W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wysokie dziewczyny - tak, czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Traucer18
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 24

    #16
    180cm to nie jest nic strasznego ale większość chłopaków woli jednak mniejsze dziewczyny
    mówią że "małe jest piękne"
    Osobiście wolę małe, bo bym się dziwnie czuł jak moja dziewczyna, by była wyższa odemnie.
    Dla mnie wolnością jest to co wy omijacie każdego dnia ! ! !

    Skomentuj

    • bambi77
      Ocieracz
      • Dec 2006
      • 135

      #17
      Bruk tejlor - mam takie same wspomnienia z dzieciństwa jak Ty Do tej pory mam czasem ochotę się zgarbić, ale staram się tego nie robić. Miło słyszeć, że facetów , którym nie przeszkadzają wysokie dziewczyny jest chyba więcej niż myślałam
      " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #18
        no dokladnie tak

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          Mi osobiscie odpowiada mi taki wzrost jak najbardziej - sam mam 185 Przynajmniej nie ma problemow z tancem, seksem, pocalunkiem
          Co do wagi jest jedno zastrzeżenie - zeby nie chodzila i nie narzekala caly czas ze ejst gruba i nie moze szamac bo utyje.
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Scarlet
            Świntuszek
            • Sep 2006
            • 53

            #20
            A ja zawsze lubiłam swoje 175 cm wzrostu Pracuje praktycznie z samymi facetami i jak któryś jest hobbitem to plus dla mnie bo nie podskoczy A to że faceci lubią niższe bo chcą się nimi opiekować hmmm..... Ja właśnie przez takie podejście mam uraz do wyższych ode mnie Nie jestem niczyją maskotką żeby "wielki,silny mężczyzna" musiał się mną zajmować
            Swoją drogą wiele pięknych kobiet mierzy 175-180 więc nie jest tak źle Patrz Monica Bellucci choć wiele osób myśli że jest niska
            Nie mamy na wzrost wpływu więc po co się tym przejmować Trzeba się wyróżniać z tłumu

            Skomentuj

            • Sun Kwo
              Ocieracz
              • Oct 2006
              • 128

              #21
              eee co ja mam mówić jak mam 194cm

              Dla mnie każda jest mała nawet 180 i w sumie nie ma to dla mnie znaczenia wzrost dziewczyny...

              Skomentuj

              • bambi77
                Ocieracz
                • Dec 2006
                • 135

                #22
                Właściwie to już chyba trochę mijają te czasy kiedy to mężczyżni opiekowali się malutkimi niezaradnymi kobietkami - chociaż to czasem takie przyjemne
                " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

                Skomentuj

                • gabi
                  Ocieracz
                  • Feb 2005
                  • 106

                  #23
                  Mam dwie znajome, jedna jest bardzo wysoka (185 cm) i szczuplutka, a druga niemalże identycznego wzrostu (184 cm), jednakże znacznie "silniej" zbudowana - broń boże nie gruba, można uznać, iż jest po prostu "kobiecej" budowy ciała. I muszę przyznać, że o ile ta pierwsza ma wielkie powodzenia, nawet wśród niższych facetów, to ta druga do tej pory (ma 21 lat) nie poderwała żadnego chłopaka. Być może wynika to z jej charakteru. Ale zapewne również z tego, że troche "przeraża" mężczyzn. Wielokrotnie moi znajomi mówili mi, że nie chcieliby być z dziewczyną, która jest większa od nich. A niestety, kobieta, która przy bardzo wysokim wzroście ma również trochę ciałka, nie jest już uznawana za pulchniutką, a za: "potężną", "olbrzymią". Wszystko oczywiście zależy również od sposobu bycia, ubierania się, rysów twarzy... w tym konkretnym przypadku, faktycznie mężczyzna prędzej nazwałby ją "monumentalną" aniżej "uroczą".

                  Skomentuj

                  • bolitar
                    Świętoszek
                    • Dec 2006
                    • 1

                    #24
                    Jak to dobrze że takie kobiety istnieją. Nie mam nic przeciwko niskim dziewczyną ale jak mam wybór to zdecydowanie wolę wysokie. Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • pifo
                      Świętoszek
                      • Dec 2006
                      • 22

                      #25
                      Kompleks wysokości.

                      Kompleks wysokości ma sie tak, jak kompleks długości!!!

                      Wiem...

                      Już odpowiadam.

                      Stosunek długości do szerokośći ma sie tak samo, jak odwrotność gestu dłoni (jako abstrkcyjnego) pistoletu w pozycji pionowej, i poziomej.

                      Wybór jest kwestią praktyki...


                      Pozdro...

                      Skomentuj

                      • Abegan
                        Erotoman
                        • Sep 2006
                        • 591

                        #26
                        Ja lubie jak dziewczyna ma maks 170 cm wzrostu :-)
                        Abegan

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #27
                          Napisał bambi77
                          Właściwie to już chyba trochę mijają te czasy kiedy to mężczyżni opiekowali się malutkimi niezaradnymi kobietkami - chociaż to czasem takie przyjemne
                          Ależ, ależ... opiekowanie się nie ma nic wspólnego ze wzrostem. Ja na przykład zwykle opiekuję się facetami wyższymi ode mnie (niższych nie ma).
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • bambi77
                            Ocieracz
                            • Dec 2006
                            • 135

                            #28
                            Wiadomo, że niewiele ma to wspólnego ze wzrostem, ale taka malutka kobietka na pierwszy rzut oka to chyba bardziej wzbudza takie opiekuńcze uczucia niż taka duża. Dopiero przy bliższym poznaniu różnie się okazuje...
                            " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #29
                              No jak ktos ma instynkty maciezynsko opiekuncze wobec kobiet to moze i dobrze. Ja miewam instynkty, ale troszke odmienne
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • Misha
                                Świętoszek
                                • Dec 2006
                                • 4

                                #30
                                Dorzucę coś od siebie.
                                Mam 185 cm wzorstu, moja dziewczyna 174 i bardzo często zdarzają się sytuacje, gdy wręcz mi zaczyna marudzić, że ona taka wysoka i nie jest taka szczupła jak modelki na wybiegu.

                                Kilka razy w gronie przyjaciół mieliśmy rozmowy z naszymi paniami na ten temat i wszyscy panowie wypowiadający się w tej kwesti także ja uważaliśmy, że te modelki to strach dotknąć bo wszystkie kości mają na wierzchu - jeszcze się połamią. A przytulić mocniej to w ogóle Natomiast z tego co obserwuję to kobietom taka figura jak najbardziej imponuje. Chociaż nie mogę pojąc czym. Chyba, że uporem do gnębienia i wychudzania własnego ciała
                                No i oczywiście kwestia gustu faceta, jak dla mnie, wysoka kobieta ładnie zbudowana jest ok nie podniecają mnie chude modelki z łydkami jak rączki 5 latka.

                                Skomentuj

                                Working...