W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak zachecic dziewczyne do 1. razu?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dragon
    Ocieracz
    • May 2005
    • 90

    #16
    Nie no ja mu życzę powodzenia !! I na tym zakończe swoją wypowiedź
    - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

    Skomentuj

    • omg
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #17
      Powodzenia to i ja mu zycze!!! Tez uwazam ze 16 lat to troche za wczesnie!!! A juz samo pytanie swiadczy o tym ze nie sa jeszcze do konca przygotowani na sex!!! kiedy osiagnie sie pewna dojrzalosc to nikogo do nie trzeba do niczego namawiac, to staje sie naturalne!!!

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #18
        Napisał rojze
        Ponieważ nawet w przypadku niezupełej dojrzałości fizycznej możliwa jest ciąża. Dla nastolatki ciąża to katastrofa zdrowotna, społeczna, ekonomiczna.
        Masz racje dlatego poparłem po raz pierwszy twoj akcje uzywajcie gumek Maja tyle ile maja faktu nic nie zmienia że teraz coraz wczesniej każdy zaczyna sie kochac. Jak beda chcieli to ty ich nie powstrzymasz. Wiec chociaż należy im przypomniec żeby sie zabezpieczyli żeby nie było niechcianej ciąży.
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • ympans
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 8

          #19
          A ja uwazam ze to ani nie za wcześnie ani nie za późno wręcz w sam raz. Ale trochę bym sie wstrzymał, bo sam miałem problem z jedną dziewczyną.... Było tak doszło do robienia lodzika z dwiema dziewczynami i pochwalilem się koledze ze takie coś było i to się rozeszło na całą szkołe. W efekcie dziewczyna się na mnie obraziła i musztarda po obiedzie. Pamiętaj róbcie to dyskretnie, bezpiecznie i nie zapomnij trzymać języka za zębami. Sam mam 16 lat i wiem jakie mamy nie wyparzone języki! Pozdrawiam

          Skomentuj

          • muchacha
            Świntuszek
            • May 2005
            • 80

            #20
            Ja swój pierwszy raz miałam przed 16 urodzinami i uważam ze to nie bylo za wczesnie. od tego czasu mozna sie wiele nauczyc by w starszym wieku juz wymiatac równo a nie dopiero zaczynac
            vanitas vanitatum et omnia vanitas...

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              Nie uważam, żeby bycie dobrym kochankiem wymagało doświadczenia. Liczy się namiętność, temperament, dobra wola.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • muchacha
                Świntuszek
                • May 2005
                • 80

                #22
                no ale sporo wiedzy mozna nabyc podczas kilku lat. np. poznac duzo pozycji i wiedziec która najlepsza i która daje najwiecej przyjemności;] a to juz cos;]
                vanitas vanitatum et omnia vanitas...

                Skomentuj

                • Tilia
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 560

                  #23
                  ziomeq: "Jak zachecic ..."

                  Zorganizuj promocję.
                  To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                  Kto ma cycki, ten rządzi!

                  Skomentuj

                  • cabah1
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 87

                    #24
                    Ja tu dużo nie będę pisał-rozmowa to podstawa

                    Skomentuj

                    • Włóczykij
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 301

                      #25
                      Napisał DajMiTęNoc
                      Rojze to inne czasy teraz 14 dziewczyny które wygladaja na starsze chodza na dyskoteki żeby zaspokoic swoja chcice i puxniej sie pochwalic koleżankom a 16lat to chyba na stare to była 8kl podstawówki to chyba nie aż tak wczesnie ?? nie za wczesnie nie zapuxno jak chce to czemu nie??
                      ale to chyba jednak jest za wcześnie i nie zmienia tego fakt, że teraz inicjacja jest szybciej

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #26
                        To chyba nie argument, że "wszyscy" to robią?
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Kozak
                          Świętoszek
                          • Aug 2005
                          • 7

                          #27
                          Ja też mam 16 lat i uważam, że za bardzo się śpieszycie. Trafiłem tutaj przez przypadek, zainteresowało mnie to forum. Mogę tutaj dowiedzieć się wielu rzeczy mimo iż uważałem, że wszystko co powinienem wiedzieć na ten temat to wiem. Na Twoim miejscu poczekałbym. Z tego na prawde może być mały rosnący problem. Ty za dużo nie stracisz ale nie bądź egoistą i myśl też o dziewczynie.
                          0statnio edytowany przez Kozak; 26-10-05, 19:06.
                          Troche nie na temat
                          YoU MesS WitH ThE BesT
                          YoU DiE LikE ThE ResT

                          Ko- ucieknie, a cham zostanie.

                          Skomentuj

                          • Jakub
                            Perwers
                            • Jun 2005
                            • 702

                            #28
                            Gdzie żeś sie uchował? jeny aż dech mi zaparło, jesteś ginącym gatunkiem w takim razie i to bardzo szybko wymierającym niestety.

                            Skomentuj

                            • Kozak
                              Świętoszek
                              • Aug 2005
                              • 7

                              #29
                              Napisał Jakub
                              Gdzie żeś sie uchował? jeny aż dech mi zaparło, jesteś ginącym gatunkiem w takim razie i to bardzo szybko wymierającym niestety.
                              Jeśli ta informacja była do mnie to powiem Ci że ja już mam tak ułożone. Mam paru kumpli, którzy chwalą się tym, że już przeżyli pierwszy raz. Rozgłaszają to jakby to była jakaś rzecz, o której można się strasznie chwialić. A dziewczyny, z którymi to robili są przez to strasznie zawstydzone. Nie wiem może uważają że przez to są doroślejsi i wogóle. Ja myśle troche inaczej od nich. Nie uważam, że przez uprawianie seksu zmądrzeje albo wydorośleje. Dorosłość to nie znaczy sex. Dla mnie jest to dojrzałość psychiczna, odpowiedzialność. Się troche rozpisałem ale nie wazne Kończe juz!
                              Troche nie na temat
                              YoU MesS WitH ThE BesT
                              YoU DiE LikE ThE ResT

                              Ko- ucieknie, a cham zostanie.

                              Skomentuj

                              • mirakla
                                Perwers
                                • Feb 2005
                                • 805

                                #30
                                16 lat to nie jest za młody wiek,jednak jeśli jeszcze nie znacie się zbyt dobrze,jeśli jesteście ze sobą za krótko(tylko kilka miesięcy)to naprawdę radzę jeszcze troszke poczekać,szczególnie jesli ta dziewczyna jest dziewicą.
                                I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                                Skomentuj

                                Working...