W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie moglem wejsc & mały skapitulował...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marceli
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 25

    Nie moglem wejsc & mały skapitulował...

    Nie wiem od czego zacząć. Może tak:
    Chciałem odbyć z moją dziewczyną pierwszy raz ( pierwszy dla niej i dla mnie). Wszystko fajnie, atmosferka, muzyczka, półmrok czyli całkiem przyjemnie. Ale pojawiły się dwa problemy:
    Po pierwsze - nie mogłem wejśc, nie mogliśmy trafić, a gdy już wreszcie znaleźliśmy cel, to było to fizycznie nie możliwe. Po prostu nie mogłem "się wbić", było jakby strasznie ciasno. Z czego to może wynikać? Skurcz mięśni wywołany spięciem przy takiej sytuacji?
    Po drugie - po wielu próbach mój mały skapitulował. Trochę to dziwne, nie miałem wytrysku i do tej pory podczas pettingu nie miałem z tym kłopotów. To też może wynikac ze zdenerwowania?
    Z tym zdenerwowaniem to też tak nie do końca. W pewnym momencie zaczęliśmy się śmiać z całej tej sytuacji - może to i lepiej, bo przynajmniej nie dostaliśmy doła i nie zamknęliśmy się w sobie, nadal normalnie na ten temat rozmawiamy.
    Ale załóżmy że to było zdenerwowanie, powiedzmy takie podświadome. Znacie jakieś sposoby żeby rozładować to napięcie? Może odrobina alkoholu? Nie mówię żeby się upić, ale np lampka wina czy np puszka piwa na dwoje. To może pomóc czy raczej zaszkodzi? Gdzieś słyszałem, że alkohol osłabia potencję, ale chyba nie w takiej ilości.
    Wypowiedzcie się proszę, wszystkie porady mile widziane, nawet takie najbardziej szalone, może z tych " ekstremalnych " też uda się coś wykorzystać ... ;-)

    Dzięki za cierpliwość przy czytaniu posta :-)
    Ładnie proszą to dostaną:
    I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .
  • Falcon
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2005
    • 369

    #2
    hmm takiego problemu nie mialem nigdy, ale powoli moim skromny zdaniem (a sa tu ludzie lepsi do udzilania odpowiedzi) to bylo czyste zdenerwowanie to raz a dwa musiales ja za slabo rozpalic skoro nie mogles wejsc. Moja rada jest taka dluzsza skuteczniejsza gra wstepna to raz i cos na rozladowanie napiecia jakis zart przed posmianie sie z czegos alkocholu osobiscie nie polecam
    Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

    Skomentuj

    • karas
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 22

      #3
      szczerze mówąc to ten problem z wejęciez za pierwszym razem to chyba nic dziwnego sam miałem małe problemy za pierwszym razem ale dało się to przezwycieżyć

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Gra wstepna i poczucie bezpieczenstwa - to jest potrzebne zeby sie nie zaciskala. Moze masaz? Ale to to trzeba umiec. Dobry tez bedzie seks oralny. A maly jak juz wejdzi do srodka to nie opadnie ;P
        Alkohol tez moze byc ale w malej ilosci - tak na wieksza swobode i "chcice" - Mysle ze wino bedzie lepszym pomyslem. Jest bardziej kameralne od piwa, pozatym dziala bardziej... pobudzajaco
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • tabula rasa
          Erotoman
          • Jul 2005
          • 640

          #5
          Bardzo ważna jest pozycja w jakiej próbowaliscie ten pierwszy raz,tu niezastąpiona jest Wisłocka,niewielka poduszka pod tyłek partnerki,nogi zrięte w kolanach lekko uniesione do góry,no i gra wstępna,tej nigdy za dużo,seks musi sprawiać radość,spróbujcie rozładować napięcie jakąś zabawą podkręcającą podniecenie,alkohol w rozsądnych ilościach jak nalbardziej,np. zlizywany z ciała partnera itd.
          Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #6
            Napisał Marceli
            Nie wiem od czego zacząć. Może tak:
            Chciałem odbyć z moją dziewczyną pierwszy raz ( pierwszy dla niej i dla mnie). Wszystko fajnie, atmosferka, muzyczka, półmrok czyli całkiem przyjemnie. Ale pojawiły się dwa problemy:
            Po pierwsze - nie mogłem wejśc, nie mogliśmy trafić, a gdy już wreszcie znaleźliśmy cel, to było to fizycznie nie możliwe. Po prostu nie mogłem "się wbić", było jakby strasznie ciasno. Z czego to może wynikać? Skurcz mięśni wywołany spięciem przy takiej sytuacji?
            Po drugie - po wielu próbach mój mały skapitulował. Trochę to dziwne, nie miałem wytrysku i do tej pory podczas pettingu nie miałem z tym kłopotów. To też może wynikac ze zdenerwowania?
            Z tym zdenerwowaniem to też tak nie do końca. W pewnym momencie zaczęliśmy się śmiać z całej tej sytuacji - może to i lepiej, bo przynajmniej nie dostaliśmy doła i nie zamknęliśmy się w sobie, nadal normalnie na ten temat rozmawiamy.
            Ale załóżmy że to było zdenerwowanie, powiedzmy takie podświadome. Znacie jakieś sposoby żeby rozładować to napięcie? Może odrobina alkoholu? Nie mówię żeby się upić, ale np lampka wina czy np puszka piwa na dwoje. To może pomóc czy raczej zaszkodzi? Gdzieś słyszałem, że alkohol osłabia potencję, ale chyba nie w takiej ilości.
            Wypowiedzcie się proszę, wszystkie porady mile widziane, nawet takie najbardziej szalone, może z tych " ekstremalnych " też uda się coś wykorzystać ... ;-)

            Dzięki za cierpliwość przy czytaniu posta :-)

            Odpowiedziałeś sam sobie na pytanie. Nic dodac nic ująć jeszce kiedyś czytałem, że takie problemy moga wyniknąć z powdu błony jest za bardzo rościągliwa albo za gruba czy jakoś tak. Spróbujcie jeszce raz rozm długo, kieliszek wina dobra sprawa. Popierwsze oboje musicie być tego pewni i sie nie bać. Nie ma co się stresować. Reszta pujdzie jak po maśle. Jak nadal będą takie problemy z błoną to chyba jedynie ginekolog pomoże przecinają sami błonę jakoś. A piwo złe rozwiązanie, ale wino to afrodyzjak kieliszek wina nie zaszkodzi.
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • bonobo86
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 18

              #7
              nie polecam piwka, oddech nie jest zbyt przyjemny po nim, ale kieliszeczek dobergo winka moze zaostrzyc apetyt na seksik

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                #8
                Piwo jest dobre ale nie na pierwszy raz bo muli. A po winie tylko tyle, że humor sie poproawia i rozluxnia się ciało
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Ja bym radziła gorącą kąpiel... i może jakiś relaks?
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    #10
                    bonono86 ma rację. Wina i igrzysk!

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • Indira
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 272

                      #11
                      Moze winko i jakis delikatny filmik o tematyce mocno nie dla dzieci?

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        Gorzej będzie, jeśli dziewczyna zareaguje na wino tak jak ja- mdłościami, zgagą i bólem brzucha...
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Gordon_PL
                          Świętoszek
                          • May 2005
                          • 17

                          #13
                          Wieczór, zapalone świeczki, jakieś ciasteczka, owoce i dobre czerwone winko, a w tle spokojna muzyczka. Wtedy taniec-przytulaniec, delikatne pocałunki w uszko, szyje, ramiona. Obejmij ją od tyłu pogłaszcz delikatnie piersi, brzuszek, łono. Zacznij ją delikatnie całować w te miejsca. Nic na siłe, wszystko powoli i delikatnie.
                          Z alkoholem uważaj, bo mi kiedyś panienka po jednej lampce wina zaczęła czkać, chichotać, bekać. Było zabawnie ale mało romantycznie.

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #14
                            Film do pierwszego razu? Nie zabardzo...a napewno nie mocno nie dla dzieci. Cos bardziej softowego jesli juz - 9 1/2 tygodni albo emmanuelle (1 lub 2, dalej sa coraz slabsze)
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • DajMiTęNoc
                              Perwers
                              • May 2005
                              • 1153

                              #15
                              Emmanuell to klasyka również polecam. Nawet szukałem tego na necie ostatnio bo chciałem sobie ściagnąc i obejrzeć jeszcze raz ale nie ma nigdzie, a dvd kupic w sklepie to znów szkoda kasy. Ale emanulle jest dobrym filmem chociaż tam też nie które sceny odbiegają zdeka od zdrowej erotyki na pierwszy raz np jak ona gasiła fajka nie powiem czym albo może gdzie
                              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                              Skomentuj

                              Working...