W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak mu pomóc??? (opada przy probie wprowadzenia)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Honda
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 46

    Jak mu pomóc??? (opada przy probie wprowadzenia)

    Mam wielki problem: planuje z moim facetem (już od dłuższego czas - niestety ) rozpocząć współżycie, jak do tej pory były 3 próby i wszystkie zakończyły się fiaskiem Jesteśmy ze sobą prawie 2 lata, kochamy się, ale za każdą próbą jego penis wiotczeje! Poza tym wszystko jest ok, petting i oral - wspaniały i jego męskość staje na baczność, jedynie kiedy próbuje we mnie wejść <== klapa
    Rozmawialiśmy i on twierdzi, że boi się, że mi zrobi krzywde, jestem dziewicą (ale akurat do sprawy seksu podchodzę zupełnie bez obaw). Sama nie wiem co robić? Jak tak dalej będzie to czarno to widzę!!! aaaa..... i nie piszcie, że mam zmienić faceta!
    Po prostu jestem bezradna a chcę mu pomóc!!!!
    *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

    ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^
  • MyszkaZ
    Erotoman
    • Dec 2005
    • 535

    #2
    A planujecie to? Bo jezeli kazda proba jest zaplanowana, to stres bierze gore. Moze zaskocz go, nie mowcie nic o seksie, niech dzieje sie to co zawsze, obdarujcie sie pieszczotami, i wtedy pod wplywem chwili wez sie do dziela. Jezeli bedzie to dla niego zaskoczeniem, to nie zdazy moze zareagowac stresem...
    Ponadto lampka wina przed, na rozluznienie, tez moze byc wskazana...
    Even though she seems so high
    He knows that she can't fly
    and when she falls out of the sky
    He'll be standing by

    Skomentuj

    • Honda
      Świętoszek
      • Jan 2006
      • 46

      #3
      myślisz, że wystarczy tego nie planować?? ajk i to nie pomoże????
      *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

      ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^

      Skomentuj

      • MyszkaZ
        Erotoman
        • Dec 2005
        • 535

        #4
        Hondo, jezeli czekacie na to dwa lata, i jest to dla was duzy krok, to oczywiste jest, ze Twoj facet sie denerwuje. Mile to, ze sie o Ciebie martwi, ale musisz pamietac, ze za tym wszystkim moze sie rowniez kryc nie tyle obawa przed skrzywdzeniem Cie, ale rowniez przed tym, ze nie bedzie Ci dobrze...Osobiscie nie dziwi mnie, ze sie denerwuje, ale wydaje mi sie, ze jezeli caly dzien chodzi majac w glowie tylko ta jedna mysl: "to dzis", to wcale nie poprawia to sytuacji. Skoro wiec oboje podjeliscie ta decyzje, i wiecie ze tego chcecie, to moze wlasnie gdy go zaskoczysz w momencie, gdy nie bedzie sie tego spodziewal, ulatwi Wam cala sprawe...
        Even though she seems so high
        He knows that she can't fly
        and when she falls out of the sky
        He'll be standing by

        Skomentuj

        • Honda
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 46

          #5
          chyba masz rację, też mi się wydaje, że on cały czas o tym myśli a potem nie dziwię się, że jest zestresowany, już i tak nieraz słyszałam, jak mówi, że jest beznadziejny i nie potrafi mnie zadowolić A przecież tak nie jest!!! Zaskoczę go kiedyś totalnie i zobaczymy czy podziała!!! Skoro się kochamy, to wszystko jakoś się MUSI ułożyć! WIELKIE DZIĘKI ZA RADY!!!
          *... Są godziny liczone podwójnie i lata niewarte jednego dnia...*

          ^*^ To kobieta wywiodła mężczyznę z raju i tylko ona może go tam zaprowadzić!! ^*^

          Skomentuj

          • patyk
            Ocieracz
            • Mar 2006
            • 172

            #6
            juz zalozylem podobny temat ale jest tez taka opcja ze nawet jak go zaskoczysz i tak mu opadnie przy zakladaniu gumy
            Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

            Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

            Skomentuj

            Working...