W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Współżycie w okresie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • romoo
    Wspomógł BT
    • Mar 2006
    • 206

    Naturalne Współżycie w okresie

    Mam pytanie na które nie znam odpowiedzi. Czy współżycie tuż przed , w czasie , i tuż po okresie jest nieodpowiedzialne? I czy jak plemniki żyją do 72 g to kiedy można a kiedy nie w okolicy okresu. Bo współżyliśmy 1 h przed okresem i nikt nic nie wie bo nie wiadomomo kiedy to było na pewno z sobota wieczór do poniedziałku rano- niewiadomo.
    After Forever
  • no_body
    Ocieracz
    • Mar 2006
    • 116

    #2
    Teoretycznie uważa się że kilka dni przed okresem to dni niepłodne, więc można współżyć bez zabezpieczenia (bo chyba o to Ci chodzi), w trakcie okresu też niby twierdzi się, że współżycie bez zabezpieczenia jest bezpieczne. Natomiast co do współżycia po miesiączce to już bym nie ryzykowała. To co napisałam to oczywiście ogólnie przyjęte stwierdzenia, ponieważ to wszystko jest zależne od kobiety, jej cyklu i kiedy jajeczkowanie u niej występuje. Bo tak naprawde jajeczkowanie może wystąpić w każdym dniu cyklu, nawet w trakcie miesiączki.

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      #3
      Podsumowując: ogolnie wspolzycie bez zabezpieczenia jest nieodpowiedzialne.
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • on19
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 5

        #4
        najlepiej sobie policzyc mnie dziewczyna nauczyla:
        jesli zaczal jej sie okres dajmy na to 1 danego miesiaca to wie ze nastepny sie zacznie 29 (bo dostaje co 29 dni). licze sobie 14 dni wstecz ok tego 29 i wychodzi 15 od tego licze trzy w tył i cztery w przód (czyli 12,13,14,15,16,17,18,19) to sa dni wktorych kobieta moze zajsc w ciaze. reszte dni w miesiacu sa nieplodne

        Skomentuj

        • plesze
          Świętoszek
          • Jul 2006
          • 9

          #5
          spoko tylko że cykl trwa 28 nie 29 dni tak jest ogólnie przyjęte

          Skomentuj

          • cromwellina
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 10

            #6
            28 dni trwa ,moze trwac 29,moze trwac 31 dni....28 jest to SREDNIA ARYTMETYCZNA

            poprawiam jesli by ktos nie zajarzyl, co 28,co 29,co 30 lub 31...
            0statnio edytowany przez sister_lu; 25-04-09, 22:35.

            Skomentuj

            Working...