W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki jest rozmiar waszego penisa ?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • batonik
    Świntuszek
    • Jan 2013
    • 62

    17 cm / 14 cm

    Skomentuj

    • walerka
      Świętoszek
      • Mar 2012
      • 16

      Słuchajcie chłopcy (większość tu to chyba młodzi początkujący mężczyźni) Nie miejcie kompleksów na tle waszych wymiarów. Musicie trafić na kobietę mądrą, taką która potrafi w czasie seksu zrobić sobie dobrze przy waszej pomocy a nie czekać aż ty ją doprowadzisz do szczytowania. Fizjologia, budowa kobiety i mężczyzn różni się, więc sposób zaspokajania się jest różny. Większość kobiet wie co zrobić by dojść, natomiast mężczyźni najczęściej młodzi, zakompleksieni, niedoświadczeni a właściwie nienauczeni robić dobrze, jednocześnie sobie i partnerce, zachowują się w błędny sposób. On myśli, że jak mu stanie mocno i włoży sobie do cipki, to już jest OK.
      Przygotowanie duchowe partnerki, jej niewłaściwe zaangażowanie się z chwilą gdy wyczuje że cos idzie to nie tak powoduje rozpacz u niej, rozdrażnienie i wstręt do tego partnera. Ona musi go powoli, delikatnie nauczyć go takiego zachowania by jej i jemu było dobrze nawet jeśli to nie wystąpi jednocześnie. Wielkość tych narzędzi nie jest aż taka ważna. Zawsze można tak pokierować tym instrumentem ( czy to mały czy duży ), że zrobi sobie dobrze a potem starać się by on się spuścił, najlepiej by było dla niego, do pochwy. Dlatego należy wybrać pewne dni.

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        brawo bardzo ładnie to ujęłaś
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • walerka
          Świętoszek
          • Mar 2012
          • 16

          Poznałam wielu mężczyzn, starszych, młodszych a nawet młodzików i nie żałuje tego, bowiem robiłam to z ciekawości, przyjemności ale właściwie pod naporem mężczyzn, bowiem jestem ponoć kobietą nad wyraz atrakcyjną i chyba tak jest, czasem wykorzystuję to, żyje się tylko raz.

          Skomentuj

          • lucas21
            Erotoman
            • Jun 2011
            • 458

            16 długości 14 obwodu, dziewczyna odpływa - nie wiem dlaczego.. Chciałbym więcej.

            Skomentuj

            • elKoj69
              Perwers
              • Sep 2012
              • 1195

              30/24
              Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

              Skomentuj

              • romoo
                Wspomógł BT
                • Mar 2006
                • 205

                Napisał batonik
                17 cm / 14 cm
                I jak bo mam podobnie co do cm.
                After Forever

                Skomentuj

                • Gandalf71
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Dec 2014
                  • 208

                  No to ja nie wiem... mój ma 12 cm w zwodzie a i tak jest dobrze. I nie mam kompleksów na jego punkcie. Z tym że ja już dojrzewanie mam za sobą ładnych dwadzieścia parę lat temu
                  Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                  Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                  Skomentuj

                  • PowiemCiZe

                    Uuu nigdy niekończący się temat rzeka Ponoć mężczyzna nie potrafi sam sobie zmierzyć uczciwie - tak żeby nie dodać chociaż pół cm Też nie potrafiłem i gdzieś tak na początku szkoły średniej (czyli już ładnych parę lat temu) dałem sobie z tym spokój

                    Skomentuj

                    • nienastolatek
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2013
                      • 337

                      czyli trzeba prosić swoje kobiety o to żeby nam zmierzyły?

                      Skomentuj

                      • PowiemCiZe

                        Tak, a jak nie masz to sąsiadkę

                        Skomentuj

                        • nienastolatek
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2013
                          • 337

                          mam nawet żone, ale nie mierzyła mi, chociaż chyba poproszę ją o to

                          Skomentuj

                          • r91
                            Świętoszek
                            • Dec 2014
                            • 1

                            Moja partnerka z ciekawości zmierzyła około rok temu, samemu mi to nigdy do by nie wpadło 18,4 cm, ponoć dokładnie

                            Skomentuj

                            • Znawca_Kobiet
                              Świętoszek
                              • Dec 2014
                              • 3

                              Mówiąc szczerze, jestem zaskoczony postami, a właściwie rozmiarami. Nijak one mają się do polskiej i ogólnoeuropejskiej średniej, która wynosi 13,5 cm.
                              Mierzenie penisa to nie jest taka prosta czynność jakby się mogło wydawać. Przede wszystkim należy go mierzyć na stronie grzbietowej - od podstawy do szczytu. Pomiar należy zrobić kilka razy w ciągu dnia, w zależności od temperatury otoczenia, nastroju, stopnia podniecenia oraz czasu ostatniego wytrysku. Z wszystkich pomiarów obliczamy średnią.
                              Mój penis ma więcej niż 16 a mniej niż 18, dokładnie nie wiem ile, bo nigdy dokładnie nie mierzyłem. Mimo to, jestem zadowolony i nie mam kompleksów gdy w czasopiśmie czy filmie widzę ogromne sprzęty. Mój penis idealnie sprawdza się w seksie analnym, często mogę liczyć na głębokie gardło, więc jest ok .

                              Skomentuj

                              • Teren
                                Świętoszek
                                • May 2014
                                • 30

                                Bywa różnie, ogólnie skromnie waham się w widełkach 13-15... Z obwodem słabo, nawet nie wiem
                                Bang

                                Skomentuj

                                Working...