W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki jest rozmiar waszego penisa ?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rainboksik
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 199

    16,5-17 cm obwodu nie mieżyłem

    Skomentuj

    • dezerter1986
      Świętoszek
      • Nov 2006
      • 1

      Ja mam 13,5 cm a w obwodzie 11,5cm i wcale nie mam kompleksów. A IMO wiekszość z Was zawyża swoje wymiary. Taka prawda.

      Skomentuj

      • logimen

        Napisał dezerter1986
        A IMO wiekszość z Was zawyża swoje wymiary. Taka prawda.
        A niby po co mielibysmy to robic ? Co Nam to da ? Nic. Gdybys byl laska to bym Ci pokazal swojego, nawet bys sobie go zmierzyl, no ale nie jestes, tak samo jak ja nie jestem gejem.

        Skomentuj

        • BORO
          Świntuszek
          • Nov 2006
          • 92

          Ja powiem tak jestem prawiczkiem i czuje się gorszym męszczyzną w relacjach z kobietami, natomiast w relacjach z facetami , co z tego jak masz 20cm, bo jak bym chciał to bym takiego chłopaczka mógł wbić w ziemie jednym ciosem, i co wtedy, kto był by wtedy prawdziwym męszczyzną. Poza tym prawaie 80% osób które tu się wpowiadają mają od 18-20cm i więcej co ciekawe statystyki mówią coś innego. Niektórzy pomimo że maja 30cm i tak są prawiczkami i są frajerami, jedyną rzeczą którą mogą się pochwalić jest długość co jest uwarunkowane genetycznie(więc nie rozumie czym tu się chwalić). Poza tym przyjmijmy taką sytuacje jeden ma dużego penisa drugi ma małego ale za to jest przystojniejszt, silniejszy, lepiej zbudowany, ma pieniądze, prestiżową robote i władze daną mu przez państwo i kto jest lepszy, którego wybiorą kobiety. Wiadomo że jeśli jest 2 takich samych chłopakówi o podobnej sytuacji i możliwościach to laska jeśli będzie mogła wybrać to wężnie tego co ma 20cm a nie tego co ma 10cm. Długośc nie ma nic wspólnego z męskością, czyli że ten co ma małego jest słabym człowieczkiem ciotą, a ten co ma wielkiego to maczo i władca, bo tak się co niektórym wydaje. Pozdro
          0statnio edytowany przez BORO; 15-10-10, 22:18.

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            @Boro - dla mnie tym bardziej nie ma nic wspólnego z męskością to, czy dana osoba potrafi wbić kogo chce jednym ciosem w ziemię, wiesz? .

            Mówisz tak o tym swoim rozmiarze, mówisz.. A może wypadałoby zacząć robić coś w kierunku, by położyć kres tym biadoleniom?
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • Michaaaal
              Banned
              • Feb 2007
              • 11

              moj dochodzi do 20cm dlugosci w wzwodzie a jak sobie lezy to okolo 10-11cm dlugosc. obwod nie wiem bo dokladnie sie obwodu nie zmierzy... przynajmniej ja nie potrafie ale moge powiedziec ze chudy nie jest;p

              Skomentuj

              • Cp Dyman
                Świętoszek
                • Oct 2006
                • 38

                Moj Ogier jest modelowym kutaskiem Ma około 20cm i jest dość gruby i kształtny. Nic tylko ssać i lizać...to własnie robi moja Pani
                Cp Dyman

                Skomentuj

                • RUBBERT
                  Świntuszek
                  • Dec 2005
                  • 53

                  Napisał BORO
                  (...)co z tego jak masz 20cm, bo jak bym chciał to bym takiego chłopaczka mógł wbić w ziemie jednym ciosem(...)
                  Po pierwsze - myśle jak DarkAngel, po drugie...a gdyby chłopaczek miał 2,20 m i 160 kg??

                  Napisał BORO
                  12.5 objęctość
                  Jasna cholera...jak dla mnie to mikro, mikro, mikro, mikro...mikro penis. Dla porownania objetosc przecietnego penisa o dl.16 cm i ob. 13 cm wynosi 200 cm3

                  Napisał BORO
                  męszczyzną
                  i to nawet x 2

                  A kobiety wybiorą tego co odróżni objętość od obwodu, pisze i mowi poprawna polszczyzna (najlepiej zeby nie tylko polszczyzna).

                  Wiec teraz chlopie, zamiast narzekac na rozmiar i cwiczyc na silowni - pocwicz glowka (ale ta wieksza....choc...)

                  Skomentuj

                  • BORO
                    Świntuszek
                    • Nov 2006
                    • 92

                    RUBBERT o co ci chodzi, o nazewnictwo, a jeśli ci chodzi o pisownie, to w swoim poście też masz błędy


                    pisze i mowi poprawna polszczyzna (najlepiej zeby nie tylko polszczyzna).

                    Wiec teraz chlopie, zamiast narzekac na rozmiar i cwiczyc na silowni - pocwicz glowka (ale ta wieksza....choc...)

                    Już udowodniłeś że jesteś dobry z przedmiotów ścisłych, ja studiuje dwa kierunki(humanistyczne) więc nie rób ze mnie idioty, i jeśli chodzi o kwestje obwodu i objętości nie łap mnie za słówka, bo tu nie o to chyba chodzi - przynajmniej mi. Pozdro

                    Skomentuj

                    • Cp Dyman
                      Świętoszek
                      • Oct 2006
                      • 38

                      Tutaj nie chodzi o wielkość penisa. Kobiety zwracają uwagę na meskie pośladki i na sylwetke Penis za duży jest zly, a za mały zawsze można przdłużyć(specjalne ćwiczenia lub przedłużki nakładane na prącie). Kiedyś natchnąlem się na tekst, w którym laski wypowiadały sie jaki rozmiar ich zadowala. Jedne odpowiedziały, ze to dla nich nie ma znaczenia w trakcie samego aktu. A drugie uznały za górną granice 18-20cm, a dolną 10-12cm.Srednia jest około 14-16cm i tu głownie chodzi o techniki zaspokojenia kobiet, o kondycje, o wrodzony podryw, delikatnosć a zarazem stanowczość w kwestiach łóżkowych.
                      Tak samo można tłumaczyć zasadność bycia dyzym i grubm. Tutaj liczy się szybkość i technika, a nie wzrost i waga....to tak na marginesie
                      Cp Dyman

                      Skomentuj

                      • Sun Kwo
                        Ocieracz
                        • Oct 2006
                        • 128

                        "ja studiuje dwa kierunki(humanistyczne)"

                        Stary kto Cię na studia przyjął.Może jeszcze napisz jak Słowacki lub Mickiewicz : "Kwestyje"

                        Skomentuj

                        • RUBBERT
                          Świntuszek
                          • Dec 2005
                          • 53

                          BORO - nie czepiam sie literowek ani braku polskich znakow, tylko ewidentnych bledow wynikajacych z niewiedzy (powtorzyles ten blad 2 razy)

                          Po drugie, nie łapie cie za slowka, ale czlowiek studiujacy, czyli taki, ktory ukonczyl szkole srednia powinien odroznic odwod od objetosci.

                          Ja wiem, ze to niewiele znaczy, ale mowiac, ze studiujesz dwa kierunki, jeszcze bardziej straciles w moich oczach...bo wypowiedzi masz na nizszym poziomie...

                          PS. I tak naprawde o nic mi nie chodzi...ja tak dla dobra twego...

                          Skomentuj

                          • BORO
                            Świntuszek
                            • Nov 2006
                            • 92

                            część ludzi uważa siebie za wyrocznie i dla dobra mego słuchać ich nie będe. A co niektórzy z was to zadaleko się zagalopowali, ja nie będe się wdawał w dyskusje, bo i po co. Pyskówka jest dobra dla dziewczyn i takich ludzi których cec***ą tylko słowa, a nie czyny.
                            A podśmiewcy zawsze się znajdą, a swoje kwestyje niech zachowają dla siebie, ale to ich problem. Poza tym odnoszę wrażenie że jeśli w jednym z tematów poróżnie się z kimś, to tego typu osoby zawsze znajdą sposobność do odgryzienia się w innym temacie. Pozdro

                            Skomentuj

                            • DarkAngel
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1020

                              Napisał BORO
                              część ludzi uważa siebie za wyrocznie i dla dobra mego słuchać ich nie będe.
                              Część ludzi stara się zwrócić grzecznie uwagę.
                              To, czy osobie, której ją zwrócono - zrozumie, czy zacznie odbijać piłeczkę, atakując - zależy tylko i wyłącznie od niej.

                              A co niektórzy z was to zadaleko się zagalopowali, ja nie będe się wdawał w dyskusje, bo i po co. Pyskówka jest dobra dla dziewczyn i takich ludzi których cec***ą tylko słowa, a nie czyny.
                              A dla prawdziwych mężczyzn są metody siłowe rozwiązywania sporów, prawda? Wiesz...
                              Po Twoim nastawieniu nie dziwię się, że masz problemy, jeśli chodzi o dziewczyny. Takie powyżej 18 lat, porywczych facetów, którzy wszystko pięściami chcą rozwiązywać traktują raczej jak dzieci .

                              A podśmiewcy zawsze się znajdą, a swoje kwestyje niech zachowają dla siebie, ale to ich problem.
                              BORO, sorry, ale jeśli popełniasz tylko błędów ["męszczyzn"? Kurde, WTF?] to śmiesznie wygląda Twa wzmianka, że piszesz poprawnie i studiujesz humanistyczne kierunki. Mogłeś się powstrzymać przed tym "wyznaniem", jeśli nie chciałeś wzbudzać ironicznych odgłosów .

                              Poza tym odnoszę wrażenie że jeśli w jednym z tematów poróżnie się z kimś, to tego typu osoby zawsze znajdą sposobność do odgryzienia się w innym temacie. Pozdro
                              Widzisz, ze mną się nie poróżniłeś...
                              W każdym razie - tu, w tym temacie, pokazałeś się z nie najlepszej strony .

                              Pozdrawiam i życzę szybkiego załatwienia swych problemów dot. kompleksów :].

                              No offence.
                              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                              Skomentuj

                              • Wisienka & Gandi
                                Ocieracz
                                • Feb 2007
                                • 151

                                stan z wczoraj... 21 cm... mierzyłam hihihi
                                r e l a x t a k e i t e a s y . . .

                                Skomentuj

                                Working...