W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Koleżanka z klasy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vitooo
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 15

    #31
    Brawo brawo czekam na to co się stanie w SPA xD

    Skomentuj

    • Pawełxxx
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 106

      #32
      noo postaraj się juz nie mozemy sie doczekać
      łapie chwile ulotne jak ulotka...

      Skomentuj

      • CzarneBialeBec
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 117

        #33
        Mistrzostwo bardzo miło się je czyta!
        Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą, błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony owoc żywota Twojego...DJ.Święta Techniawo, Matko House'u, graj nade nami głuchymi, teraz i w godzinę chill-outu naszego. MAYDAY .

        Skomentuj

        • kornik
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 23

          #34
          to opowiadanie powala na kolana masz talent
          There's only one rule of metal... PLAY IT FUCKING LOUD!

          Skomentuj

          • Aluno1992
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 196

            #35
            Talent pod tytułem "Dopuszczający z polskiego"
            "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

            Skomentuj

            • kornik
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 23

              #36
              A co tam jakieś obowiązkowe lektury to się znacznie przyjemniej czyta =]
              There's only one rule of metal... PLAY IT FUCKING LOUD!

              Skomentuj

              • Xenon
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1112

                #37
                Napisał Aluno1992
                Talent pod tytułem "Dopuszczający z polskiego"
                Ocena o niczym nie świadczy i nie przekreśla szansy na dobre napisanie matury (też w liceum zawsze miałem 2 albo nawet 1) - sam przez to przeszedłem. Pewnie tylko wzmacnia twoją satysfakcję, że te opowiadania podobają się mimo tego faktu.
                A może po prostu będę... lamusę!

                Skomentuj

                • busek
                  Świntuszek
                  • Aug 2006
                  • 74

                  #38
                  Stary jedziesz dalej nie o********j się od tego ja jestem Ale jak ty piszesz to penisa we wsi nie ma Nie zamulaj i jedziesz z kolejnymi cześciami

                  Skomentuj

                  • lesniczyyy
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 2

                    #39
                    Napisał Xenon
                    Wciągające.
                    Bliskie poziomu "Wizyty u kuzyna" - szkoda, że tamte opowiadania się skasowały.
                    Mnie też się skojarzyło z "Wizytą u kuzyna", bardzo fajnie się czyta. Najlepsze opowiadanie jakie czytałem, nie licząc wyżej wymienionego.
                    A co do skasowania tamtego opowiadania, to o co chodzi? Bo ja nie w temacie. Jakby co, to ja mam zapisane to opowiadanie.

                    Napisał Aluno1992
                    [...]Tępo narzucone przeze mnie samego zaczęło mnie wykańczać już po kilku minutach [...]
                    Tempo

                    Pozdrawiam i pisz dalej !

                    Skomentuj

                    • Aluno1992
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 196

                      #40
                      Po prostu się "cofnęliśmy" o 2 latka, bo kopia forum sie nie zapisała przez przypadek i to wszystko znikło. Zauważ, że masa ludzi (zarejestrowani po 2007) straciła swoje konta a inni posty

                      Teraz jestem w górach, także nie dam rady pisać dalej, następną część obiecuję wrzucić zaraz jak skończy mi się wolne
                      "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

                      Skomentuj

                      • Pawełxxx
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 106

                        #41
                        Napisał Aluno1992

                        Teraz jestem w górach, także nie dam rady pisać dalej, następną część obiecuję wrzucić zaraz jak skończy mi się wolne
                        Noo mamy nadzieje że będzie tak jak piszesz
                        łapie chwile ulotne jak ulotka...

                        Skomentuj

                        • schnicter
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 28

                          #42
                          Nigdy takiego czegos nie czytalem,zaje*** Czekam co sie stanie w spa

                          Skomentuj

                          • Aluno1992
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 196

                            #43
                            Bez słowa uklęknąłem przed nią i przytrzymując uda szeroko zacząłem ją czule pieścić języczkiem. Darii sprawiało to wielką przyjemność. Jej piersi unosiły się podczas szybkich wdechów, co chwilę z jej rozchylonych ust wydobywał się cichy jęk. Starałem się nie wprowadzić monotonii do mojej pierwszej prawdziwej minetki. Pracowałem na wszelkie możliwe sposoby, które podpowiadał mi instynkt. Tak. To dobre słowo, bo w tej chwili tylko nim się kierowałem.
                            - Dziękuję. Jesteś wspaniały. – Cicho powiedziała Daria odsuwając moją głowę od swojego łona. Chyba chciała ochłonąć.
                            Wyrwałem się z jej chwytu i znowu przyssałem się do szparki. Tym razem objąłem całe wejście ustami i mocno zassałem pieszcząc językiem jej guziczek. Tego było już za wiele. Darią wstrząsnęła fala orgazmu, jej serce biło jak szalone.
                            Gdy się uspokoiła, spojrzała mi głęboko w oczy.
                            - Skarbie, chciałabym cię poprosić o jeszcze jedno. – Poprosiła.
                            - Tak? A o co? – Spytałem.
                            - Po prostu cię pragnę. Chcę cię poczuć w sobie. Co o tym myślisz? Zróbmy to... Ale tak tradycyjnie. Nie w tyłek – Szepnęła.
                            - Zaraz. Chcesz teraz swojego pierwszego razu? Ze mną? – Zapytałem kompletnie zamurowany.
                            - Nie chcę, tylko żądam. Masz gumkę?
                            - No to mnie zaskoczyłaś. Chyba gdzieś się znajdzie.
                            Wiedziałem, że mam jedną w portfelu, tylko, że niestety nie miałem go przy sobie. Podszedłem do szafki. Było w niej wiele szuflad, w tym kilka należących do ojca Ali. Nie wierzyłem w to, że facet nie będzie miał ani jednej w swoich „śmieciach”. Znalazłem całe opakowanie Durexów elite. Odetchnąłem z ulgą. Pomachałem Darii pudełeczkiem.
                            - Rzuć! – Powiedziała do mnie.
                            Nie wiedziałem, co ona ma zamiar zrobić, ale rzuciłem. Podszedłem do niej, a ona złapała w dłoń mojego penisa, by go przygotować. Wzięła go do ust. Poczułem się wynagrodzony za swoje wcześniejsze dokonania. Spełniło się moje marzenie. Daria pieściła mnie językiem i ustami. Była cudowna. Otaczała główkę mojego członka, brała go do ust raz, po raz głębiej. Myślałem, że oszaleję z rozkoszy, jaką mnie obdarowywała. Wciąż trzymając mojego maksymalnie twardego penisa w ustach otworzyła jedną gumkę. Po chwili wyjęła go z buzi i przyłożyła kondoma do główki. Naciągnęła ręką jakieś trzy centymetry, po czym znowu wzięła mojego penisa do ust i zaczęła ustami obsuwać gumkę w dół. Minęła dłuższa chwila, gdy się z nią uporała. Byłem już gotowy. Daria pokierowała mną tak bym usiadł. Zrobiłem to. Jednak teraz ja przejąłem inicjatywę i pociągnąłem ją tak, by usiadła na mnie okrakiem. Zrobiła to uśmiechając się. Dłońmi ścisnąłem jej piersi i pobawiłem się nimi chwilę. Jeszcze przez chwilę je ugniatałem i głaskałem, a zaraz po tym Daria złapała mojego członka. Uniosła się lekko i nakierowała go w swoją szparkę. Chciałem jej pomóc i tym samym nie zadać bólu, więc złapałem ją za biodra i pomogłem jej się opuścić na mojego penisa wolniej, niż zrobiłaby to sama. Jęknęła, gdy w gorącą szparkę wsunęła się główka. Czułem, jak bardzo była wilgotna. Wspaniałe uczucie, nie potrafię opisać tego gorąca, tego, jak szczelnie mnie otulała. Jej cipka była bardzo ciasna, a ja powoli opuszczałem ją na mojego penisa. Nie potrafię powiedzieć, kto w tej sytuacji czuł się lepiej. Daria cichutko pojękiwała z rozkoszy, jaką ją wypełniałem. Przyspieszała, a ja, chcąc podtrzymać rytm złapałem ją za pośladki i nabijałem ją na siebie. Coraz mocniej i coraz szybciej. Gdy doszła, jej ciało mimowolnie wygięło się do tyłu. Nie wyciągając z siebie mojego członka, przytuliła się mocno. Na koniec nasze usta spotkały się w gorącym pocałunku.
                            Ubraliśmy się w stroje, w których weszliśmy do łazienki i poszliśmy do salonu. Od Ali dowiedzieliśmy się, że wszyscy goście zwiali. Nieciekawie. Została nas trójka, a musieliśmy posprzątać praktycznie cały, prawie 400-metrowy dom. Wszystko zajęło nam ponad 2,5 godziny, ale efekt był całkiem niezły. O tym, że nie mieszkam u Ali, przypomniał mi telefon rodziców. Musiałem zbierać się do domu. Zabrałem aparat, plecak i pożegnałem się z dziewczynami całusem w policzek. Wyszedłem przed dom, gdzie w samochodzie rodziców czekał na mnie mój starszy brat. Zamknąłem drzwi skody i zobaczyłem, że Ala i Daria w bikini wychodzą frontowymi drzwiami. Poszły za dom. Chyba na basen. Mój brat odprowadził je wzrokiem.
                            - Fajne kociaki masz w tej szkole, młody. – Stwierdził.
                            - Żebyś tylko wiedział, jakie fajne… - Powiedziałem.


                            KONIEC CZĘŚCI PIERWSZEJ,
                            Początki drugiej ukażą się za niedługo.
                            0statnio edytowany przez Aluno1992; 05-10-11, 16:46. Powód: Drobne poprawki
                            "Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowedzi. Jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to niestety mój obowiązek."

                            Skomentuj

                            • Pawełxxx
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 106

                              #44
                              noo ja już się nie moge doczekać;-)
                              łapie chwile ulotne jak ulotka...

                              Skomentuj

                              • CezaryCezary
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 19

                                #45
                                naprawde bardzo dobre opowiadanie. przejrzyste, czyste a i treść ciekawa! pisz jak najwięcej, jak najczęsciej i nie przerwywaj, super robote wykonujesz! Wspaniałe opowiadanko ;d
                                Bless Ya!

                                Skomentuj

                                Working...