W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Krostka?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • padme
    Erotoman
    • Mar 2006
    • 666

    Krostka?

    Tak wiem, że Panowie już tu pisali o krostkach na penisie. Ale oni pisali o takich białych.
    A mój partner ma taką krostkę i ona ma kolor taki cielisty. Jakby się lekko błyszczy jakby tłusta była, i nic z niej nie wypływa.
    I jeszcze dodam, że ostatnio robiłam mu loda a mam kolczyk w języku (wcześniej tego nie miał) i to w sumie po tym. Czy on może być uczulony na stal chirurgiczną (z tego mam kolczyk) ??
    "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."
  • lewy_87
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2005
    • 242

    #2
    wiesz co... moze poprostu jakis syfek mu wyskoczyl??
    mi szczerze mowiac w moim zyciu 2 razy sie zdarzylo zeby mi jakis syfek wyskoczyl ale to taki jakis dziwny jak opisalas do tego dosc duzy i nie da sie ni go wycisnac ni nic a po kilku dniach zrobil sie strupek i powoli robilo sie miekkie i znikalo

    Skomentuj

    • padme
      Erotoman
      • Mar 2006
      • 666

      #3
      aha

      no dzieki :*
      "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

      Skomentuj

      • kuglarz
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 307

        #4
        Możliwe, że to pozostałość po operacji stulejki.

        Skomentuj

        • padme
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 666

          #5
          ale on nie miał drogi kuglarzu

          poza tym jak już mówiłam to wyskoczyło mniej więcej zaraz po tym moim lodziku [kolczyk --> język]
          0statnio edytowany przez sister_lu; 18-02-09, 17:52.
          "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

          Skomentuj

          Working...