomentuj

                              Working...