W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kolor spermy: czy to możliwe, żeby była żółta?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaher
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 3

    Kolor spermy: czy to możliwe, żeby była żółta?

    Czy sperma może mieć odcień żółty?
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    #2
    wydaje mi sie, ze jak mialem 2 tyg przerwe w tryskaniu to miala wtedy lekko zolty odcien.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem

    Skomentuj

    • Trzynasty
      Ocieracz
      • Jul 2006
      • 156

      #3
      Jesli Cie to trapi, to spróbuj poszukać gdzies na jakieś urologicznej badź seksologicznej stronie na necie informacji, bo sperma ma scharakteryzowane każdy parametr i zgodnosci z normą (zreszta podobnie jak np. mocz).

      Skomentuj

      • Jaher
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 3

        #4
        Mógłby ktoś mi podać adres takiej strony??

        Skomentuj

        • Trzynasty
          Ocieracz
          • Jul 2006
          • 156

          #5
          Mogę Ci podać podręcznik do histologii w którym takowa charakterystke widziałem... Stron nigdy nie szukałem.

          Pozdrawiam!

          Skomentuj

          • Jaher
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 3

            #6
            Jak masz podręcznik w domu to napisz mi definicje na priv.

            Skomentuj

            • Trzynasty
              Ocieracz
              • Jul 2006
              • 156

              #7
              Nie mam. Kupuję tylko podręczniki, których przedmioty mnie interesują, a histologia jest dość nudziarska...

              Skomentuj

              • Kasilas
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 3

                #8
                Jak ci sperma tryska na ciało a masz żułte ciało to co się dziwisz?

                Skomentuj

                • szyderca
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2006
                  • 200

                  #9
                  Wiem, że odwodnienie może powodować, że mocz ma bardziej żółty odcień.. ale sperma.. nie wiem czy ma to jakiś związek...
                  Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                  Skomentuj

                  • Tomkos_6
                    Ocieracz
                    • Jul 2006
                    • 150

                    #10
                    tez tak mialem... ale to tylko w tedy gdy po erekcji nie wydstala sie cala sperma z czlonka i po jakims czasie wlasnie prtzy najstepnym razie z poczatku byla zolta... (lekki odcien) taka definicja wg mnie

                    Skomentuj

                    • Menel
                      Świętoszek
                      • Aug 2006
                      • 6

                      #11
                      Trza sie myć chłopaki:]

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #12
                        Skoro masz zółta to chyba widac ze jest mozliwe....

                        Widac ze google nie sa twoim przyjacielem na dzien dzisiejszy... blad!

                        Bo dzieki nim, bez niczyjej laski dowiedzialbys sie, ze:

                        "Pyt: Witam mam ## lat i od kródkiego czasu zaobserwowałem cos nie pokojącego ... Mianowicie chodzi oto: moja sperma przybrała kolor żółty jest gęsta przypominająca galaretkę ( żel ) ma specyficzny zapach ( zawsze miałem biało-szarowata lekko płynną dopiero od 7.8.2006 przy odbytym stosunku zauważyłem zmiane ) jeśli chodzi o ból przy oddawaniu moczu to nie odczuwam, nic mnei nie boli wszystko wygląda tak jak dawniej niczym nic sie nie różni jedynie ta sperma gęstość jej i kolor, niektórzy mowią ze w ich plywają małe krwinki ja czegos takiego nie zaobserwowałem... Niemam pojęcia co to jest prosze o odpowiedz rade... czy konieczna jest wizyta u lekarza pryatnego ? czy to cos poważnego ? Z góry dziękuje...
                        Odp: Konsystencja spermy, jej zapach, smak itd jest rozny i na Pana miejscu (oczywiscie przy barku innych niepokojacych objawow) nie zawracalbym sobie tym glowy. To tak jakby Pan zadreczal lekarzy pytaniami dlaczego Panska - za przeproszeniem - kupa jest jednego dnia taka a drugiego inna. Pozdrawiam"


                        (http://www.mediweb.pl/forums/viewtop.../p=106025.html)
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • salomonek
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 1

                          #13
                          Nic strasznego !!

                          Żółty kolor spermy to tylko okres dojrzewania, który mija po kilku dniach.
                          A najlepiej wystarczy zjeść puszke ananasów a na drugi dzien jest wszystko ok
                          Pozdro
                          Jak cos to piszcie na gg (6250635 )

                          Skomentuj

                          • Zn@wc@
                            Świętoszek
                            • Jun 2007
                            • 7

                            #14
                            Wydaje mi sie że jest to wina palenia papierosów, lub złego odzywiania się! Sam palę i mam taki odcien, lecz kiedy 2tygodnie nie paliłem wszystko byuło w normie czyli "sniezno biale"

                            Skomentuj

                            Working...