W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Yasmin czy Diane 35?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mat
    Świętoszek
    • May 2005
    • 21

    Tabletki Yasmin czy Diane 35?

    witam

    Mam maly dylemat...moja dziewczyna bierze juz ok 6miesiecy...na poczatku brala yasmin przez 2 miesiace ale postanowilismy zmienic na tansze....potem byl regulon...ale totalna porazka...ona wogole nie miala ochoty na sex, tylko sie przez to klucilismy, teraz znowu wrocilismy na yasmin ale ona mowi cos o dianie...boje sie ze znowu bedzie lipa...czytam na necie ze jest duzo skutkow ubocznych...boje sie ale ona chce diane bo jej mama to kupila (niby ze na tradzik) i bedzie mogla brac na legalu.

    Jezeli ktos wie cos o tych tabletach to prosze o opinie...moze ktoras z pan brala jedne a potem drugie i ma jakies porownanie.
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    poczytaj o jednych i o drugich. A jak zareaguja konkretny egzemplaz kobiety na dane tabsy to jzu indywidualna sprawa. Jednej lepiej z tymi, drugiej z tamtymi.
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • mat
      Świętoszek
      • May 2005
      • 21

      #3
      wlasnie czytalem w necie i pisza dobrze o yasmin i niebardzo dobrze o diana 35...tylko chcialbym sie dowiedziec czy moze ktoras z pan brala jedne i drugie i ma jakies porownanie. Bo yasmin kosztuje ponad 40zl a diana 10 z groszami...ale na regulonie nauczylem sie ze nie warto na tym oszczedzac :]

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        #4
        ja brałam Diane 35 i jestem z nich totalnie niezadowolona.... Bralam je przez 2 lata i przestałam kiedy zobaczyłam, że moje ciało okropnie puchnie z powodu zbierajacej się w nim wody... Podczas pierwszego dnia okresu po zaprzestaniu brania tego paskudztwa zleciało ze mnie w ciągu dnia kilka ładnych kilogramów a na brzuszku zostały rozstępy jak po urodzeniu dziecka.. na szczęście po roku walki pozbyłam się tego paskudztwa z brzucha i powiedziałam że nigdy nie polece nikomu Diane 35 a sama nie chce mieć z tymi tabletkami nic wspólnego

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          To zależy od dziewczyny.
          Bo ja na przykład brałam drogi Logest i bardzo tani Microgynon- czułam się równie dobrze.
          A wiem, że niektóre dziewczyny po jednym lub drugim czuły się źle.
          Z kolei ja czułam się fatalnie po Rigevidonie, a koleżanka rewelacyjnie.
          Z Diane nie miałam do czynienia, inna koleżanka brała i była zadowolona.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Haal9000
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 24

            #6
            Witam

            Moja zona brala Diane ok 2 lat. W tym czasie narzekala bardzo na migreny i bole brzucha. Teraz zazywa Mercilon i jest duzo lepiej.
            Jednak nie masz co patrzec na inne kobiety tylko sama sprawdzic co "powie" twoj organizm.

            Pozdrawiam
            Haal9000

            Skomentuj

            • no_body
              Ocieracz
              • Mar 2006
              • 116

              #7
              zgadzam sie z tym ze nalezy "wyprobowac na samym sobie", kobiety bardzo roznie czuja sie biorac takie same tabletki. najlepiej po prostu jak Twoja dziewczyna sprobuje brac diane przez jakies 3, 4 miesiace i sama wybierze

              Skomentuj

              • mat
                Świętoszek
                • May 2005
                • 21

                #8
                Haal9000 nie jestem kobieta i nie ja bede bral te tabletki ...nom macie racje...ale chyba mysle ze lepiej zostac przy yasminie jak jest ok...wkoncu kobieta to nie krolik doswiadczalny i jak jest dobrze to wole nie kombinowac

                Skomentuj

                • Haal9000
                  Świętoszek
                  • Jan 2006
                  • 24

                  #9
                  Witam
                  Napisał mat
                  Haal9000 nie jestem kobieta i nie ja bede bral te tabletki
                  Przepraszam za pomylke i forme posta. Na usprawiedliwienie dodam ze dluuugo pracowalem tego dnia

                  Co do Diane 35 to dobre jest tylko to ze sa tanie, bo sa refundowane.

                  Pozdrawiam
                  Haal9000

                  Skomentuj

                  • Asiaczek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2006
                    • 218

                    #10
                    Napisał Asiulek19lbn
                    no ja slyszalam ze diana35 to lipa jest, moje kolezanki je brały i zle na tym wyszły, takze zostan przy yasmine
                    ja od samego poczatku przyjmuje Yasmine... wedlug mnie maja same zalety, nie przytylam po nich (nawet jesc mi sie po nich nie chce, wiec pewni schudne ), no i urosly mi troszeczke piersi a cena mnie wcale nie odstrasza po wole kupic drozsze tabletkie, ale zeby na mnie pozytywnie dzialaly...
                    "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                    W. Szymborska

                    Skomentuj

                    • bombelek88
                      Ocieracz
                      • Jan 2006
                      • 133

                      #11
                      Napisał Asiaczek
                      ja od samego poczatku przyjmuje Yasmine... wedlug mnie maja same zalety, nie przytylam po nich (nawet jesc mi sie po nich nie chce, wiec pewni schudne ), no i urosly mi troszeczke piersi a cena mnie wcale nie odstrasza po wole kupic drozsze tabletkie, ale zeby na mnie pozytywnie dzialaly...
                      Boze ale wy ludzie jestescie:/ "wedlug mnie maja same zalety, nie przytylam po nich (nawet jesc mi sie po nich nie chce, wiec pewni schudne ), no i urosly mi troszeczke piersi " chyba kazdy kurcze reaguje inaczej co nie??:/ jednym pasuja drugim nie:/ kazdy organizm jest do jasnej ciasnej inny!! BOZE:/
                      K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                      Skomentuj

                      • bombelek88
                        Ocieracz
                        • Jan 2006
                        • 133

                        #12
                        hehe nie peknie nie buj dupyy
                        K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                        Skomentuj

                        • Asiaczek
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2006
                          • 218

                          #13
                          Napisał bombelek88
                          Boze ale wy ludzie jestescie:/ "wedlug mnie maja same zalety, nie przytylam po nich (nawet jesc mi sie po nich nie chce, wiec pewni schudne ), no i urosly mi troszeczke piersi " chyba kazdy kurcze reaguje inaczej co nie??:/ jednym pasuja drugim nie:/ kazdy organizm jest do jasnej ciasnej inny!! BOZE:/
                          co sie czepiasz?! ja napisalm jak moj organizm na nie zareagowal ta te tabletki. Kazdy jest inny, a ty nie musisz od razu rzucac beznadziejnie sarkastycznych uwag
                          0statnio edytowany przez Asiaczek; 17-04-06, 20:35.
                          "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                          W. Szymborska

                          Skomentuj

                          • Hagnos
                            Świntuszek
                            • Apr 2006
                            • 98

                            #14
                            dziewczyny sie kloca a ja powiem o faktach
                            diane 35 jest wskazane dla kobiet po 35 roku zycia.
                            nie wiem dlaczego lekarz w ogole przepisal je Twojej dziewczynie.
                            Yasmine sa dla mlodych dziewczyn, podobnie jak Cilest.
                            ale kobiety reaguja roznie, wiec jesli Y jej pasuja to lepiej zeby nie zmnieniala. warto zaplacic wiecej za cos co jest sprawdzone.

                            slusznie zauwazyles ze kobieta to nie krolik doswiadczalny. a hormonki rozregulowac nie problem.
                            problemem jest potem przywrocic im odpowiedni poziom.

                            Skomentuj

                            • bombelek88
                              Ocieracz
                              • Jan 2006
                              • 133

                              #15
                              Napisał Hagnos
                              dziewczyny sie kloca a ja powiem o faktach
                              diane 35 jest wskazane dla kobiet po 35 roku zycia.
                              nie wiem dlaczego lekarz w ogole przepisal je Twojej dziewczynie.
                              Yasmine sa dla mlodych dziewczyn, podobnie jak Cilest.
                              ale kobiety reaguja roznie, wiec jesli Y jej pasuja to lepiej zeby nie zmnieniala. warto zaplacic wiecej za cos co jest sprawdzone.

                              slusznie zauwazyles ze kobieta to nie krolik doswiadczalny. a hormonki rozregulowac nie problem.
                              problemem jest potem przywrocic im odpowiedni poziom.
                              Dokladnie...nic dodac nic ujac
                              K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                              Skomentuj

                              Working...