W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Wasze sprawdzone sposoby na podbijanie serc dziewczyn

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NIELETNI
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 121

    Wasze sprawdzone sposoby na podbijanie serc dziewczyn

    Moim sprawdzonym sposobem jest przyciaganie wzroku dziewczyny patrząc sie na nią i w 99 % to sie udaje po chwili ona spoglada na mie.
  • Enea
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1010

    #2
    moim sprawdzonym sposobem byla totalna szczerosc... od razu facet wiedzial ze mam leb na karku i nie jestem szara myszka bez wlasnego zdania no i ze silna ze mnie kobieta... nie mydlilam oczu tanimi bajkami i nie zdradzalam za wiele o sobie, wykazywalam sie zainteresowaniem w rozmowie a jesli facet okazywal sie nudny to po prostu szlam do domu to taka swego rodzaju selekcja bo nie widze powodu dla ktorego mialabym poswiecac czas dla kogos kto nie interesuje mnie pod zadnym wzgledem...

    zazwyczaj udawalo sie bo facet po pierwszym spotkaniu mial zarys tego jaka osoba a kiedy bylismy juz w zwiazku i pytalam go co mnie przyciagnelo to zawsze odpowiadali jednoglosnie ze energicznosc i pelna szczerosc

    Skomentuj

    • NIELETNI
      Ocieracz
      • Oct 2005
      • 121

      #3
      wow podziwiac tylko . ale czy to dobre podejście do faceta polenizował bym.

      Skomentuj

      • Exile
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2005
        • 334

        #4
        Jak dla mnie za****ste. Enea gratuluje i podziwiam . Hehe moim sposobem szczerze mówiąc jest duża dawka pewności siebie za zarezm nie przejmowania sie otoczenie a to ztego co zauważyłem przyciąga kobiety.Tak jak Enea odrużnia sie w romowie tak ja odrużniam sie ogólnie. I mimo to że wielu ludzi sie może śmiać z tego że nie dokońca pasuje do otoczenia to jest moim atutem u innych!!
        I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

        Skomentuj

        • Enea
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1010

          #5
          no wiecie panowie ja zawsze stawialam na ciekawa rozmowe i charakter a trzepotanie rzeskami na mnie nie dziala wiec nie praktykuje. Mysle ze takie zachowanie jest odpowiednie dla faceta na pierwszej randce.. trzeba klasc kawe na lawe.. ja lubie wiedziec na czym stoje i wiedziec z kim rozmawiam po mruganiu oczkami nie wiel moge powiedziec o facecie... trzeba byc jakims... nijakich ludzi nie lubie

          Skomentuj

          • MyszkaZ
            Erotoman
            • Dec 2005
            • 535

            #6
            Moi partnerzy zawsze podkreslali dwie rzeczy - przebojowosc i bardzo duza pewnosc siebie. Potem blyskotliwosc.
            Czym ich lapalam - uwielbiam gierki slowne, dogryzanie sobie itp. Mozna sie przy tym pochwalic zarowno inteligencja, szybkoscia znalezienia riposty, jak i poczuciem humoru.
            Even though she seems so high
            He knows that she can't fly
            and when she falls out of the sky
            He'll be standing by

            Skomentuj

            • BlackPussy
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 640

              #7
              a ja po prostu jestem soba.... Lubie sie podroczyc,pobawic sie slowem troche oniesmielic i sprawic, ze w jego srodku zacznie kielkowac pytanie:jaka ona jest na codzien?

              Kobieta jest jak lilia
              subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

              ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

              Skomentuj

              • NIELETNI
                Ocieracz
                • Oct 2005
                • 121

                #8
                ale hmm podałem sposub zwrócenia na siebie uwagi a nie sposób na to jak zdobyć dziewczyne bo to to wam zostawiłem wiem ze troszkie to głupio wcześniej napisałem.

                Skomentuj

                Working...