W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pytanie głównie do pań - czy powiedziałyście mamie, że macie zamiar uprawiać seks?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter84
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 174

    #91
    No widzisz.. Tyle, że myśląca mama sama w sobie to stłamsi, swoje tam powie (bo musi co tu dużo gadać) ale nie będzie robić afery bo powinna widzieć, że 2gi raz już dziecko z podobną sprawą do niej nie pójdzie..

    Skomentuj

    • BlueberrySky
      Świętoszek
      • Jul 2009
      • 24

      #92
      Dziwni jestescie...a w sumie dziwne...chociaz moze nie wy...bo to nie wasza wina, ale wspolczuje wam matek, ktore na wiadomosc ze chcecie sie zabezpieczyc robia wam awantury...ja od dwoch dni biore tabletki...ale rozmawialam z mama o tym wiele razy, zawsze wolala abym brala tabletki lub chociaz uzywala prezerwatyw jesli bd miala zamiar wspolzyc niz zebym nie miala nic...bo dobrze wie ze jesli kobieta z mezczyzna chca sie kochac, to beda sie kochac i nic ich nie powstrzyma...mam nowoczesna mame...z reszta cala rodzine i DZIEKI CI BOZE

      Skomentuj

      • peter84
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 174

        #93
        Amen!

        Skomentuj

        • drevni_kocur
          Ocieracz
          • Aug 2009
          • 124

          #94
          nie powiedziałabym i nie zamierzam powiedzieć. moja mama chyba by odcięła mnie od wszelkich środków pieniężnych, wydziedziczyła i nie wiem co jeszcze. nie pomogłoby mówienie, że branie tabletek świadczy o odpowiedzialności, a nie lekkomyślnym podejściu do seksu
          "Serce niewiasty to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca."

          Skomentuj

          • fidien_!
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2009
            • 314

            #95
            Nie powiedziałem i nie mam zamiaru mówić.. Pewnie przez pewien czas wgl by się do mnie nie odzywali..
            Było, może i było. Ale minęło

            Skomentuj

            • Cordoba
              Ocieracz
              • Aug 2009
              • 125

              #96
              Ja od dwóch lat nie jestem dziewicą, a mamie nadal nie powiedziałam...
              ..:: Nie Ten To Następny - Na Jednym Frajerze Świat Się Nie Kończy !! ::..

              Skomentuj

              • siostrabasen
                Ocieracz
                • May 2009
                • 177

                #97
                nie powiedziałam...
                mama jakimś cudem się domyśliła i zaprowadziła do lekarki po piguły bo jak to ona powiedziała" chce spac spokojnie"
                ojjj mądra kobieta a dzieci moje chciane i planowane z zegarkiem w ręku
                całuję lepiej niż gotuję

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  #98
                  mama sie dowiedziała że bede sie chajtał z Dunką, zostałem skreślony z dowodu

                  Skomentuj

                  • Sue
                    Świntuszek
                    • Jul 2009
                    • 45

                    #99
                    W sumie może nie dosłownie, ale przekazałam mamie tą informację i nie był to żaden problem
                    Ale najwięcej zależy od podejścia rodziców, moi nigdy nie byli zakłamani "w tych sprawach", więc przypuszczam, że raczej potwierdziłam ich przypuszczenia

                    Skomentuj

                    • Karookarolina
                      Perwers
                      • May 2009
                      • 1050

                      Ja nie mówiłam o swoim pierwszym razie, nie mowiłam nigdy o seksie.Na pewno domysliła się, ze juz dziewica nie jestem.
                      Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                      Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                      Skomentuj

                      • brzoskwineczka
                        Perwers
                        • Sep 2009
                        • 824

                        Nie uprzedziłam, ale i tak kiedyś zajrzała mi do szuflady i znalazła gumki. Powiedziała jedynie, że dobrze, że się zabezpieczamy.
                        Nigdy nie udawałam cnotki. To żałosne.
                        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                        Skomentuj

                        • Stela7
                          Tygryska
                          • Aug 2009
                          • 985

                          Znalazła u mnie globulki antykoncepcyjne i wpierała,że to wszystko szkodliwe.
                          "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                          Skomentuj

                          • płotka
                            Świętoszek
                            • Nov 2009
                            • 17

                            Nic nie mowilam. Rok pozniej, jak zaczelam stosowac hormony, to znalazla receptę i już wie

                            Skomentuj

                            • adziolina
                              Ocieracz
                              • Aug 2009
                              • 179

                              moja mama wie/się domyśla że uprawiam seks z moim partnerem. Nie uważam, żebym musiała ją informować o moim życiu seksualnym, jestem dorosła i to czy uprawiam seks z moim partnerem to jest to moja/nasza prywatna sprawa
                              Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

                              Skomentuj

                              Working...