W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wędzidełko jest ok ??(zdjęcie)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e4r5t
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 15

    Wędzidełko jest ok ??(zdjęcie)

    Witam. Obawiam się, że mam za krótkie wędzidełko, jakiś czas temu dziewczyna bawiąc się moim penisem, naciągało go dość intensywnie i nastąpiło lekkie przerwanie, leciała mi krew i ogólnie bolało dość długo, później za jakieś pół roku sytuacja się powtórzyła, czy patrząc na to zdjęcie możecie stwierdzić,że jest ono zbyt krótkie?? nie byłem z tym jeszcze u urologa, bo narazie chcę zapytać was, kolejna sprawa czy krótkie wędzidełko wpływa na długość stosunku?? pytam ponieważ , miałem już kilka partnerek, seks uprawiam już kilka lat, a często bywa tak, że seks trwa chwile:/ oczywiście były momenty, że nie mogłem skończyć, ale rzadko takie chwile bywały.
    Załączone Pliki
  • Nolaan

    #2
    Forum erotyczne to nie gabinet lekarski. Do urologa biegiem marsz!

    Skomentuj

    • e4r5t
      Świętoszek
      • Aug 2011
      • 15

      #3
      pójdę pójdę, ale na chwilę obecną nie mam czasu, a chciałbym już wiedzieć wiem, że na forum są znawcy i wiedzą co jak powinno wyglądać, a na zdjęcie uważam, że jest to dokładnie pokazane

      Skomentuj

      • Nolaan

        #4
        To źle uważasz. Znać się na seksie nie oznacza znać się na chorobach, urazach i tym podobnych duperelach z seksem związanych.

        Skomentuj

        • themati
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 128

          #5
          Za krótkie wędzidełko to dość subiektywny termin, ale jeśli podczas wzwodu odczuwasz dyskomfort i w dodatku się naderwało, to leć do urologa, bo na pewno w porządku nie jest.

          Skomentuj

          • zbuntowany
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2006
            • 237

            #6
            Wędzidełko które pękło powinno zostać zszyte. W przypadku braku interwencji chirurgicznej pojawia się ryzyko ponawiania urazu. Gdy uraz pojawia się zbyt często może pojawić się zalecenie usunięcia samego wędzidełka.

            Skomentuj

            • padme
              Erotoman
              • Mar 2006
              • 666

              #7
              Ale za to ładny kutas )
              "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

              Skomentuj

              • e4r5t
                Świętoszek
                • Aug 2011
                • 15

                #8
                ogólnie nie odczuwam bólu podczas seksu czy masturbacji, po prostu 2 razy miałem taka sytuację bardzo dawno temu, że dziewczyna robiła do dość mocno i poleciała krew, a tak to mam spokój, ogólnie nie wiem jak to jest, do jakiego stopnia mogę naciągnąć penisa, bo gdy go naciągnę mocno, wtedy czuję jakiś opór, że dalej się nie da i czuję wtedy "chyba wiązadełko" tylko czy to normalne czy nie to już nie wiem:/

                padame, powiem ci że dziewczyny, gdy się nim bawią zawszę mówią, że jest śliczny że chyba najładniejszy jakiego widziały hahah szkoda,że nie mówią jaki ogromny itp itd i nie wiem co mam przez to rozumieć hahhahaah

                Skomentuj

                • klytia
                  Świntuszek
                  • Jun 2006
                  • 67

                  #9
                  nie znam się na wędzidełkach, ale takiemu to i sama z chęcią bym je urwała ;p

                  Skomentuj

                  Working...