W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Cały czas krwawię

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latimeriaa
    Świętoszek
    • May 2009
    • 14

    Cilest Cały czas krwawię

    Witam używam tabletek cilest od ok 3 tygodni. po stosunku obficie zaczęła mi leciec z pochwy krew, codziennie zostawiam na majtkach czerwone plamki. Miała może któraś z was taką sytuację? czy to zwykłe nieprzyzwyczajenie organizmu do tabletek i przejdzie? Proszę o pomoc.
  • Junona
    Erotoman
    • Aug 2007
    • 468

    #2
    A moze o pomoc poproś lekarza?
    0statnio edytowany przez Junona; 28-01-10, 03:17.
    Pain is an unavoidable side-effect of life.

    Skomentuj

    • Latimeriaa
      Świętoszek
      • May 2009
      • 14

      #3
      własnie we wtorek bede szła, ale w piątek planuje seks i troche mnie irytuje to krawienie. miałam napisać jak zakładałam temat, że proszę nie odpowiadać w stylu idź do lekarza, dlatego zadałam pytanie czy miała któraś z was taką sytuację. liczyłamn na jakieś doświadczeniowe porady.

      Skomentuj

      • Sajana
        Perwers
        • Mar 2009
        • 852

        #4
        to był Twój pierwszy stosunek?
        Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

        Skomentuj

        • Batmanka
          Świętoszek
          • Dec 2009
          • 35

          #5
          W pierwszych miesiącach przyjmowania tabletek mogą pojawiać się krwawienia w czasie, kiedy ich być nie powinno (jest o tym napisane w ulotce - też biorę cilest). Ale wiadomo, lepiej żeby lekarz sprawdził czy wszystko w porządku.

          Skomentuj

          • heroinka
            Świntuszek
            • Jan 2010
            • 42

            #6
            miałam podobną sytuację, chociaz trochę inną
            kiedy zaczęłam brac tabletki oc-35, zaczęłam wiadomo w pierwszym dniu okresu, ale okres nie skończył się po kilku dniach, kiedy trwał już kilkanaście dni poszłam do lekarza i te kazał mi przestać brać a zapisał milvane, może twój organizm reaguje na cilest podobnie jak mój na oc35, mój lekarz powiedział że czasem tabletki mogą wywołac taki efekt chociaz on się aż z tak silnym efektem krwawienia jeszcze nie spotkał, przy obecnych tabletkach wszytsko jest ok [poza ich ceną]
            Nie słucham już tych smutnych słów
            Nie martwię się, poznaję śmiech [...]
            Czy mógłbyś dziś gdzieś ze mną iść?
            Nie mówiąc nic, po prostu być [...]

            Skomentuj

            • adziolina
              Ocieracz
              • Aug 2009
              • 179

              #7
              ja miałam podobny problem tylko z innymi tabletkami (yaz). Miałam powiedzmy, że okres ponad miesiąc, nie było to przyjemne no ale cóż. Jak byłam u lekarza to wyjaśnił mi, że takie zdarzenia mogą mieć miejsce przez max. 3 opakowania, jeśli będą się utrzymywać dłużej to mam wrócić do niego.Po 1 opakowaniu krwawienia ustały i jest teraz ok. więc jak masz okazje to idź do lekarza niech zobaczy co i jak, ale uważam, że panikować nie powinnaś
              Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

              Skomentuj

              • Latimeriaa
                Świętoszek
                • May 2009
                • 14

                #8
                Dzięki za pomoc, krwawienie ustało

                Skomentuj

                Working...