W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki jest rozmiar waszego penisa ?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    no chyba nie bierzesz "majkowych" tekstów na poważnie ?

    a poważniej - jeśli kobieta jest "typu łechtaczkowego", rozmiar zazwyczaj ma drugorzędne znaczenie, bo i tak de facto liczą się palce albo język na clitoris

    zaakcentowałem zazwyczaj bo znam co najmniej jeden przypadek wśród forumowiczek, gdzie mimo braku orgazmów pochwowych rozmiar ma znaczenie i to duże
    0statnio edytowany przez Frodo Baggins; 10-11-09, 22:21.

    Skomentuj

    • _mike
      Banned
      • Aug 2007
      • 820

      Napisał Frodo Baggins
      mimo braku orgazmów pochwowych rozmiar ma znaczenie i to duże
      A nie mówiłem?

      Skomentuj

      • Bobi25
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2009
        • 395

        A tu dalej zawiłe dyskusje czy rozmiar ma znaczenie.
        Jeśli mowa już jakiś parametrach to ważniejszy jest obwód od długości.

        poważniej - jeśli kobieta jest "typu łechtaczkowego", rozmiar zazwyczaj ma drugorzędne znaczenie, bo i tak de facto liczą się palce albo język na clitoris ]
        Wreszcie ktoś kto dobrze prawi nalać mu wódki zresztą palcem też można sporo zdziałać a przeciętny palec ma ok 7 cm długości i 7 cm obwodu. No chyba, że tylko ja mam takie małe palce a tu niektórzy sie zastanawiają czy zadowolą kobietę z 15 cm penisem o obwodzie 13 cm.

        zaakcentowałem zazwyczaj bo znam co najmniej jeden przypadek wśród forumowiczek, gdzie mimo braku orgazmów pochwowych rozmiar ma znaczenie i to duże
        No zapewne są kobiety, które mimo braku orgazmu lubią w sobie coś poczuć ale też można dobrać odpowiednie pozyjce aby lepiej poczuła
        0statnio edytowany przez Bobi25; 10-11-09, 22:37.

        Skomentuj

        • _mike
          Banned
          • Aug 2007
          • 820

          Bull shit. Ważniejsza jest średnica.

          Skomentuj

          • Frodo Baggins
            Perwers

            Wspomógł BT
            • Feb 2009
            • 1174

            Napisał Bobi25
            Jeśli mowa już jakiś parametrach to ważniejszy jest obwód od długości.
            zazwyczaj (co nie znaczy zawsze) długość jest skorelowana z grubością. kto ma krótkiego, grubością też nie nadrobi.

            Skomentuj

            • Bobi25
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jul 2009
              • 395

              zazwyczaj (co nie znaczy zawsze) długość jest skorelowana z grubością. kto ma krótkiego, grubością też nie nadrobi.
              Jeśli masz już tą średnią (grubość) obwód około 12 cm to nie ma co narzekać. A i są tacy co im gumy się zsuwają. Generalnie jeśłi ktoś mieści sie w normie i nie ma mikropenisa niech przestanie narzekać. Są naprawdę poważniejsze problemy niż długość penisa.

              Bull shit. Ważniejsza jest średnica
              No ba wiadomo, że liczy sie kaliber armaty ale można jeszcze podać objętość
              0statnio edytowany przez Bobi25; 10-11-09, 22:52.

              Skomentuj

              • Frodo Baggins
                Perwers

                Wspomógł BT
                • Feb 2009
                • 1174

                Napisał Bobi25
                (...)Są naprawdę poważniejsze problemy niż długość penisa.
                no wiadomo. globalne ocieplenie, koniec zasobów ropy naftowej, ekspansja Chińczyków i jeszcze pare innych tematów, od których dostaje się wzwodu do wewnątrz, a wtedy mały rozmiar staje się sprzymierzeńcem.

                Skomentuj

                • Holy inquisitor
                  Erotoman
                  • Aug 2009
                  • 756

                  Napisał Bobi25



                  No ba wiadomo, że liczy sie kaliber armaty ale można jeszcze podać objętość
                  I tu się nie zgodę. Im dłuższa lufa tym lepsza celność, większa prędkość początkowa pocisku i lepszy zasięg.


                  A tak naprawdę to wszystko ch..j co napisał Frodo w porównaniu z wybuchem atomowym.

                  Skomentuj

                  • Bobi25
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jul 2009
                    • 395

                    I tu się nie zgodę. Im dłuższa lufa tym lepsza celność, większa prędkość początkowa pocisku i lepszy zasięg
                    Owszem ale były już plany montowania 152mm armat do czołgów

                    globalne ocieplenie, koniec zasobów ropy naftowej, ekspansja Chińczyków
                    No bardziej chodziło mi o problemy osobiste. A i tak nie trafiłeś bo narazie ropy jest sporo a ekspansa Chińczyków nam akurat nie grozi. Zobacz gdzie Chiny obecnie inwestują.

                    Skomentuj

                    • Frodo Baggins
                      Perwers

                      Wspomógł BT
                      • Feb 2009
                      • 1174

                      Napisał Bobi25
                      Jeśli masz już tą średnią (grubość) obwód około 12 cm to nie ma co narzekać. A i są tacy co im gumy się zsuwają.
                      niestety nie mam. i wiem co to zostawić gumę w środku.


                      co do armat 152 mm - radzieckie KW mały taki kaliber

                      Skomentuj

                      • Bobi25
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jul 2009
                        • 395

                        I tu się nie zgodę. Im dłuższa lufa tym lepsza celność, większa prędkość początkowa pocisku i lepszy zasięg.
                        Ale w tym przypadku nie jest nam potrzebny zasięg. Najważniejsze jest płytko

                        Skomentuj

                        • Holy inquisitor
                          Erotoman
                          • Aug 2009
                          • 756

                          To zależy, przy zapładnianiu lepiej głęboko. Plemniki mają bliżej

                          Skomentuj

                          • Bobi25
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jul 2009
                            • 395

                            to zależy, przy zapładnianiu lepiej głęboko. Plemniki mają bliżej
                            Kiedyś słyszałem o tej teori. Tyle tylko, że to ma jako taki sens w przypadku konkurencji plemników z plemnikami innego samca. Ale genrelanie do zapłodnienia nie potrzeba dużej fujarki. Ważniejsza jest jakość samych plemników

                            Skomentuj

                            • Frodo Baggins
                              Perwers

                              Wspomógł BT
                              • Feb 2009
                              • 1174

                              Napisał Bobi25
                              (...) Ale genrelanie do zapłodnienia nie potrzeba dużej fujarki. Ważniejsza jest jakość samych plemników
                              zakładając, że moje dzieci są moimi (), jestem tego dobrym przykładem.

                              Skomentuj

                              • Rafal21
                                Świętoszek
                                • Jan 2010
                                • 2

                                Jest to mój 1 post na forum wiec chciałem się , ze wszystkimi przywitać.
                                Mój problem jest następujący chodzi o rozmiar penisa , a mianowicie w wzwodzie mój penis osiąga max7,5- 8cm długości i 8 cm grubości.
                                Nie wiem czy to dużo czy mało , gdyż nie widziałem innych penisów na żywo , żebym mógł porównać ale po tym co czytałem na forum to raczej bardzo kiepski wynik.
                                Być może wynika to z tego iż jestem jeszcze młody ( mam 21 lat) chociaż nie wiem , nie choruje na zadną chorobę a gdy byłem u lekarza powiedział mi , że wszystko jest w normie.
                                Mogę prosić was o jakies rady czy tyle wystarczy , żebym mógł zadowolić partnerkę czy za malo.
                                Dziękuje i pozdrawiam.

                                Skomentuj

                                Working...