W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Związek na odległość-ma rację bytu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niunia93
    Świętoszek
    • Jun 2013
    • 31

    Napisał Nolaan
    Nie udało Ci się dwa razy bo z poprzednim partnerem już nie jesteś.
    Udalo sie bo bylismy razem 2 lata a wlasciwie to prawie 3. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem?

    Skomentuj

    • elKoj69
      Perwers
      • Sep 2012
      • 1195

      Napisał niunia93
      Udalo sie bo bylismy razem 2 lata a wlasciwie to prawie 3. Nie umiesz czytac ze zrozumieniem?
      a to na tym to polega, jak mogłem nie wiedzieć 2 lata- udało się!! Next
      Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

      Skomentuj

      • niunia93
        Świętoszek
        • Jun 2013
        • 31

        zwiazki sie czasem rozpadaja, nie wiesz o tym? bylismy szczesliwi przez ten czas ale pozniej roznice ktore byly miedzy nami sprawily ze sie z nim rozstalam. nie wiem czego nie rozumiecie.

        Skomentuj

        • Nolaan

          A to dziwne, bo widzisz ja też byłem w związku dystansowym dwa lata a za udany go nie uważam. Bo się skończył.

          Skomentuj

          • elKoj69
            Perwers
            • Sep 2012
            • 1195

            Nie udało się. Skończyło się, więc się nie udało. Nie mówię, że nie byliście szczęśliwi, tylko że się się udało.
            Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

            Skomentuj

            • niunia93
              Świętoszek
              • Jun 2013
              • 31

              Napisał elKoj69
              Nie udało się. Skończyło się, więc się nie udało. Nie mówię, że nie byliście szczęśliwi, tylko że się się udało.
              pytanie bylo o to czy zwiazek na ogleglosc ma racje bytu. moj trwal prawie 3 lata wiec mial racje bytu. a to czy na koncu jestesmy razem to juz co innego.

              Skomentuj

              • Nolaan

                Ktoś tu zdaje się nie skleił idei tematu

                Skomentuj

                • elKoj69
                  Perwers
                  • Sep 2012
                  • 1195

                  mamba- czytasz mi w myślach
                  niunia- nie chcę Cię obrazić przez przypadek, więc lepiej zaniecham. powiem tylko, że raz piszesz co innego, a potem co innego. to tyle z mojej strony
                  Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                  Skomentuj

                  Working...