W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ile kosztuje Postinor Duo?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • master7
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2005
    • 273

    #16
    Jak już gdzieś tutaj kiedyś pisałem równe 50 pln
    ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

    Skomentuj

    • Exile
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 334

      #17
      Ale bedzie drożej bo władza sie zmieniła to o ile wogóle nie zabronią to podniosą cene żeby sie nam odechciało wszystkiego
      I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

      Skomentuj

      • Ofelia
        Świntuszek
        • Nov 2005
        • 51

        #18
        a propos tych dwunastu godzin...mnie lekarka, ku mojemu wielkiemu zdziweniu, kazała wziąć drugą już po 2 godzinach.... później po konsultacjach z innymi lekarzami zrobiłam inaczej...spotkaliście się też z tym??

        ps. a a propos faktu, że ma się max 72 h na zażycie tabletki.... lekarka jak usłyszała, że jestem 3 h po, to skrzywiła się i powiedziała, że to ma w takim razie jeszcze szanse zadziałać...bo jakbym przyszła później to by nie było sensu.......

        Skomentuj

        • master7
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2005
          • 273

          #19
          tak tak
          Lekarz oczywiście zawsze wie najlepiej. Co z tego, że jakiś tam producent zainwestował w to grube miliony na opracowanie formuły, badania kliniczne itp itd W ogóle to się nie liczy.
          Lekarz zawsze wie lepiej, chyba, że nie ale wtedy wzruszy ramionami bo przecież każdy się może pomylić :/
          ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

          Skomentuj

          • Sedzia
            Ocieracz
            • Aug 2005
            • 107

            #20
            Ja dzisiaj musiałem kupić Postinor Duo bo wczorajszego wieczora wpadłem z dziewczyną kosztowało mnie to wiele nerwów brała mnie ****ica ale załatwilem sobie po znajomosci bez recepty za 49 zł :"D

            Skomentuj

            Working...