W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Brak orgazmów u kobiet-kilka przemyśleń prawiczka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Novaja
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2017
    • 233

    #46
    Naukowiec Już brak mi słów... Naprawdę nie mam ochoty tłumaczyć jak baran krowie komuś, kto nie zamierza słuchać. Dość już było powiedziane i powinieneś wyciągnąć z tego jakiekolwiek wnioski zamiast tkwić w swoim obrazie świata.

    Powiem w ten sposób: Zamiast rozmyślać, co by było i jak to może być, zacznij uprawiać seks i wróć, gdy już będziesz miał jakiekolwiek pojęcie praktyczne, może wtedy będzie łatwiej.
    I nie, nie mam na myśli jednego czy trzech stosunków, bo to nie da żadnego obrazu, a jedynie Ciebie może utwierdzić w chorych przekonaniach.

    Napisał naukowiec
    Bo ja mam romantyczne podejście do tematu (...)
    Cóż, większość osób ma inne pojęcie romantyzmu niż "orgazm przy każdym stosunku" Ale to inna para kaloszy.

    Powtórzę: przeczytaj ponownie, co piszą kobiety i doświadczeni w temacie mężczyźni.
    Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

    Skomentuj

    • naukowiec
      Odszedł
      • Nov 2014
      • 207

      #47
      Napisał Novaja
      Naukowiec Już brak mi słów... Naprawdę nie mam ochoty tłumaczyć jak baran krowie komuś, kto nie zamierza słuchać. Dość już było powiedziane i powinieneś wyciągnąć z tego jakiekolwiek wnioski zamiast tkwić w swoim obrazie świata.

      Powiem w ten sposób: Zamiast rozmyślać, co by było i jak to może być, zacznij uprawiać seks i wróć, gdy już będziesz miał jakiekolwiek pojęcie praktyczne, może wtedy będzie łatwiej.
      I nie, nie mam na myśli jednego czy trzech stosunków, bo to nie da żadnego obrazu, a jedynie Ciebie może utwierdzić w chorych przekonaniach.

      Cóż, większość osób ma inne pojęcie romantyzmu niż "orgazm przy każdym stosunku" Ale to inna para kaloszy.

      Powtórzę: przeczytaj ponownie, co piszą kobiety i doświadczeni w temacie mężczyźni.
      Jakoś nie widzi mi się bycie ruchaczem i odbywanie dużej ilości stosunków z wieloma kobietami,stąd nie będę miał porównania.
      Z jedną nie wyjdzie,z drugą też nie i nie zamierzam przechodzić przez to 3 raz.

      Skomentuj

      • anyway90
        Erotoman
        • Mar 2019
        • 524

        #48
        Błagam @naukowiec. Nie przechodź przez to. Daj se na luz. Dobrze, że chociaż trzeciej się upiecze. Ja bym Ci radziła również za pierwszą się nie zabierać

        facet zafiksowany na orgazmie kobiety to dla mnie dramat. Kobiety cenią dojrzałość, więc wykaż się nią. Szukanie usilnie orgazmu partnerki - to robią chłopcy, nie mężczyźni. Z reguły Ci, których świat kręci się wokół ich własnego fiuta. Wtedy zaczynają oceniać kobietę miarą siebie samych. Z własnych doświadczeń wiem, że warto skupić się na wszystkim innym niż szczytowanie, a nie nadążysz zliczać orgazmów. Oczywiście trzeba się też sparować. Czasem wszystko niby hula a o orgazm trudno. A wiem, co mówię.

        Skomentuj

        • Novaja
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2017
          • 233

          #49
          Napisał naukowiec
          Jakoś nie widzi mi się bycie ruchaczem i odbywanie dużej ilości stosunków z wieloma kobietami,stąd nie będę miał porównania.
          Z jedną nie wyjdzie,z drugą też nie i nie zamierzam przechodzić przez to 3 raz.
          Nie trzeba być ruchaczem, nie trzeba mieć X partnerek - wystarczy jedna i próbowanie. Ale skoro z góry zakładasz, że nic z tego nie wyjdzie, to faktycznie szkoda próbować, a nam szkoda się wysilać.

          Napisał Anyway90
          facet zafiksowany na orgazmie kobiety to dla mnie dramat. Kobiety cenią dojrzałość, więc wykaż się nią. Szukanie usilnie orgazmu partnerki - to robią chłopcy, nie mężczyźni. Z reguły Ci, których świat kręci się wokół ich własnego fiuta. Wtedy zaczynają oceniać kobietę miarą siebie samych.
          To jest idealne podsumowanie, nic dodać, nic ująć.

          Naukowiec Poczytaj wszystko jeszcze raz, może drugi, zrób notatki, wyciągnij wnioski i - na litość -nie kompromituj się. Masz praktycznie wszystko podane na tacy.
          Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #50
            Nie da rady
            Ktoś go kiedyś nauczył pisać, lecz zapomniał o nauczeniu czytania.

            I tak mu już zostało.
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            Working...