W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Wazektomia a zdrowie?? Ktoś po zabiegu może coś powiedzieć??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kostunio
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 23

    W gabinecie spędziłem godzinę, z czego połowa mniej wiecej to zabieg. Najpierw standardowa formułka czy chcesz na pewno, później gacie w dół i znieczulenie, gadka o dupie Martynie żeby zadziałało, mikronaciecie na worze i przecięcie nasieniowodów, mi związał nicią chirurgiczna, plasterek i prosto do chaty. Sexu nie kazał uprawiać przez 2 tygodnie, później chyba 20 wytrysków lub 2 miesiące z zabezpieczeniem i do kliniki na badanie spermy pod kątem płodności. Ja tyle nie czekałem, po 3 tygodniach się wypstrykałem i do kliniki bocian. Zero plemników.

    Skomentuj

    • krau_li
      Świntuszek
      • Dec 2021
      • 65

      Napisał pawel1978
      Czy po zabiegu od razu można wrócić do domu?
      Ile trwa zabieg?
      Kuźwa, gościu, wejdź sobie na choćby wazektomia.com i masz tam wszystko, a nie rzucasz co chwilę po jednym pytaniu.

      Od razu wstajesz i wychodzisz, masz władzę w nogach itd.
      Zabieg trwa może z 20 minut.

      Skomentuj

      • pawel1978
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 345

        Masz rację. Lepiej szukać wszystkiego o Wujka Google. Może w ogóle zlikwidujmy fora

        Skomentuj

        • Czacza83
          Ocieracz
          • Dec 2011
          • 104

          Napisał pawel1978
          Masz rację. Lepiej szukać wszystkiego o Wujka Google. Może w ogóle zlikwidujmy fora
          W większości umarły śmiercią naturalną.
          Ale serio - nie ma co dywagować. Znajdź gabinet, umów się, rachu ciachiu i po strachu.
          Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

          Skomentuj

          • tomek1984
            Świętoszek
            • Aug 2023
            • 4

            Jestem po już jakieś 6 miesięcy. Sam zabieg może nie należy do najprzyjemniejszych, mogę porównać do wyrwania ósemki dyskomfort całkowicie minął po trzech tygodniach. Dzisiaj uważam, że była to spóźniona decyzja bo komfort seksu jest niesamowity POLECAM!!!!

            Skomentuj

            • Malton20
              Świntuszek
              • Apr 2024
              • 75

              Jak to wygląda z wytryskiem i orgazmem ?

              Skomentuj

              • tomek1984
                Świętoszek
                • Aug 2023
                • 4

                Wszystko w normie. Wytrysk i orgazm bez zmian. Jest jednak różnica w chęciach ok. 10 tygodni po zabiegu robiłem dwukrotnie badania spermy i po tym jakoś tak chce się częściej jakość seksu bez zabezpieczeń wpływa super na seks

                Skomentuj

                • Malton20
                  Świntuszek
                  • Apr 2024
                  • 75

                  To akurat wiem bo byłem w długoletnim związku z kobietą która brała tabletki więc wiem jak to jest bez zabezpieczenia z mojej strony.
                  A powiedz jeszcze jak to wygląda kwotowo ?

                  Skomentuj

                  • tomek1984
                    Świętoszek
                    • Aug 2023
                    • 4

                    Badanie wstępne ok. 150 zł, badania krwii przed zabiegiem ok. 200 zł, zabieg chyba ok 2200 zł no i później badania spermy dwa razy.
                    Sam zabieg u różnych lekarzy od 2000 do 3000 zł w ekskluzywnych klinikach

                    Skomentuj

                    • Malton20
                      Świntuszek
                      • Apr 2024
                      • 75

                      A zdradź jeszcze mam tutaj wszystkim gdzie Ty zabieg robiłeś ?

                      Skomentuj

                      • tomek1984
                        Świętoszek
                        • Aug 2023
                        • 4

                        Vivomed w Sosnowcu

                        Skomentuj

                        Working...