W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Krwawienie z odstawienia nie występuje

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MOOnika
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 14

    Harmonet Krwawienie z odstawienia nie występuje

    Witam,
    To mój pierwszy post na tym forum, więc niepewnie zwracam się do bardziej zorientowanych z zapytaniem. Mianowicie... W miniony poniedziałek wzięłam ostatnią teblętkę z pierwszego opakowania Harmonetu. Dziś jest czwartek (minęły zatem 3 dni), a ja nie widzę żadnego krwawienia... Czy mam powody do obaw? Wiem, że może panikuję, ale to mój pierwszy kontakt z antykoncecją hormonalną i to pewnie przez to moje obawy... Czy, jeśli krwawienie nie wystąpi w ogóle podczas 7-dniowej przerwy, mam rozpocząć nowe opakowanie 8 dnia? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    Uruchamiam pozaziemskie przyciąganie ciał...
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3902

    #2
    W ultoce wszystko pisze "Ja nie będzie w ciągu tygodnia to należy rozpocząć nowe opakowanie. Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Jeśli za miesiąć znowu nie wystąpi skontaktuj się z lekarzem ginekologiem"
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • MOOnika
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 14

      #3
      No właśnie w mojej ulotce na ten temat nic nie jest napisane..
      Uruchamiam pozaziemskie przyciąganie ciał...

      Skomentuj

      • Wisienka & Gandi
        Ocieracz
        • Feb 2007
        • 151

        #4
        brałam te same tabletki i u mnie bylo wszystko ok ale bez paniki, po 7 sniach zachnij nowe opakowanie i spoko, skoro to Twoj pierwszy kontakt z hormonami to organizm może wariować... spokojnie
        r e l a x t a k e i t e a s y . . .

        Skomentuj

        • MOOnika
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 14

          #5
          No racja. Wiem, że panikuję, ale podejrzewam, że to w związku z pierwszym opakowaniem Dziękuję
          Uruchamiam pozaziemskie przyciąganie ciał...

          Skomentuj

          • kotka85
            Świntuszek
            • Apr 2007
            • 58

            #6
            U mnie na tabletkach krwawienie zazwyczaj pojawiało się 4 dnia, więc czekaj cierpliwie.

            Skomentuj

            • MOOnika
              Świętoszek
              • Apr 2007
              • 14

              #7
              A tak przy okazji zapytam... Jak wygląda taka wydzielina? Dużo krwi? Obfita? Nieobfita? No i jak takie krwawienie ma się do normalnego okresu?
              Uruchamiam pozaziemskie przyciąganie ciał...

              Skomentuj

              • kotka85
                Świntuszek
                • Apr 2007
                • 58

                #8
                u mnie na początku ( pierwsze opakowania) krwawienie wyglądało jak skąpa miesiączka, po kilku opakowaniach tylko drugiego dnia używałam podpasek, a w pozostałe wkładek higienicznych wydzielina czasem była czerwona, czasem brązowa, szczególnie w ostatni dzień.

                Skomentuj

                • Wisienka & Gandi
                  Ocieracz
                  • Feb 2007
                  • 151

                  #9
                  ja jestem po różnych 'przejściach' ale przy tabletkach max 4 dni, przy czym 2 dnia ze mnie leciało a przez pozostałe było dość skąpo no i skrzepy.. duuużo skrzepów... i krew krwista, czasem jasna czasem ciemna...
                  0statnio edytowany przez Wisienka & Gandi; 31-05-07, 22:34.
                  r e l a x t a k e i t e a s y . . .

                  Skomentuj

                  Working...