W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki jest rozmiar waszego penisa ?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NoWomanNoCry
    Świętoszek
    • Dec 2011
    • 4

    w spoczynku 10,5 cm dl.
    wzwod 16 cm dl. i 13,7 cm ob. - ujdzie ;D

    Skomentuj

    • Grajam
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 131

      Kurde... chyba wpadnę w kompleksy jakieś 13,5 cm jak stoi, ale moja pani nie narzeka Wszak nie rozmiar jest najważniejszy tylko umiejętności

      Skomentuj

      • micek28
        Banned
        • Dec 2011
        • 3

        18 długość i 14 obwód

        Skomentuj

        • piotrus8
          Świętoszek
          • Dec 2010
          • 24

          Napisał Grajam
          Wszak nie rozmiar jest najważniejszy tylko umiejętności
          Tak se tłumacz

          Skomentuj

          • Lilith_666
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2011
            • 386

            Napisał piotrus8
            Tak se tłumacz
            Dokładnie
            "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
            Witkacy

            Skomentuj

            • maciek32
              Świętoszek
              • Dec 2011
              • 2

              16.5 jak stoi , ale nadal rosnie wiec moze jeszcze z 2 cm dojda: D

              Skomentuj

              • zamaskowany
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 34

                Napisał Grajam
                Kurde... chyba wpadnę w kompleksy jakieś 13,5 cm jak stoi, ale moja pani nie narzeka Wszak nie rozmiar jest najważniejszy tylko umiejętności
                Nie przejmuj się, chyba wiele facetów tutaj mierzy penisa razem z jajami ;P Bo widzę, że 98% ma ok. 17

                Jeśli ktoś chce wiedzieć ile ma faktycznie cm, a nie dowartościować się, to niech zmierzy od góry nie dociskając linijki do kości łonowej - daje sobie rękę odciąć, że rozmiary spadną o jakieś 2-3 cm ;P

                Ludzie mają tendencję do mierzenia fajki razem z jajami, albo dociskania linijki na siłę już do kości łonowej ;P

                Skomentuj

                • Bobi25
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2009
                  • 395

                  Akurat prawidłowy pomiar to z dociśnięciem linijki do kości łonowej.

                  Skomentuj

                  • zamaskowany
                    Świętoszek
                    • Mar 2009
                    • 34

                    Ale przecież mierzymy to co wkładamy kobiecie, a nie to co się jeszcze chowa pod skórą.
                    Owszem, jeśli chcemy się dowartościować to możemy mierzyć z dociskaniem, ale po co?

                    Ja bez dociskania mam 14cm we wzwodzie (przy mocnym podnieceniu 14,5), a po dociśnięciu około 15-15,5cm. Oczywiście mowa o pomiarze w pozycji stojącej. Na siedząco z rozkraczonymi nogami dobijam nawet 16,5cm, a nie o to chodzi, by wycisnąć z tego biednego ptaka jak najwięcej, ale żeby mieć świadomość realnego stanu sytuacji.

                    Skomentuj

                    • Bobi25
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jul 2009
                      • 395

                      Ale przecież mierzymy to co wkładamy kobiecie, a nie to co się jeszcze chowa pod skórą.
                      Nie mierzysz długość przyrodzenia, które zaczyna się od kości łonowej, i właśnie tak były kiedyś wykonywane badania przez personel medyczny. A i tak średnia jest oczywiście mniejsza niż tu podają. I taki wynik daje największą wiarygodność jeśli chodzi o porównanie długości przyrodzenia i tak dalej. A nie ile kto ma jeszcze tkanki tłuszczowej na łonie. I nie chodzi tu o jakieś dowartościowywanie się czy też ile można włożyć kobiecie.



                      Owszem, jeśli chcemy się dowartościować to możemy mierzyć z dociskaniem, ale po co?
                      Wow ale się dowartościujesz 1-1.5 cm zazwyczaj albo mniej w zależności od budowy.

                      Skomentuj

                      • czaplaaa
                        Świętoszek
                        • Dec 2011
                        • 4

                        18cm, mysle ze nie jest źle

                        Skomentuj

                        • tomek123321
                          Świętoszek
                          • May 2010
                          • 19

                          proponuje wam wstawiać zdj z linijką przy fiutku, wtedy będzie jasność ;-)

                          Skomentuj

                          • szachal
                            Świętoszek
                            • Nov 2009
                            • 2

                            Ja zawsze miałem kompleks małego penisa .
                            Mam 15-17 cm długości ( zależy od podniecenia ), i około 14-15 cm w obwodzie. Czy to nie jest mało?

                            Skomentuj

                            • Soter17
                              Świntuszek
                              • Jan 2012
                              • 71

                              Napisał szachal
                              Ja zawsze miałem kompleks małego penisa .
                              Mam 15-17 cm długości ( zależy od podniecenia ), i około 14-15 cm w obwodzie. Czy to nie jest mało?
                              Jak za mało ? Tu 3/4 ludzi ma takiego
                              Mój ma około 16-17 cm

                              Skomentuj

                              • Quashquai
                                Świętoszek
                                • Jan 2012
                                • 31

                                Widzę, że średnia rozmiarów jest znacznie ponad normę. Jako gej szczerze muszę przyznać: 18cm kolosa w życiu nie widziałem. Taki rozmiar to ewenement rzadko spotykany. Jeśli, rzecz jasna, mierzyć z ogólnie przyjętymi zasadami, czyli nie od kręgosłupa i nie wliczając półobwodu jąder.

                                Mój 15cm
                                Mojego obecnego 14,5-15cm. Różnicę widać tylko po przyłożeniu linijki. Optycznie ta sama wielkość.

                                Skomentuj

                                Working...