W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy widzieliście nagie rodzeństwo lub rodziców

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #46
    Tate jak bylam mala (3 latka) ale nic nie pamietam i dobrze!

    a moja mama 'lata' goła po domu czasem , jak zapomni czegos z szafy i wcale się nie krępuje, a ja już na to nie zwracam uwagi, a tak to ciotke , chrzesną, babcie (o zgrozo!) i z rodziny to chyba tyle!

    Skomentuj

    • limonka
      Świntuszek
      • Jan 2006
      • 50

      #47
      Nie widzialam,nie kreca mnie takie klimaty

      Skomentuj

      • SexMan
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 22

        #48
        ja widziałem matke ojca i brata (wiecej nie mam w domu) ale zdarzyło mi sie tez widziec dziadka jak wychodził z pokoju babci jak u niego byłem (ciekawe czy w tym wieku to robili )
        "Na seksapil kobiety wpływa to jak wygląda i to co ma na sobie"

        Skomentuj

        • lollka
          Świntuszek
          • May 2007
          • 70

          #49
          nie widzialam ani mamy ani taty ani brata- i bardzo sie z tego ciesze

          Skomentuj

          • alan*
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 14

            #50
            Ze widziałem moje ojca nago to normalne, bo kiedy on sie kąpie to ja wchodze bez pukania i kiedy ja się kąpie on czyni to samo wiec dla mnie to nie nowość. Mame widziałem kiedys przez przypadek jak sie przebierała. Brata równiez, przecież mamy to samo więc co sie wstydzić

            Skomentuj

            • evika
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1083

              #51
              W moim domu chodzi sie nago bez skrępowania, np, gdy czegos sie zapomniało z łazienki,itp.....i siłą rzeczy domownicy widuja się nago.

              Skomentuj

              • Berial
                Świntuszek
                • Mar 2007
                • 63

                #52
                Heh ja mame codziennie prawie widze, jak idzie się myć to z sypialni wychodzi nago i się myje przy otwartych drzwiach, tate czasem się zdarzy jak przechodze obok łazienki w nocy (bo drzwi nie zamyka) a brata ostanio dawno temu widziałem podczas ostatniej wspólnej kąpieli jak byliśmy mali.
                "Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe." Albert Einstein

                Skomentuj

                • boczek
                  Świętoszek
                  • Mar 2007
                  • 8

                  #53
                  Prawie codziennie widze siostrę

                  Skomentuj

                  • M&M's
                    Świętoszek
                    • Jul 2007
                    • 6

                    #54
                    Mamę ani razu, tatę chyba z dwa razy widziałem... Tak poza tym to brata i siostrę co parę dni (bo to jeszcze maluszki i czasem muszę pomóc ich kąpać )... Jeszcze kuzynkę, jak bawiliśmy się w dzieciństwie w doktora, ciocię i wujka przez przypadek... To chyba tyle

                    Skomentuj

                    • agatka90
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 1

                      #55
                      mnie pociąga mój brat pamiętam ze zawsze go podglądałam, jak mialam 14 lat a on 15 to przyłapał mnie na masturbacji ze starszą koleżanką (mamy duży dom i myślałam że nikogo nie ma poszłysmy do mojego pokoju i zaczelysmy a on usłyszał nasze jęki, wszedl po cichu do pokoju my leżałysmy na łożu tyłem do drzwi całe nagie i zabawiałysmy się) obraziłam się póżniej trochę na brata ze stał ponad 10 minut i widział jak sie dotykamy. Dopiero jak zmoczyłyśmy całe łóżko podszedł do nas i zapytał czy może się przy nas spuścić bo nie może już dłużej wytrzymać (stał z ręką w spodniach ) Od tego czasu nie wstydzimy się przed sobą , zaczęliśmy rozmawiac o seksie ,masturbacji, dojrzewaniu, brat mówi mi jakie mam ładne ciało, widzę ze podobamy się sobie , uprawiamy petting . Mysle ze ludzie nie powinni wstydzić się siebie, częściej pokazywać się nago i dotykac się nawzajem byłoby ciekawiej

                      Skomentuj

                      • lewy
                        Banned
                        • Jul 2007
                        • 168

                        #56
                        Ja raz tate...ale mnie faceci nie podniecają xD.A czemu pytasz ?

                        Skomentuj

                        • hackzone
                          Świntuszek
                          • May 2005
                          • 75

                          #57
                          agatka90 Popieram chociaż ja wolę ludzi z poza rodziny ale jak kto woli nie wtrącam się

                          Muzyka od której rosną jaja

                          Skomentuj

                          • magikpfk
                            Ocieracz
                            • Jul 2007
                            • 109

                            #58
                            nie widziałem i powiem szczerze, że jakoś nie pali mi się żeby zobaczyć. poprostu nie jara mnie ten widok.

                            Skomentuj

                            • Jodl
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 17

                              #59
                              Normalny człowiek gdy jest jeszcze w brzuchu matki Doznaje pierwszych ksztaltowac tak jakby orientacji i ludzie maja naturalna blokade i nie podniecaja nas nasi: bracia, siostry i rodzice ale u niektorych nie zostaje wyksztalcona ta blokada i staja sie prkatykantami kazirodztwa czyli potocznie matko**bcami. Kiedys to wyczytalem na jakiejs stronce

                              Skomentuj

                              • julianna
                                Banned
                                • Dec 2006
                                • 1036

                                #60
                                Napisał magikpfk
                                nie widziałem i powiem szczerze, że jakoś nie pali mi się żeby zobaczyć. poprostu nie jara mnie ten widok.
                                jestem tego samego zdania

                                Skomentuj

                                Working...