Old 29-04-15, 22:32   #26
Jurgiel
Świętoszek

Rajstopy to według mnie najseksowniejsza część damskiej garderoby. Pończochy też są podniecające, ale rajstopy dwa razy bardziej. Najlepsze są takie cieniutkie w cielistym kolorze. Noga wygląda w nich lepiej, a jaka przyjemność z dotykania takiej nogi! Do tego świetnie komponują się króciutką spódniczką...
Pozdrawiam
Jurgiel jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-15, 12:39   #27
Marzanna
Świętoszek

Rajstopy i szpilki do tego, to niesamowicie działa na mojego partnera :-) Dokładnie tak jak napisał Jurgiel podniecają mężczyzn te cienkie w kolorze cielistym.
Old 21-05-15, 12:50   #28
wiarus
SeksMistrz

Miasto: Mazowsze

Bardziej działają na niego rajstopy, niż seksowny komplet bielizny, pończochy i szpilki?
Jesteś tego pewna?
Old 28-05-15, 10:21   #29
Pony Luna
Świntuszek

Miasto: Poznań

Cytat:
Napisał Jurgiel Zobacz post
Rajstopy to według mnie najseksowniejsza część damskiej garderoby. Pończochy też są podniecające, ale rajstopy dwa razy bardziej. Najlepsze są takie cieniutkie w cielistym kolorze. Noga wygląda w nich lepiej, a jaka przyjemność z dotykania takiej nogi! Do tego świetnie komponują się króciutką spódniczką...
Pozdrawiam
I szpilkami
Old 31-05-15, 12:00   #30
spermopompka
Świętoszek

Miasto: Polska

Ja wiem czy rajstopy są same z siebie takie sexy? Na pewno są miłym dodatkiem powodującym to, że oczy częściej wędrują w stronę nogi pani która zdecydowała się*je założyć. Podstawa to jednak ładne, zgrabne, zadbane nogi.
spermopompka jest offline   Reply With Quote
Old 09-07-15, 10:43   #31
paraleks
Świętoszek

Rajstopy same z siebie może i nie sa niczym specjalnym ale już ubrane na kobiecym ciele sa tak niesamowicie efektowne, ze na sam widok co nieco się podonosi (przynajmniej w moim przypadku )
paraleks jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-15, 20:06   #32
michal24
Świętoszek

Ja mam straszny fetysz rajstop, nic się z tym nie równa - nie wytłumaczę czemu to odnośnie dziwiących się
michal24 jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-15, 14:41   #33
Centurion
Ocieracz

Ja uwielbiam rajstopy i pończochy,wcześniej moja kobieta uznawała do łózka tylko pończochy, na szczęscie ostatnio przekonała się równieź do rajstop bez majtek.Mówi, że lubi moment jak ją liże przez materiał a później je rozrywam. A co sądzicie o rajstopach z otworami takimi, że imitują pas z pończochami ?
Centurion jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-15, 19:07   #34
Remek_ref
Świętoszek

Ponczochy to chyba moj najwiekszy fetysz, uwielbiam gdy kobieta ma na sobie ponczochy podczas stosunku szczegolnie czarne z delimatna koronka u gory. Ach...
Remek_ref jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-15, 20:08   #35
brunecia
Guest

Z całym szacunkiem, dla mnie są totalnie aseksualne. Wole pończoszki
  Reply With Quote
Old 09-10-17, 15:46   #36
Beerek
Ocieracz

Dzisiaj mijałem klasycznie ubraną kobietę. Niby nic specjalnego ale ciśnienie wzrosło momentalnie Grube, czarne, jesienne rajstopy i do tego czarne szpilki. Tak to zdecydowanie mój fetysz ! Zdjęcie poglądowe lecz bardzo podobne:

Beerek jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-17, 11:10   #37
adam76
Świętoszek

Rajstopy i pończochy to też mój fetysz. Na szczęście wszystkie moje dotychczasowe partnerki (i obecna żona) akceptowały i chętnie zaspokajały moje potrzeby z tym związane :-).
Przeżyłem kilka fajnych historii związanych z rajstopkami/pończoszkami.
Pierwsze wspomnienie: moja dziewczyna z czasów studenckich, Anka, chętniej nosiła rajstopy, ale dla mnie zakładała też pończochy. Któregoś Sylwestra planowaliśmy spędzić częściowo na powietrzu, więc żeby jakoś pogodzić swój komfort i moje oczekiwania, założyła czarne pończoszki na cieliste rajstopy. Zorientowałem się, kiedy zacząłem ją macać przy imprezowym stole (zresztą Anka uwielbiała macanki w publicznych miejscach). Kiedy sięgnąłem do jej ud poczułem koronkę, a potem zamiast skóry - rajstopki. Najpierw pomyślałem, że pończochy na rajstopach to pomysł bez sensu, ale szybko zaczęło mi się to podobać. W efekcie kutas stanął mi bardzo mocno i trudno było się ruszyć zza stołu ;-). Po powrocie do mieszkania nastąpiło zaś nieprawdopodobne rżnięcie. :-).
W efekcie Anka stosowała taki zestaw częściej - nie tylko zimą. kilka razy też udało mi się namówić ją na wyjście w "zestawie" ale bez majtek. Nigdy jednak nie mówił mi, co aktualnie ma na sobie - musiałem ją wymacać, żeby przekonać się, co kryje pod spódniczką, co dodatkowo potężnie mnie nakręcało. Tyle na dziś.
Z fetyszystycznym pozdrowieniem! ;-)
adam76 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania