W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mam problem... [ stulejka ]

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mesio
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 5

    Mam problem... [ stulejka ]

    Witam wszystkich. Otóż mam problem, o którym wstydze się powiedzieć nawet pomimo tego,iż was nie znam. No ale powiem, może
    coś poradzicie. Mam na moim penisie stulejke. Nie przeskadzało mi to dotychczas ale niewiem jak będzie podczas stosunku. Byłem pare razy w agencji, prostytutkom to nie przeskadzało i mi też nie ale wiadomo, ze im nic nie przeszkadza byle kasa była. Ale. Poznalem jakiś czas temu fajną dziewczyne i sądze, że z naszej znajomości moża być jakiś mały seksik Ale boję się, że jak ona to zobaczy, to najpierw zwymiotuje, pózniej ucieknie, i poczuje do mnie obrzydzenie do końca zycia A ja będę musiał popełnić samobójscwo, albo uciec do Azerbejdżanu. Może poradzi mi ktoś co mam zrobić? Z góry dzięki.
  • Schiller
    Erotoman
    • Oct 2005
    • 426

    #2
    Nawet w Azerbejdżanie pozbędziesz się stulejki w szpitalu.
    Leben...I Feel You

    Skomentuj

    • glizdziarz
      Banned
      • Sep 2005
      • 1981

      #3
      Sciller ma 1000% racji Wizyta u urologa a później szpital i po zabawach. Ew. iiny sposób to zmiana wyznania na judaizm lub mahometanizm i kłopot zostanie usunięty w formie rytualnego obrzezania

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #4
        W normalnych warunkach poleciłbym Ci wpisać 'stulejka' do wyszukiwarki, bo założono już wystarczająco wiele tematów o tym... zjawisku.

        Ale skoro opisałeś swoją sytuację, to dołączę do ludzi apelujących, żebyś udał się z tym na zabieg.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          #5
          Jest kilka rodzajów stulejki, a raczej stopnia jej zaawansowania.
          Było o tym pisane na forum.
          Napletek we wzwodzie KOMPLETNIE się nie da ściągnąć, czy są z tym "tylko" większe problemy?;>
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • Luk
            Erotoman
            • Feb 2006
            • 427

            #6
            eee co Ty masz na czlonku skoro komus moze sie chciec od tego wymiotowac? Bo jakos do stulejki mi to nie pasuje

            Skomentuj

            • 22 latek
              Świętoszek
              • May 2005
              • 34

              #7
              Stulejarze wszystkich krajów - łączcie sie

              Skomentuj

              • mesio
                Świętoszek
                • Sep 2006
                • 5

                #8
                niewiem czy zwymiotuje.Zażartowałem.

                Skomentuj

                • RaNZi
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 19

                  #9


                  tam jest wsio , nawet dostaniesz namairy na best urologa tam gdzie mieszkasz ;]

                  pewny jestes ze to stulejka ;] ?

                  jezeli nie schodzi Ci napletek podczas wzwodu i spoczynku to masz pelna czyli obrzezanie Ci zostaje a jak tylko w zwodzie Ci nie schodzi to jakas plastyka

                  ale jak sie kochales juz to Ci napletek schodzi prawda? mzoe lekki ucisk czules to byloby za krotke wedzidelko ;p

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #10
                    Napisał RaNZi
                    www.stulejka.com
                    jezeli nie schodzi Ci napletek podczas wzwodu i spoczynku to masz pelna czyli obrzezanie Ci zostaje a jak tylko w zwodzie Ci nie schodzi to jakas plastyka

                    ale jak sie kochales juz to Ci napletek schodzi prawda? mzoe lekki ucisk czules to byloby za krotke wedzidelko ;p
                    Jeżeli nie schodzi we wzwodzie, bądź czuje się ucisk, to nie trzeba iść na żadne chirurgiczne podcinanie, tylko samemu można sobie z tym poradzić poprzez ćwiczenia.

                    Jeśli się chce to się to osiągnie ;].

                    Wiem coś o tym z własnego doświadczenia.
                    Nie można od razu wszystkich posyłać do chirurga!
                    Po co ingerować 'mechanicznie' we własne ciało, skoro można się bez tego obejść? ;]
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • rafal7550
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 48

                      #11
                      DarkAngel napisz mi coś o tych "domowych sposobach

                      Skomentuj

                      • RaNZi
                        Świętoszek
                        • Nov 2006
                        • 19

                        #12
                        probuj czesto np. kilkanascie razy z rzedu sciagac sobie napletek...jak nie mozesz to po troche coraz bardziej i bardziej...

                        ale jezeli to stulejka to ciezko bedzie samemu sie wyleczyc , znam duzo osob z takim problemem i wyjscie bylo wizyta u urologa a potem zabieg )

                        ale mam nadzieje, ze dasz sobie rade sam i obejdziesz sie z tymi nieprzyjemnosciami )

                        powodzonka

                        Skomentuj

                        • kuglarz
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jun 2006
                          • 307

                          #13
                          Napisał RaNZi
                          jezeli nie schodzi Ci napletek podczas wzwodu i spoczynku to masz pelna czyli obrzezanie Ci zostaje a jak tylko w zwodzie Ci nie schodzi to jakas plastyka
                          Nie mogę się zgodzić. Miałem najbardziej zaawansowany stopień stulejki i wystarczyła plastyka ;-).
                          0statnio edytowany przez kuglarz; 25-11-06, 20:23.

                          Skomentuj

                          • DarkAngel
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1020

                            #14
                            Napisał rafal7550
                            DarkAngel napisz mi coś o tych "domowych sposobach
                            Pisałem o tym w jakimś temacie.
                            Ja w stanie wzwodu nie mogłem ściągać napletka.
                            W ogóle.

                            Zacząłem ćwiczyć tak, jak napisałem w jakimś dziale.
                            Maść nagietkowa/kąpiel i jazda... Masaż całej skóry dookoła, potem próby zsuwania i tak w kółko. Po pewnym czasie udawało mi się go zsuwać [choć żołądź robiła się fioletowa i trochę szczypało], "ćwiczyłem" dalej - aż stwierdziłem, że starczy.

                            Teraz nie mam z tym żadnych problemów i ze współżycia czerpię 100% satysfakcji.

                            Of crs to zależy od tego, jak bardzo rozwinięta jest ta stulejka...
                            I pewnie od indywidualnych cech organizmu.

                            Mi się udało bez żadnego urologowania ;P

                            Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z problemem.
                            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                            Skomentuj

                            • mesio
                              Świętoszek
                              • Sep 2006
                              • 5

                              #15
                              Naczytałem się tak o tych lekarzach, szpitalach, skierowaniach. A nie można prościej? Iść od razu do kliniki, zapłacić ile trzeba niech podetną co trzeba i po sprawie.

                              Skomentuj

                              Working...