W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Boje sie ...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Przemekk15
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 3

    Boje sie ...

    Witam !! Mam 15 lat a dalej napletek mi nie zeszedł ... Niepokoi mnie to .. Prosze o pomoc !!
  • NIELETNI
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 121

    #2
    stray wiesz co hmm powiem tak sa tu na forum bardziej doświadczeni ode mie ale niemartw sie bedzie ok .

    Skomentuj

    • paul111
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2005
      • 234

      #3
      To ściągnij go sam Bo nic nie napisałeś czy już próbowałeś ściągać sam czy nie. Napisz coś więcej o Twoim problemie.
      I just wanna live ...

      Skomentuj

      • Przemekk15
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 3

        #4
        Dobra naciagam se ale on nie schodzi cały czas mam ten "sznurek" na srodku penisa połaczony ze skóra ktora powinna schodzic. Powiem tak schodzi skóra ale jak nie stoi jak stoi to za nic sie nie da ... To boli jak stoi

        Prosze Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!
        0statnio edytowany przez sister_lu; 14-02-09, 20:20.

        Skomentuj

        • Szlajfka
          Perwers
          • Oct 2005
          • 1057

          #5
          Ten sznurek to wędzidełko i dalej niż ono sięga nie zejdzie ani Tobie ani żadnemu innemu facetowi, bo to normalne i prawidłowe Oczywiście mam na mysli, jeśli chodzi Ci z całego żołędzia/grzybka etc. Bo jeśli nie to wtedy się nazywa stulejka. Coś tu już o niej na forum widziałam, poszukaj.
          Nadzieja umiera ostatnia....

          Skomentuj

          • Przemekk15
            Świętoszek
            • Apr 2006
            • 3

            #6
            Ale jak widze ze innym sie ta skóra naciaga .. np jak jestem na basenie nic nie robia a im sie naciaga .. moze mam poczekac? mam 15 lat i mi schodzi z całego zołedzia tylko wtedy jak nie stoi. Jak stoi i naciagne troszke to boli ..

            Skomentuj

            • bombelek88
              Ocieracz
              • Jan 2006
              • 133

              #7
              czy mi sie wydaje czy tak ma byc??
              K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

              Skomentuj

              • Luk
                Erotoman
                • Feb 2006
                • 427

                #8
                Napisał Przemekk15
                Ale jak widze ze innym sie ta skóra naciaga .. np jak jestem na basenie nic nie robia a im sie naciaga .. moze mam poczekac? mam 15 lat i mi schodzi z całego zołedzia tylko wtedy jak nie stoi. Jak stoi i naciagne troszke to boli ..
                jesli nie mozesz odprowadzic napletka przy wzwodzie z powodu bolu lub ucisku udaj sie do lekarza (urologa), jak chcesz info w necie jeszcze zasiegnac to polecam -> www.stulejka.com

                Ale nawet jak sie an tamtym forum zapytasz to powiedza Ci tyle co ja

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #9
                  jest tez temat o stulejce w problemach seksualnych. Szukaj potem pytaj!
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  Working...