W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie wiem co to?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • suzuki
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 33

    Nie wiem co to?

    od kilku dni nA moim penisie pojawil sie maly guzek tzn jest on pod skora i czuje go gdy sie mastorbuje nie wiem co to co Wy o tmy sadzicie??
    pozdrawiam
  • Dr. penisek
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 4

    #2
    albo żyła albo bug wie co idź z tym do lekarza

    Skomentuj

    • diesel
      Świntuszek
      • Nov 2005
      • 52

      #3
      Nie umiem ci odpowiedzieć na to pytanie, ale również uważam, że powinieneś pójść z tym problemem do lekarza, pamiętaj: penis jest jeden na całe życie, po co ryzykować, nawet jak to nic groźnego

      Skomentuj

      • Dominik
        Świętoszek
        • May 2006
        • 3

        #4
        Myślę że nie jest to nic złego może jest to poprostu zwykły wągier czy jak to sie nazywa. Miałem to samo dotknij sobie najlepiej wodą kolońską żeby zasuszyć a potem spróbuj go ścisnąć ja kco będzie szło to dobrze. Wtedy jak sie bedziesz kąpał i skóra będzie namoczona ściśnij to powinien wyskoczyć

        Skomentuj

        • suzuki
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 33

          #5
          noo nie wiem czy jest to wagier ale mysle ze nie,do lekarza raczej sie nie udamtroche jestem wstydliwy a mamie nie powiem otym problemie moze samo sie to jakos ulozy pozdrawiam

          Skomentuj

          • Czarodziejka
            Perwers
            • Sep 2005
            • 963

            #6
            ja natomiast bym nic nie wyciskała, zostaw w spokoju, minie.

            Skomentuj

            • Belaya
              Banned
              • Mar 2006
              • 92

              #7
              Napisał suzuki
              noo nie wiem czy jest to wagier ale mysle ze nie,do lekarza raczej sie nie udamtroche jestem wstydliwy a mamie nie powiem otym problemie moze samo sie to jakos ulozy pozdrawiam
              bozeee... taak, a dziewczynom to niby latwo do ginekologa chodzic? :/ idz do lekarza natychmiast! nie ma sie co wstydzic, on pewnie widzi ze 100 fiutkow dziennie i mu bez roznicy co nosisz w gatkach "penis jest jeden na całe życie, po co ryzykować, nawet jak to nic groźnego"

              Skomentuj

              • mosiek
                Świntuszek
                • Jan 2006
                • 84

                #8
                Napisał Belaya
                bozeee... taak, a dziewczynom to niby latwo do ginekologa chodzic? :/ idz do lekarza natychmiast! nie ma sie co wstydzic, on pewnie widzi ze 100 fiutkow dziennie i mu bez roznicy co nosisz w gatkach "penis jest jeden na całe życie, po co ryzykować, nawet jak to nic groźnego"

                Co racja to racja...

                Ja tez radzilbym Ci isc do specjalisty.
                Tutaj nikt Ci fachowej porady nie udzieli bo nikt sie na tym nie zna.
                Nie ma sie czego wstydzic...
                Mojemu koledze przy ostrej jezdzie wedzidelko sie zerwalo i tez sie wstydzil isc do lekarza ale jakos sie przemogl...

                Skomentuj

                • Sympatic
                  Świętoszek
                  • May 2006
                  • 25

                  #9
                  Poradzę Ci dwie rzeczy.
                  1. Nie wyciskaj.
                  2. Idź do lekarza.
                  Jeżeli nie odpowiedziałem na Twój post to znaczy, że uważam go za idiotyczny lub prowokujący...

                  Skomentuj

                  Working...