W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pierwszy pocalunek - pierwsza randka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lipton723
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 15

    Pierwszy pocalunek - pierwsza randka

    chcialbym zapytac jak ma wygladac pierwsza randka (na ktorej chce ja o chodzenie zapytac). mam 16 lat wiec nie mowie o jakis kolacjach przy swiecach do tej pory sie z nia spotykalem i sobie spacerowalismy, a teraz chcialbym ja na randke zabrac... tylko jak ona ma wygladac??

    i jak ma wygladac pierwszy pocalunek nasz... czy ma byc z "jezyczkiem", czy raczej przy odprowadzaniu pocalowac ja w policzek??
    prosze o pomoc
  • matrix8
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 7

    #2
    wiesz, ja mam szerokie znajomości i zawsze moje kumpele znają te które mi się podobają :-D i zawsze nas sykną, zaproś ja do kina (polecałbym coś bardziej orginalniejszego) pierwszy pocałunek? (mam 14lat :-D) hmmmm, poprostu się zetknęliśmy ustami trochę bardziej niżbyśmy sie tylko dotykali i tyle, bez języczka

    Skomentuj

    • molenda
      Świętoszek
      • Jul 2005
      • 16

      #3
      a ja mysle, ze ta "pierwsza randka" nie powinna roznic sie od wczesniejszych waszych spotkan, moze to byc przeciez spacer, tylko po prostu zacznij powazniejsza rozmowe o was i zapytaj w koncu wprost to o co chcesz zapytac...a wtedy bycmoze dojdzie i do pocalunku, a czy z jezyczkiem to zalezy od dziewczyny, musisz to wyczuc...

      Skomentuj

      • Yvaine
        Świętoszek
        • Aug 2005
        • 40

        #4
        Co do miejsca to kino raczej odradzam. Zaproś ją do siebie, albo na spacer(ale w jakieś ładne miejsce!! a najlepiej miesce gdzie nie bywacie za często, nie byliście w ogóle razem). Na pewno mile widziany będzie kwiatek Co do pocałunku to zdaj sie na sytuację, nic na siłę. Powodzenia (nie dziękuj)
        Los w dupę kopie?? Najwyższy czas też go kopnąć!!

        Skomentuj

        • lewy_87
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2005
          • 242

          #5
          w policzek to sie wita i zegna z kolezankami czasami w usta z kolezankami ale to inna sprawa jak juz napisali ze nie powinna sie roznic to mieli racje ale ja bym proponowal jakies miejsce gdzie za duzo ludzi nie chodzi bo laska moze sie speszyc gdy zobaczy publike....
          a co do pocalunku to juz nie wiem ale jak jestescie mlodzi to sadze ze jak ja kiedys zaczolem... w mlodosci ze odprowadzilem ja pod dom i buziak na doobranoc lekko w usta i taki odruch czekasz "przycisniety" do jej ust i moment tak trzymasz jak nie otworzy paszczy.... to znaczy ze ona nie chce z jezyczkiem (ale watpie zeby nie chciala) a jak otworzy to do dziela tylko z tym przytrzymaniem przy jej ustach to moment jakies 2 sekundy nie wiecej sposob taki fajny zeby nie zrazi do siebie dziewczyny ale tez troche tchuzliwy bo to ty czekasz na "pierwszy" krok partnerki....

          Skomentuj

          Working...