W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Jak określić odpowiednią grubość gumki?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manfred_18
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 9

    Prezerwatywy Jak określić odpowiednią grubość gumki?

    Kupiłem wczoraj Durex Extra Safe. W domu przed tym pierwszym razem chcialem popróbować zakładanie na wacka gumki. Okazało się że nie wchodzi mi.Robię dokładnie tak jak w instrukcji.Łapię za ten zbiorniczek i chcę rozwijać i nie da się .Na pierwszy rzut oka mam chyba troche za grubego na te prezerwatywy. Jak czytam opisy poszczególnych prezerwatyw to tam pisze jaką mają szerokość i średnicę. Jak mam mierzyć mojego penisa, aby dobrać odpowiednią szerokość lub średnicę gumki. Prosze o pomoc
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Moze to troche glupie pytanie - ale jestes pewnien ze rozwijales w odpowiednia strone?

    Co to za pytanie, jak masz mierzyc? Nie wiesz co to obwod i srednica? Obwod za pomoca nitki obwinietej na wacku i sprawdzeniu jej dlugosci po jej rozlozeniu na plaskim, a srednice matematycznie z obwodu: OB/3.14 (choc ch.. nie jest w przekroju kolem, to gumka juz okregiem jest )

    PS. Wydaje mi sie, ze unumile sa troszke obszerniejsze...
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • manfred_18
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 9

      #3
      na bank zakładam dobra stroną, ale na wszelki wypadek spróbowałem drugą i tez sie nie da. cóż po prostu kupię sobie taką o większej szerokości od tej EXTRA SAFE i zobaczę

      Skomentuj

      Working...