W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks po alkoholu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • milymarcin
    Świntuszek
    • Jun 2020
    • 56

    Podpisuję się pod tym, że po alko jest najfajniej.

    Skomentuj

    • Marduk666
      Ocieracz
      • Mar 2015
      • 191

      Zapomniałem napisać o kacu. Oczywiście go nie lubię, męka zwłaszcza w pracy, ale niezależnie od ch...wego samopoczucia mam zwykle taki popęd, że bym cały dzień nie wypuszczał kobiety z łóżka a najchętniej wogóle nie wychodził z pomiędzy jej ud. Jak żyję tak nie wiem czemu tak się dzieje bo i nie tylko fizycznie, ale psychicznie niemalże cały czas myslę o seksie a bez partnerki u boku szlag mnie trafia i muszę się ratować prawicą.

      Skomentuj

      • mientus
        Erotoman
        • Feb 2019
        • 618

        Odkopuje. A macie jakies ulubione alkohole "do seksu"? U nas bylo to biale wino.

        Skomentuj

        • andone91
          Świętoszek
          • Feb 2015
          • 13

          Mała ilość alkoholu jest sprzyjająca - można się bardziej otworzyć na eksperymenty i jest ciekawie. Jak się przesadzi to ruchy robią się niezdarne, ciężko się zsynchronizować i całą przyjemność szlak trafia.

          Skomentuj

          • nienastolatek
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2013
            • 337

            Jak za dużo to nie staje lub nie mogę dojść, ale jak nie za dużo to strasznie jestem napalony i praktycznie jak sami jesteśmy to ciągle zaczepiam moja partnerke

            Skomentuj

            • Goldie
              Erotoman
              • Apr 2012
              • 546

              Napisał Marduk666
              Zapomniałem napisać o kacu. Oczywiście go nie lubię, męka zwłaszcza w pracy, ale niezależnie od ch...wego samopoczucia mam zwykle taki popęd.
              U mnie są trzy rodzaje kaca i jeden z nich, ten przyjazny dla otoczenia też tak ma. Drugi bardziej chce jeść niż dojść ale po zjedzeniu czegoś niezdrowego, też ten etap czasem przychodzi Ale po alkoholu i na kacu to raczej trudniej dojść i sam proces trwa dłużej zazwyczaj.
              She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

              Skomentuj

              • hezrox
                Świntuszek
                • Sep 2010
                • 86

                Napisał Maciej19919


                Po jakim alkoholu masz aż trzy rodzaje kaca ?
                Pewnie po różnym alkoholu co innego ja np. toleruje bardziej whisky, po winie też nie jest tak źle, a po piwie łeb boli..

                A co do tytułu - nasze zabawy po alkoholu są bardziej dzikie, mniej kalkulacji więcej luzu, więc jest przyjemnie.. Czasem kiedy partnerka jest mocno pijana, biorę ja trochę bardziej "samolubnie" bo zawsze stawiam mocny nacisk na jej przyjemność, a tak mogę bez skrupułów ją "wziąć" a poza tym mniej więcej po butelce wina na dwoje wydaje mi się, że mogę dłużej hehe, ale badań nie przeprowadzałem
                Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

                Skomentuj

                • Goldie
                  Erotoman
                  • Apr 2012
                  • 546

                  Napisał Maciej19919


                  Po jakim alkoholu masz aż trzy rodzaje kaca ? Pytam z czystej ciekawości, bo różne rzeczy w życiu piłem i zawsze było to samo u mnie. Nie czepiam się czy coś tylko pytam z czystej ludzkiej ciekawości
                  Ah, właśnie... Gdyby to było takie łatwe do rozgryzienia... Nie ma zasady, nie ma reguły... Chyba na to wszystko składa się więcej czynników niż ilość i rodzaj spożywanych płynów
                  She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                  Skomentuj

                  • Wednesday
                    Świętoszek
                    • Apr 2024
                    • 5

                    Napisał rafi171
                    Jak sobie wypijecie dosyć sporo, powiedzmy 6-7 piw i idziecie do łużka z laską to szybciej kończycie przyjemność czy tak jak zawsze??
                    Ja zawsze po alkoholu szybko kończe przez co ostatnio po imprezach nie sypiam z laskami a zawsze to robiłem i teraz jakoś ***owo się z tym czuje bo mi to pomagało na kaca a szczerze mam takiego kacora po piwach że na drugi dzień wyglądam jak bym ****a pizgał wino cały miesiąc i niewiem czy lepiej zaliczyć jakąś kumpele i narobić sobie troche obciachu u niej ze tak szybko koncze i później jakoś z tego wychodzić albo starac się wychodzić czy lepiej męczyć się z kacem??
                    Jak wy macie po alkoholu odpisujcie bo chce wiedziec czy większość tak ma
                    6 - 7 piw to bym nie wyszła z kibelka

                    Skomentuj

                    Working...