W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lewatywa a tabletki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Finka
    Świntuszek
    • Jun 2006
    • 81

    Tabletki Lewatywa a tabletki

    Gdy sie uzywa tabl antykoncepcyjnych, trzeba uwazac na wymioty i biegunke, jest to zreszta napiasne na kazdej ulotce. I wlasnie sie zastanawiam czy przypadkiem lewatywa nie obniza skutecznosci tych tabletek, bo w sumie niewiele sie rozni od zwyczajnej sraczki jak to jest?? mozna sobie bezpiecznie robic lewatywe, biorac pigulki??
  • KrzysiekV
    Ocieracz
    • Jun 2006
    • 150

    #2
    Lewatywa to nie biegunka. Tabletki zostaja wchlaninane podczas procesu trawienia. Gdy masz biegunke, pokarm przelatuje tak szybko, ze nie ma procesu trawienia. Biegunka jest mechanizmem ochronnym przed zatruciem zledzonym pokarmem.

    Teraz jak juz sie strawilo, i wszystko dobre zostalo wybrane przez jelita, cala sprawa jest do dupy, i zostaje zbierana w kiszce stolcowej. Tam juz jest sam odpad. Idziesz do toaletyy i sie wyprozniasz. Potem mozesz zrobic lewaatywe, zeby byc super czysta, na przyklad do analu czy palcowki analnej. W kazdym badz razie tabletka antykoncepcyjna zostala dawno rozprowadzona w ciele. Rozumiem ze robisz mala lewatywe, czyszczaca pierwsze centymetry odbytu. Nie robisz jakiejs tam hardkorowej z wiadrem wody?

    Lewatywa nie powinna przeszkodzic tabletce.
    Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

    Skomentuj

    • Finka
      Świntuszek
      • Jun 2006
      • 81

      #3
      nieee no ja sie w takie ostre lewatywy nie bawie, nie szalejmy dzieki za odpowiedz, logicznie mi to wytlumaczyles, sama moglam sie domyslic, zamiast pytac

      Skomentuj

      Working...