W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ignorancja kosztowała życie!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xena
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2005
    • 338

    Ignorancja kosztowała życie!

    Gdyby sie zabezpieczyli...

    0statnio edytowany przez Xena; 29-04-06, 02:27.
    "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Eh, po*******one jest to wszystko za przerposeniem
    A w PL wprowadz obowiazkowa religie, ale jak nie ma dobrej edukacji seksualnej tak nie bedzie.
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Asiaczek
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 218

      #3
      właśnie...tak jak na religi siostra zakonna tłumaczy, że biorąc tabletki zabijamy własne dzieci i od tego rosną kobietą wąsy to chce mi się śmiać (dodając że za antykoncepcje zostaniemy osądzeni na sądzie oststecznym), a na dodatek według niej prezertawywy są dla homoseksualistów bo oni wszyscy maja AIDS. Takie "mądrości" są wpajane w szkole ( dokładnie to na religi). Więc chcyba nie trzeba się dziwić skutków...
      "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
      W. Szymborska

      Skomentuj

      • romoo
        Wspomógł BT
        • Mar 2006
        • 206

        #4
        A który homo używa gumki? Widziałem te plakaty w Krakowie, smutne.
        After Forever

        Skomentuj

        • OMFG
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 613

          #5
          Napisał Xena
          Gdyby sie zabezpieczyli?! Ten zjeb ja 40 razy dzgnal nozem, nieplanowana ciaza nie jest zadnym logicznym motywem do takiego czynu.

          Grozi mu kara dożywotniego więzienia.
          I tak pewnie dostanie nie wiecej niz 10 lat Naprawde jestem za kara smierci zwlaszcza dla ludzi ktorzy dopuscili sie mordu. Niech sie mafiozi morduja za wyroki po 5 lat ale takiego s****ysyna to od razu do piachu.

          Skomentuj

          • HIV
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 13

            #6
            Napisał OMFG
            Gdyby sie zabezpieczyli?! Ten zjeb ja 40 razy dzgnal nozem, nieplanowana ciaza nie jest zadnym logicznym motywem do takiego czynu.

            I tak pewnie dostanie nie wiecej niz 10 lat Naprawde jestem za kara smierci zwlaszcza dla ludzi ktorzy dopuscili sie mordu. Niech sie mafiozi morduja za wyroki po 5 lat ale takiego s****ysyna to od razu do piachu.
            w 100% sie zgadzam, rowniez jestem za kara smierci, nalezy sie za taka bezczelnosc, zal mi troche dziewczyna 16 lat...

            Skomentuj

            • BlackPussy
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 640

              #7
              ja to bym bardziej powiedziala ,ze to jakis bogaty synek tatusia zrobil dziecko gowniarze i bal sie starym powiedziec ,bo by reputacje stracili a on musialby isc do pracy....

              Kobieta jest jak lilia
              subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

              ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

              Skomentuj

              • Czarodziejka
                Perwers
                • Sep 2005
                • 963

                #8
                smutne i przerażające

                Skomentuj

                Working...