W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki jest rozmiar waszego penisa ?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elKoj69
    Perwers
    • Sep 2012
    • 1195

    oszfak, nie uwzględniłem. odejmij sobie promień podstawy, który w tych obliczeniach przyjąłem 1 cm. Powinno wyjść, jeśli bardzo chcesz wiedzieć
    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

    Skomentuj

    • DoradcaSeksu
      Świętoszek
      • May 2013
      • 3

      długość 17,5 cm, jestem z niego zadowolony jak i partnerki również

      Skomentuj

      • Jack Daniel's
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2013
        • 244

        A mnie od kilku lat kobiety mówią, że to nie długość jest ważna, tylko grubość i technika... Ale faceci dalej sobie mierzą

        Skomentuj

        • camma2
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2012
          • 231

          Jack - taki to metryczny temat jest ,
          a ja sam spotkałem się z takimi sytuacjami że jedne kobiety, których partnerzy nie są najhojniej obdarzeni zwracają większą uwagę na technikę, te drugie zaś na rozmiar. :p
          Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

          Skomentuj

          • Jasiu88
            Świętoszek
            • May 2013
            • 21

            w wzwodzie:
            14 cm długości
            13 cm obwodu
            I jestem z Niego bardzo dumny.

            Skomentuj

            • goiano
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2010
              • 230

              Napisał Jack Daniel's
              A mnie od kilku lat kobiety mówią, że to nie długość jest ważna, tylko grubość i technika... Ale faceci dalej sobie mierzą
              Widocznie grubość i technikę masz ok, więc by Ci nie sprawiać przykrości nie mówią nic o długości

              Faktem jest, że dla odczuć kobiety sama długość jest mniej istotna niż grubość i technika, ale tak jak facetów rajcują duże piersi, tak na kobiety działają duże penisy - czy nam się to podoba czy nie, to tak właśnie jest.

              A, że nie mówią nic na ten temat kobiety z którymi byłeś? Jest to normalne. Zapytaj o to na jakiejś zakrapianej imprezie jakiś koleżanek - rozmiar dla kobiet naprawdę ma znaczenie, i jakby kobiety miały wybór, to by wybierały tych z większymi. Oczywiście zakładając, że technika byłaby podobna.

              Niedawno trafiłem na jakimś forum na posta załamanej kobiety, z pytaniem po czym poznać z wyglądu faceta, że ma dużego, bo kilku ostatnich trafiła z małymi, i jest załamana, że dokonuje takich wyborów, haha.

              A tak na marginesie ciekawy jestem jak mierzycie wasze penisy? Bo w zależności od sposobu pomiaru różnice mogą być spore.
              O ile obwód moim zdaniem można zmierzyć bardzo dokładnie (choć są też dziwne metody by mierzyć obwód w trzech miejscach i z tych wyników... wyciągać średnią), to z długością już tak łatwo nie jest...
              Pomijam już mierzenie od spodu razem z jajkami, ale od góry też można mierzyć na różne sposoby. Na ogół mierzy się albo penisa wzdłuż brzucha, albo odgiętego od brzucha pod kątem 90 stopni. Różnica takich pomiarów może być spora, bo nawet ze 3 centymetry.
              A forumowicze jak mierzą?
              Życie nie pieści, pieśćmy się sami.

              Skomentuj

              • Jack Daniel's
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2013
                • 244

                Do migdałków starczy

                Aż wiecie, zmierzyłem. 16 dł i 14 obw.

                Skomentuj

                • sww001
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 37

                  Napisał goiano
                  Na ogół mierzy się albo penisa wzdłuż brzucha, albo odgiętego od brzucha pod kątem 90 stopni. Różnica takich pomiarów może być spora, bo nawet ze 3 centymetry.
                  A forumowicze jak mierzą?

                  Widać, że specjalista z Ciebie kolego. Możesz już napisać niezłą rozprawę naukową!

                  Skomentuj

                  • misiek1330
                    Świętoszek
                    • Jul 2006
                    • 3

                    16 cm dlugosc, w obwodzie 13 cm

                    Skomentuj

                    • nienastolatek
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Mar 2013
                      • 337

                      można też podawać wzrost wtedy sprawdzimy korelacje wzrostu i długości penisa

                      Skomentuj

                      • robusss
                        Świętoszek
                        • Nov 2012
                        • 41

                        Mam 17 cm dl i 15 cm obw
                        0statnio edytowany przez robusss; 22-01-14, 16:28.
                        "Za prawdziwych przyjaciół i za inne brednie.
                        Za dziewczyny, które są nam wierne,bo sami jesteśmy wierni,
                        I za to, że jesteśmy tego tak ślepo pewni."

                        Skomentuj

                        • dinizen
                          Świętoszek
                          • Oct 2009
                          • 22

                          Napisał yebudubu
                          w internecie to prawie wszyscy mają 18 i więcej, a w rzeczywistości badania naukowe wskazują na ok. 14-15 cm. a że ze średnią jest jak jest, to większość jest poniżej tej średniej - tak jak z wielkością pensji.
                          Zeby nie było - sam mam średnią unijną;D
                          I tu trafiłeś w sedno kolego, Ja również mam średnią Unijną i jestem z tego dumny. Akceptuje go takim wielkim jakim on jest, przez co zawsze jestem wstanie zadowolić żonkę.

                          Skomentuj

                          • dunio
                            Świntuszek
                            • May 2012
                            • 69

                            Ja tez mam srednia i nie mam powodu do wstydu

                            Skomentuj

                            • Outlaws13
                              Perwers
                              • Oct 2011
                              • 1332

                              wazne ze uzywany a nie w stajni.
                              Wystarczajaca, nie spotkalem sie ze smiechem lub krytyka.
                              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                              Skomentuj

                              • michalmust
                                Ocieracz
                                • May 2013
                                • 106

                                długość - 13,5 cm
                                obwód - 13 cm
                                Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

                                Skomentuj

                                Working...